Sevgili Ziyaretçim,

Öncelikle Hoşgeldiniz!

İnsan olduğumuz için ve bu gayede hayata geldiğimiz için, koşulsuz her birimiz yardıma muhtaç bir şekilde doğar ve yaşarız. Bu gerçekliği hiçbir neden silemez; çünkü hayatın kanunu, yaşamın doğası insanın yalnız olmaması ve birlik içinde yaşamasından geçer. İşte bu bağlamda her birimizin bir diğerine ihtiyacı vardır. Ve sizin de Sevgili Ziyaretçim bugün burada ve bu sayfada olmanızın bir nedeni vardır ve olmalıdır da; çünkü hiçbir olay ya da olgu, döngü olmadan gerçekleşmez. Bu döngü ve sebepler zinciri insanları birbirine bağlar ve yardıma ihtiyaç duyurur… Bunu insan olmanın, yaratılan olmanın ve yaşamanın bir gerçekliği olarak görmeli ve kabul etmeliyiz. Birimiz olmadan bir diğerimiz yaşamını sürdüremez.

Gelelim burada olma nedeninize… Aile kaynaklı sorunlar, psikolojik rahatsızlıklar, kimseye anlatılamayan  ve ifade edilemeyen durumlar, aldatılma ve hatta aldatma, düzensiz ilişkiler, anne-baba-evlat-eş-sevgili ekseninde yaşanan ilişki çıkmazları, geceleri uyuyamama, düzenli bir uykuya geçememe, depresif ve sinirlilik halleri, halüsinasyon görme, evlilikte beliren olumsuzluklar, sevgi ve aşk acıları, terkedilme, bekletilme, üzülme, acı… Ve bunların her birinin getirdiği karamsarlık ve hayata bakış açısının tamamen bozulması. Binlerce sebep ya da olay sayılabilir, burada kısaca ifade ettiklerimiz sadece belli başlı nedenlerden birkaçı.

Şimdi gelelim temel soruya: Peki biz size nasıl yardım edeceğiz?

Öncelikle soru ya da sorunun ne olduğunu net bir şekilde tespit etmemiz gereklidir. Bu nedenle Bakım denilen ilmi bilgiye ihtiyaç duyuyoruz. Bakım, kişinin ya da kişilerin içinde bulunduğu durumun neden ve nasıl oluştuğunu en net ve kesin bir şekilde ortaya koyan gerçeklik bilgisidir. Yani bakım, kişinin sorununun çözümünü sağlayan en büyük adımdır. Bu nedenledir ki, bakım yapılmaksızın herhangi bir adım atılmaz. Örnek verecek olursak; bir hasta, vücudunun herhangi bir yerinde olan bir ağrı nedeniyle doktora gidiyor ve doktordan kendisine ağrı kesici yazmasını istiyor. Doktor hastayı dinlediğinde hemen ağrı kesici yazıp gönderir mi, Yoksa önce bazı tahliller mi yapar; hastanın probleminin ana kaynağını öğrenmek için? Doktor eğer hastayı muayene etmeden ve tahlil tetkik yapmadan bir ağrı kesici ile gönderirse birincisi doktorluğu elinden alınır, ikincisi ise Hipokrat yeminine sadık kalmamış olur. Hipokrat Yemini, hekimler için meslek onuru ve şerefidir. Sevgili ziyaretçim, bizim bakım dediğimiz ana çözüm yolu işte budur. Bakım sizin soru ve sorununuzu ifade etmenizden sonra bu sorunun nasıl oluştuğunu gösteren ve nasıl çözüleceğine ilişkin izlenmesi gereken yolları sunan en temel çözümleme sistemimizdir. Dolayısıyla, bakım olmadan herhangi bir işlem ya da çözüm yoluna gidilemez.

Peki siz hangi bakımı yaptıracaksınız? Yıllardır bu işi yapıyorum ve ziyaretçilerimde gözlemlediğim en net durum şu ki, insanlar problemlerinin ana kaynağını bilmedikleri ve göremedikleri için hangi bakıma ihtiyaç duyacaklarını da bilmiyorlar. Kimisi aile kaynaklı sorun yaşıyor ancak sorunun kökeninde sevgilisi ile yaşadığı problemler var. Kimisi ise eşiyle anlaşamıyor ancak sorunun ana kaynağı kayınvalide ya da birinci dereceden akrabalar…  işte bu bağlamda bakım ve dolayısı ile hangi bakımın yapılacağının kesin olarak saptanması gerekli. Bu konuda size en net ve kesin yardımı Whatsapp üzerinden bana ulaşmanız halinde sağlıyorum. Her türlü sorun ya da görüşlerinizi çekinmeden Whatsapp üzerinden 7/24 yazarak benimle paylaşabilirsiniz. Her birinizin sorunu ile tek tek ve ince ayrıntısına kadar inceleyeceğim. Çünkü, İnsan olmak en büyük hediyedir yaratılana. Yaratandan bir ruh üflenmiştir ona…

“Ben hangi bakımı yaptıracağımı bilmiyorum. Ben derdimi yazayım, siz bana hangi bakımı yaptırmam konusunda yardımcı olun” diyorsanız bana Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

BANA WHATSAPP ÜZERİNDEN ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Bir sevgiliniz, eşiniz ya da herhangi bir gönül ilişkiniz yoksa ve sadece kendiniz için bakım yaptırmak istiyorsanız seçilmesi gereken Tek Kişilik Resimli Bakım Formu’dur. Tek Kişilik Resimli Bakım Formu size hayatınız, kariyeriniz, iş ve özel yaşantınız, sorunuz ya da sorularınız; özel bir sorununuz ve probleminiz hakkında bilgiler verir.  Tek Kişilik Resimli Bakım Formu ile tüm bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilirsiniz.

TEK KİŞİLİK RESİMLİ BAKIM YAPTIRMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Bir sevgiliniz, eşiniz, dostunuz varsa, o kişi ile aranızda bazı problemler ya da sorunlar oluşmuşsa; yada tamamen aranızdaki uyumu öğrenmek, aranızda ki ilişkinin gidişatını, bu ilişki sürecini ve uyum ile ilgili tüm bilgileri merak ediyorsanız seçilmesi gereken Çift Kişilik Resimli Bakım Formu’dur. Çift Kişilik Resimli Bakım Formu hem kendiniz hem de hayatınızda ki kişi için hazırlanan özel bir rapor niteliğindedir. Çift Kişilik Resimli Bakım Formu ile ilişki yaşadığınız kimse hakkında sorduğunuz tüm sorular, yaşadığınız ilişkinin gidişatı, ilişkiye karışan kimselerin yaklaşımı; aranızda bir problem varsa bu problemin neden kaynaklandığı, nasıl ve kimler tarafından oluşturulduğu hakkında bilgiler verir. Resimli Bakım analizi sonucunda yaşamış olduğunuz sorun ve problemden nasıl kurtulacağınız ve çözüme hangi yoldan ulaşacağınız ortaya çıkarılarak, izlenecek yol belirlenir. 

ÇİFT KİŞİLİK RESİMLİ BAKIM YAPTIRMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Hayatınıza yön vermek, uygun eş seçimi, uygun meslek seçimi, uygun şehir hatta ev seçimi gibi aklınıza gelebilecek tüm sorulara kadersel bağlamda en güzel cevapları Yıldızname bakımı verecektir. Yıldızname Bakımı size aslına kim olduğunuzu, hayatınıza nasıl bir yön vermeniz gerektiğini, doğru seçimleri nasıl ve ne zaman yapmanız gerektiğini tarihlerine kadar nokta atışı ile verebilen tek bakım ilmidir. Bu nedenledir ki, Yıldızname Haritası kişiye yönünü bulmasında bir pusula vazifesi görür. Yalnız kendiniz için bu bakımı yaptırmak; hayatınıza yön vermek, yaşamınızda olacak olan ve olması öngörülen bazı olayların ve tarihlerin zamanını öğrenmek için Tek Kişilik Yıldızname Bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Tek kişilik Yıldızname Bakımı size sizin hakkınızda farkında olmadığınız gerçekleri inanamayacağınız doğrulukta ortaya çıkarır ve tek tek analiz eden mükemmel bir bakım ilmidir.

TEK KİŞİLİK YILDIZNAME BAKIMI YAPTIRMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Evli iseniz ve eşinizle kadersel yolunuzu öğrenmek istiyorsanız, Bir sevgiliniz var ve evlilik yolunda sorunlar yaşıyorsanız, sevgiliniz ya da eşiniz ile yaşam uyumunuzu merak ediyorsanız, onun sizin hakkınızda ve ilişkiniz hakkında nasıl bir tutum içinde olduğunu öğrenmek için yapılması gereken bakım, Çift Kişilik Yıldızname Bakımı’dır. Çift Kişilik Yıldızname Bakımı size, sizin ve hayatınızdaki insanın genel olarak karakter uyumu, onun sizin hakkınızda ki düşünceleri, neleri sever, nelerden hoşlanır, neler onu mutlu eder, neler onu sinirlendirir gibi sorulara net cevaplar verir. Aynı zamanda Sizi nasıl gördüğü, size nasıl baktığı, sizin hakkınızda kafasında bulunan yargılar, Evlilik olacak mı, bu evliliğin devamı gelecek mi, Evlilik tarihleri, Evlenmeniz gereken ve size ömür boyu mutluluk verecek zamanlar, Çocuklarınız olacak mı, Kaç tane olacağı, Kız mı, Erkek mi olacağı, sevdiğiniz kişi ve sizin aile uyumunuz, sevgiliniz ya da eşiniz hakkında aklınıza gelebilecek her türlü sorunun cevabını bu Çift Kişilik Yıldızname Bakımı’nda bulacaksınız….

ÇİFT KİŞİLİK YILDIZNAME BAKIMI YAPTIRMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ…

Sevgili Ziyaretçilerim;

Şunu bilmelisiniz ki, hiçbirimiz kolay bir süreçten geçmiyoruz. Hepimizin içinde sakladığı, sosyal ya da ailevi çevre etkeni nedeniyle duşa vuramadığı soru ya da sorunları olabilir. Bir yanınız değişmek, gelişmek, anlatmak, yardım almak isterken bir yanınız buna direnç gösterebilir ve sorununuzu olduğu gibi bırakabilirsiniz. Yardım alma isteği ve buna karşı gösterilen direnç insanın en temel savunma ve görmezden gelme özelliklerinden biridir. Attığınız her adımda bunu hesaba katmalısınız. Hatta, sorunun kendini en çok hissettirdiği nokta, endişenizin ve direncinizin de en yoğun olduğu nokta olacaktır. Bütün mesele neyi tercih edeceğinizdir: sorunun üzerine gidip çözüm aramayı mı, yoksa sorunu öyleye bırakıp, katlanmasını görmeyi ve sorun karşısında direnmeyi mi?

Sevgili Ziyaretçim, Bana ister Whatsapp’tan ulaşın, ister Bakım Analiz Formlarından. Hangisinden ulaşırsanız ulaşın, Lütfen bana açık olmaya çalışın; önce kendinize doğruları kabullendirin sonra ise çevrenize bunu hissettirin. Düşüncelerinize, duygularınıza, davranışlarınıza eskisinden daha farklı bir gözle bakmaya çalışın. Önce siz gerçekleri görün; Görecekleriniz canınızı yaksa da gözlerinizi asla kapatmayın…

En derin sevgi ve saygılarımla…

Zeynel EROĞLU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + 16 =