Vefkin Okumaları Sürekli Yapmamız mı Lazım?

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

vefkin okumalarini surekli yapmamiz mi lazim

Vefkin Okumaları Sürekli Yapmamız Mı Lazım? Yapmamamız Mı?

Havas İlmi, Kuran’ı Kerimdeki harflerin ve sayıların, esmaların veya ayetlerin sırlarından, hikmetlerinden faydalanılarak çeşitli etkiler elde etmek için esmanın veya ayetin kendisi ya da vefki ve bunlara bağlı harf ve sayılar ile tılsımlar kullanılarak yapılan uygulamaları inceleyen bilimdir.

Vefk ilmi ise oldukça karışık ve havas ilmini tam anlamıyla bilmeyen bir kişinin içinden çıkamayacağı kadar büyük ve derin bir ilimdir. Vefk ilmi tamamen bilgi ve tecrübe ister. Vefk düzenlenirken, kişilerin doğum tarihinden, ebcedsel hesaba dayanarak elementinin ne olduğuna kadar, Astrolojik anlamda Ay ve Güneş açılarının hangi zamanda, nasıl denk düşeceğini hesaplamaya kadar bir çok yöntem ve yol ele alınır. Bu saydıklarımız Bin’in bir’idir sadece…

Vefkin Okumaları Sürekli Yapmamız Mı Lazım? Hakkında Gerçek Bilgiler

Vefk ilminde tüm bu yazılanların dışında Vefkin hazırlandığı kişiye de yapması gereken bazı okumalar yada işlemler verilir.

Vefkin Okumaları Sürekli Yapmamız mı Lazım, Vefki hazırlayan medyum-hoca, vefki hazırladıktan sonra, kişiye bazı gün ve gecelerde okuması gereken bazı dualar verebilir. Bazı vefklerin okuması olabileceği gibi, bazılarının okuması olmayabilir. Bu durum uygulamanın ne olduğu ile orantılıdır. Okumaları varsa, bu okumaların gününe, saatine ve hatta gecesine dikkat edilmesi; özellikle beden temizliği, giysi, kıyafet temizliği ve mekan temizliği gibi konulara özen gösterilmesi gerekir.

Kişinin inancını en üst seviyede tutması başarıya giden yolu açar.

Okumalar belirli sayılarda olabilir, belirli günlerde yada gecelerde ve belirtilen gün sayısı kadar olabilir. Ancak, hazırlanan bir vefkin sürekli okumalarının olması gibi bir durum söz konusu değildir.

Vefk konusunda daha detaylı bilgilere ihtiyaç duyuyorsanız, yada vefk hakkında sormak istediğiniz, paylaşmak istediğiniz özel konular varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Evlilik Büyüsü