Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Harmura celbi nedir açıklamadan önce, celp nedir, ne işe yarar, nasıl yapılır; bu konulara değinelim. Vefk ve Celp arasında bulunan farklılıkları ele alalım. Çünkü vefk ve Celbin birbirine karıştırılması ile ilgili bazı soruların çözümlerine değinmek burada yerinde olacaktır.

Vefk ve Celp Arasındaki Fark Nedir?

Vefk, belirli bir istek ve amaç doğrultusunda hazırlanarak, okunan dualar ile etkisini pekiştiren bir uygulamadır. Vefk’in tutma zamanı 7 gün ile 40 gün arasında gerçekleşir. Tamamen islami kurallar çerçevesinde hazırlanan Vefk işlemi, kare olarak belirli bir nesne üzerine yazıldığı gibi, belirli bir madde üzerine de çizilebilir. Bu durum vefkin ne için amaçlandığına göre şekillenir.

Vefk’in okumaları olduğu gibi, okumaları olmayan vefkler de mevcuttur. Celp ise, tamamen aciliyeti olan işler için gerçekleştirilir. Örneğin hayati bir konuda, bir mahkeme, bir dava, bir hastalık, bir çıkmaz veya nikah, ölüm yada düğün gibi kadersel etkiler dahilinde gerçekleştirilen bir uygulamadır.

Celp ciddi anlamda büyük tesirleri olan bir uygulama olmakla birlikte, büyük zahmetlerde gerektirebilir. Bu celbin hangi durumlar için istediğinin ve neyi amaçlaması gerektiğinin boyutuna göre şekillenir. Ayrıca, celbi, vefkten ayıran en önemli nokta, celbin 3 gün ve 7 gün içinde kesinlikle gerçekleşmesidir. Celp işlemi, tamamen aciliyet gerektiren durumlar için kullanılır.

Harmura Celbi Nedir

Aşk ve bağlama için kullanılan ve etkisini çok kısa zamanda gösteren bir uygulamadır. Aşık olunan kimsenin veya evden giden bir eşin geri döndürülmesi için, yanlışa düşmesini engellemek için, ailelerin evlatlarını evine çekmek için veya kaybolan bir kişinin çabuk bir şekilde evine geri gelmesi, bulunması için uygulanan bir işlemdir.

Hangi amaç için yapıldıysa, haftaya kalmadan günler içinde o amacı gerçekleştirecektir. Çok kısa zamanda tutma olasılığı yüksek bir uygulamadır. Tutma olasılığının yüksek olması ciddi anlamda zahmetli bir işlem olasından geçer.

Harmura Celbi Tutar mı?

İstek ve amaç ne ise onun için yol alacaktır. Özellikle Aşk ve Sevgi, Bağlama, Geri Getirme işlemlerinde uygulanan Harmura celbi, istenen veya beklenen kimsenin en geç yedi gün içinde, hedeflenen yere gelmesini sağlar. Bir şekilde haber alınması ve gelmesi ile sonuçlanan bir işlemdir.

Çok ciddi bir çalışa gerektiren Harmura Celbi, aynı zamanda zahmetli ve tehlikeli bir uygulamadır. Bu uygulamayı Celp konusunda deneyimli ve uzman kimselerin yapması çok önemlidir. Çünkü tamamen bedensiz varlıklar yardımı ile uygulanan bir işlem olduğu için, korunmayan kimselerin zarar görme olasılığı da yüksektir.

Harmura Celbi Kaç Günde Tutar?

Harmura Celbi, uygulanmaya başladığı günden itibaren 3 ile 7 gün içinde başarıya ulaşır. Daima bahsettiğimiz ve sürekli altını çizdiğimiz konu bunun gibi yüksek celp işlemlerinin, deneyimsiz ve tecrübesi kimseler tarafından gerçekleştirilmemesi ve kulaktan dolma bilgilerle böyle bir celbin yapılmaya çalışılmaması olacaktır.

Yüksek ve tehlikeli uygulama işlemlerindendir. Bu Celp hakkında bilgisi ve tecrübesi olmayan kimselere fayda yerine zarar gösterebilir ve istenen dileğin tamamen tersine dönmesine sebebiyet verebilir.


Harmura Celbi ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!