Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Yıldızname ve Havas konusu birbirleri ile iç içe olan kavramlardır. Havas ilminin yapı taşlarından biridir Yıldızname. Çünkü, havas ilminde danışılan her konuda yıldıznameden faydalanılabilmektedir.

Yıldızname, basit bir astroloji falı ile ölçülebilecek bir kavram değildir. Yıldıznamenin fal ile karıştırılması ve yıldızname falı gibi terimlerin son günlerde çok fazla dile getirilmesi nedeniyle, özellikle bu konunun üzerinde durmak istiyorum.

Yıldız falı denilen durum, gazete veya web sitelerinde, günlük burç yorumu olmaktan öte bir kavram değildir. Ancak yıldızname denilen bakım türü, kişiye geçmişinden geleceğine kadar bir çok detayı sunan, hatta geleceğinde nasıl bir yaşamı olduğunun sinyallerini veren bir yüksek öngörüdür. Bu nedenle yıldızname falı değil, yıldızname bakımı demeyi uygun görüyoruz.

Yıldızname ve Havas ilişkisi

Havas ilmi içinde yıldıznamenin doldurulamaz bir yeri olduğundan bahsetmiştik. Havas ilmini derince inceleyenler ve bu ilme vakıf olanlar ne demek istediğimizi anlayacaktır.

Sizlerin anlaması açısından yıldıznamenin kişiye bakıldığı zaman diliminde, hayatında var olan dengesizlik veya düzensizliklerin neden oluştuğunun ortaya çıkarılacağını belirtelim. Aynı zamanda, bir sorun veya soru üzerinde bakılan bir öngörü olduğu gibi, geleceğe ve kadersel döngülere yönelikte ortaya çıkarıldığını belirtmemiz gerekli. Bu nedenle, geçmiş ve gelecek arasında bulunan o ince ama etkili çizgilerin tüm anlamlarını bulabileceğiniz bir bilimdir aslında Yıldızname

Yıldızname Haritası

Yıldızname Haritası, kişi veya kişilerin özel bilgileri ile ortaya çıkarılmaktadır. Bu haritanın ortaya çıkarılmasında ki en temel ilke, kişinin doğum saatinin net bir şekilde bilinmesinin gerekliliğidir. Doğum saatinin yanlış olması, ortaya çıkan bilgilerin yanlış ve tutarsız olmasına neden olur. Bu nedenle doğum saatinin kesinlikle doğru bilinmesi olmazsa olmazlarındandır…

Peki Doğum Saati Bilinmiyorsa…

Doğum Saatinin bilinmediği durumlarda, kişiye özel bir doğrulama analizi yapılması gereklidir. Bu analizlere verilecek önemli cevapların, doğum saatini bulmaya yardımcı olacağını öncelikle belirtmek gerekli. İmkansız diye bir şey yoktur Değerli Ziyaretçilerim.

Bugüne kadar yüzlerce kişinin doğum saatini öğrenmesine yardımcı olduk. Geri dönüşlerimiz her zaman gülümsetici sonuçlar almamızı sağladı. Bundan sonra da yardımcı olmaya devam edeceğiz. Doğum saatinizi bilmediğiniz için endişelenmenize hiç gerek yok. Rektifikasyon – Doğrulama Analizi ile, doğum saatinize kesin olarak ulaşmanız konusunda yardımcı oluyoruz.

Yıldıznamede Neler Çıkar?

Yıldıznamede, kişilerin yaşamları hakkında çok doğruya yakın cevapların alınması mümkündür. Kim, Ne, Ne Zaman, Nasıl, Neden, Niçin, Nerede gibi hayati önem taşıyan soruların cevabını yıldızname bakımı ile bulmak mümkün olduğu gibi, kişilerin o an içinde bulundukları sorun veya problemlerin ana kaynağını da belirlenebilmektedir.

Kiminle evlenileceği, nasıl bir evlilik yapacağı, nasıl bir hayat kuracağı, kaç çocuğunun olacağı, çocuklarının cinsiyeti gibi sorulara cevap bulurken, neden evlenilemediği, kısmetin kapalı olup olmadığı, kısmet bağlılığının olup olmadığını da gösterebilir. Aynı zamanda kişide büyü veya benzeri bir etkinin olup olmadığını da Yıldızname Bakımı ile çok rahat bir şekilde ortaya çıkarılabilir.


Yıldızname ve Havas ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Simya Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.