Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Yıldız Düşüklüğü Nasıl Anlaşılır, Yıldız Düşüklüğü Nasıl Anlaşılır?  İnsanın yıldızının düşmesi olayı; İnsan yaşamının süreci içerisinde, dünyaya gözünü açtığı andan itibaren mekanın enerjisinden başlayıp, çocukluk gençlik ve ileri yaş dönemlerine kadar birçok enerji etkisi altına girmesi anlamına gelmektedir.. Bu enerjiler zaman zaman pozitif enerjiler olabileceği gibi eksi enerjiler de olabiliyor.. Nazar, şua, büyü, metafizik varlıkların enerjileri vb gibi.. Zamanla bu enerjiler aurayı tamamen çevreler ve ruhu negatif hissiyatla sarar. Sadece bununla da kalmayıp başımıza gelen olay ve oluşumları da etkiler. Fiziksel, zihinsel ve spirituel birçok emare ortaya koyar. İnsan vücudunun elektromanyetik alanının 50 mhz altına geçmesi durumundan kaynaklanan bu süreçte bazı işaretler de görülmektedir.

İnsan Aurasının Negatif Frekanslar Yayması Bir İşaretmidir?

İnsan aurasının sürekli negatif olanı çekmesi ve negatif frekanslar yayması çeşitli işaretler meydana getirir.

Özellikle işleri ters giden, şansı bir türlü gülmeyen kendini talihsiz olarak gören kişiler için tabir edilen yıldız düşüklüğü esas itibarıyla aura dediğimiz enerji bedeninde oluşan zayıflamalar ile ilgili bir durumdur. Yıldız düşüklüğü olan kişiler etraflarına yaydıkları düşük frekans da ki enerjileriyle ancak kendine uygun enerjileri çekebilmekte. Bu yüzden bu grupta olan kişiler devamlı surette, özellikle aşk, iş ve kariyer hayatlarında şansızlık yaşamaktadır. Öyle ki sonuçlanması için büyük uğraşlar verdikleri işlerde dahi, tam sonuca varacakları anda olmayacak bir problemle karşılaşıp başarısız olabilir.

Bir şekilde çok iyi giden aşk hayatları hiç olmayacak basit bir sebepten dolayı bitme noktasına da gelebilir. Elbette ki, doğal olarak bunlar herkesin başına gelebilecek şeylerdir. Yalnız, yıldızı düşük kişiler bu tarz durumlara hayatlarında çok fazla yaşarlar. Bu kişiler adeta çevrelerine devamlı olarak negatif bir enerji yayarlar. Yıldızı çok düşük insanlar kötü enerjilerden özellikle nazar, büyü ve bir takım bedensiz varlıkların olumsuz etkilerinden de çok daha çabuk etkilenirler. Bu tür kötü enerjilere aşırı duyarlı olmalarının sebebi psikolojik açıdan oldukça zayıf olmalarıdır. Yıldız düşüklüğü halk tabiriyle kısmetsizlik olarak bilinir, doğuştan olabileceği gibi, sonradan da yaşanılan olumsuzlukların birikmesi neticesinde de olabilmektedir. Bu yüzden kişinin yıldızının yüksek olması çok önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Simya Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.