Harmura Celbi

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Harmura Celbi ve Harmura Aşk Büyüsü oldukça etkisi yüksek ve tesirlidir.
Sevilen kişiyi kendine aşkla bağlamak adına büyü yapmak gerçekte pek benimsenmez; sebebiyse kişi bilinci dışında sevmeye zorunlu hale getirip, büyüyle aşık edilecek insanın hür iradesi elinden alınmaktadır.
Aşk celbi yaparken ve sonrasında aşk büyüsü tutarmı diye tereddüt etmek aşk büyüsünün etkisini azaltır. Asla tereddüt etmeyin! Etkili aşk celbi miktar, tutacak diye kişinin zihnine yerleşen düşüncenin beyin içinde adeta şarj olup yoğunlaşması ve aşk celbi yapılan ferde telapatik mesajlar haline dönüşerek müspet düşünceler ulaştırmasına sebep olur.
Hatta biliriz ki insan belli bir düşünceye zihnini konsantre ederse o fikir formlar şeklinde karşı tarafa ulaşır. örnek olarak aşk celbi yapılan şahıs sizi rüyalarında görebilir bunu veren sizin düşünce formlarınızın o insanın beynine ulaşabilecek kadar yoğun enerjiye sahip olabilmesidir.
Aşk celbi yapacakların aşk celbinin tutacağına inanarak müspet düşünmeleri başarı ihtimalini kat kat arttıran en ciddi etkin ve itici zor. Harmuraya gelince bu yalnızca bana özel ve güvendiğim bir aşk bağlama tılsımıdır!!!

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Medyum Ve Büyü İlişkisi