Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Yapılan büyüler sürekli tekrarlar mı, büyülerle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de bu. Yapılan büyü bir amaç taşımaktadır ve bu amaç doğrultusunda hareket edecektir, dolayısıyla büyünün etki mekanizması ve süresi dolduğunda etkisini yavaş yavaş yitirir.

Elbette bazı durumlarda istisnalar yok değildir. Nedir bu istisnai durumlar; örneğin Kara-Kırmızı Büyü sınıfına giren Papaz Büyüleri, bozulmadığı sürece etkisini sürekli hissettirecek ve ömür boyu kendini devam ettirecektir. Bu tür büyülerin ana teması zaten süreklilik arz etmesidir. Çünkü papaz büyüleri son derece etkili, uzun süreli ve bozulması zor büyülerdendir. Bunun nedeni, bu büyülerin büyü yapılan insana ait olan bazı DNA parçaları kullanılarak yapılmış olmasıdır. Kişiye ait; et, tırnak, kan, saç ve vücut ifrazatları kullanılarak yapılan papaz büyüleri, bozulmadıkları sürece amaçlarına hizmet ederek kendilerini belli edecektir.

büyüler kendini tekrarlar mı

Yapılan Büyülerin Tekrarlaması Nasıl Önlenir?

Yapılan Büyülerin Tekrarlaması elbette bu büyülerin bozulması ile engellenir. Bu büyülerin nasıl ve neden yapıldığı, hangi malzemelerin kullanıldığı ve bu büyünün nerede olduğu yapılan bakım neticesinde belirlenerek büyü nasıl bozulur çözüm yoluna gidilir.

Büyünün çözüm aşamasına başlandıktan sonra, kişide oluşan bazı değişimler ve özellikle huzur hissi, rahatlama ve üzerinden yük kalkmış gibi hissetme duyguları var olmaya başlar. İşte bunlar, büyünün bozulmaya başladığının ilk işaretleridir. Yapılan büyüler sürekli tekrarlar mı sorusunun cevabını da netleştirir.

Büyü bozulma işlemi sonrasında, mutlaka yapılması elzem olan bir durum oluşur. Büyüye uğrayan kimseye, koruyucu bir tılsım, kalkan muska yapılarak bir daha aynı türden bir etki alması engellenir. Yani büyüden koruyucu bir muska yapılması şiddetle tavsiye edilir bu gibi durumlar için…

Büyü yapılırken yardım alınan ve büyünün hedefine ulaşmasını sağlayan bedensiz varlıklar sayesinde büyü etkisini devam ettirir. Önemli olan büyü bozulduktan sonra bu varlıkları uzak tutmak olmalıdır. Bu varlıkların uzak kalması ile, kişiye tekrar büyü yapılması engellenir ya da büyünün işlemesinin önü kesilir.


Büyüler kendini tekrarlar mı? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.