Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Yıldız düşüklüğü nedir? Kişinin doğum anında gökyüzünde bulunan ve kişi ile irtibatı olan yıldızın bulunduğu konum itibari ile sönük ve güçsüz kalması anlamına gelir. Bu durum, tamamen kadersel bir etki olabildiği gibi, kimi zaman da büyü ve benzeri etkiler nedeniyle de kişilerin yıldızları düşebilir.

Havas ilminde ise yıldız düşüklüğü denilen olay aura denilen eterik bedenimizin bazı nedenlerden dolayı zarar görme durumudur. Aura, canlı olan tüm varlıklarda bulunur ve görevi, bedeni enerjetik anlamdaki dış etkilerden korumaktır. Özellikle doğum anında bebeğe bir enerji etkisi dadanırsa, aura burada henüz görevine başlamadan elenir. Dolayısıyla yıldız düşüklüğünü çoğu zaman auranın henüz aktif olmadığı dönemde insan vücuduna dadanan bir enerji varlık yada bir kötücül dalga olarak adlandırabiliriz.

Yıldız Düşüklüğü Nasıl Anlaşılır?

Yıldız düşüklüğü olan kimselerde göz batan en önemli özellik, bu insanların hayat boyu şanssız ve kısmetsiz olmalarıdır.

Genellikle kişide halsizlik, sürekli yorgunluk ve karamsar bir ruh hali oluşturur. Bu gibi kimselerde çoğunlukla hiçbir iş yapmama ve yaptığı hiçbir şeyden keyif alamama durumu vardır. Bu insanlarda hayatları boyu karşılaştıkları şanssız olaylar nedeni ile oluşan bıkkınlık vardır. “Neye Elimi Atsam Kuruyor” deyimi bu tür insanları tanımlamak için kullanılır desek yeridir.

Yıldız düşüklüğünden kaynaklı bazı evlilikler sonlanırken, bazen de hiç evlilik vermez. İkili ilişkilerde sürekli olmadık nedenlerden dolayı tartışmalar çıkar ve basit nedenlerden dolayı ayrılık kaçınılmaz olur.

Tabiri caiz ise, yıldız düşüklüğü olan insanların, yaşamdan çok fazla umudu kalmaz, çoğunlukla depresyon tedavisi görür. Yaşı ilerlemiş olmasına rağmen herhangi bir iş bulamaz ve sürekli etraflarında bulunan insanlara muhtaç hale gelir.

Bu çok ciddi bir durumdur ve en kısa zamanda düzenleme işlemlerinin yapılması gereklidir. Yıldız düşüklüğüne neyin neden olduğu ve nasıl çözümlenmesi gerektiği gibi konuların açıklığa kavuşması gereklidir. Hiçbir insanın hayatı, ihtimallere dayalı bir hale gelecek kadar basit değildir.


Yıldız Düşüklüğü Ne Demek? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.