Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Dua Etmek Günah mıdır? Aşk ve Bağlama Vefki Büyü müdür? Dua etmenin hiçbir günahı yoktur, hatta dua ALLAH ile kul arasında olduğu için çok ta değerlidir. Aşk için edilen dualar da hiçbir zaman büyü yerine konulmaz. Büyüler yapılırken bedensiz varlık dediğimiz enerjiden oluşan olan ve cin diye tabir edilen varlıkların yardımı ile yapılırlar. Dua Etmek Günah mıdır? Dualar da ise sadece dualar ve esmalar okunur ve bunlar vardır. Ve dua edilirken istenen her ne ise, bedensiz varlıklardan değil direk ALLAH tan istenir. Bu yüzden aşk duaları büyü değildir. Büyüler büyük günahlardan sayıldığı için kimseye büyü yapmak ve yaptırmak tavsiye edilmez. Aşk ve bağlama vefkleri de ayn zamanda günah değildir, çünkü vefkler de dua yolu ile yapılırlar ve aynı zamanda kimseye zararları olmaz, aşk ve bağlama vefkleri kişiye özel yapılır ve işlemler dualar ile yapılmaktadır. Bu yüzden aşk ve bağlama vefkleri günah sayılmazlar.

Sevdiklerini elde etmek isteyen kişiler için birçok büyü çeşidi bulunur. Bunlardan en çok yaptırılan ise canbar aşk büyüsü ve odkara aşk büyüsüdür. Bununla birlikte mum ile yapılan aşk büyüleri de vardır. Bunların için de odkara aşk büyüsü en uzun süreli olan aşk büyüsüdür. Bu büyü etkisi en uzun süren aşk büyüsüdür.

Aşk ve bağlama duaları okunurken de uyulması gereken kurallar bulunmaktadır. Bu kuralların ilki ise kişi sevdiği insana tam olarak odaklanarak dua etmesidir. Bu yüzden kişi sevdiğini elde etmek için öncelikle sevdiği insan için odaklanması gerekir. Bir resmi var ise, dualar okunarak resme üflenir. Ancak bu aşk ve bağlama duası okuma yöntemi sadece bir gün ile sınırlı değil. Bu aşk duası okuma yöntemi 7 gün boyunca yapılması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan 01 Kasım - 07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.