Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Vefk ya da Muska yere düşünce bozulur mu, bozulmaz mı, bozulursa ne olur şeklinde bazı sorular almaktayız. Vefk veya muska işlemleri kişilere özel bilgiler dahilinde hazırlanan ve büyük çoğunluğu Allah’ın kelamını içinde barındıran işlemlerdir. Okumaları olduğu gibi, okumaları olmayanları da vardır. Ancak hangi türü olursa olsun, saygısızca herhangi bir tutumda bulunmaktan kaçınılması çok önemlidir.

Vefk ve Muska Yere Düşerse

Vefk veya Muska günlük kullanımınızda yere düşerse ve bu bilmeden yapılan bir davranışsa, herhangi bir problem arz etmeyecektir. Ancak fırlatıp atılması ve bilerek üzerine basmak, çiğnemek gibi fiillerde bulunulması durumunda tüm enerjisini kaybedeceği gibi, bu saygısızca yaklaşıma bir ders olarak bazı zararlı durumlar yaşatma ihtimalleri de bulunabilir.

Vefk ya da Muska Yere Düşünce Bozulur mu?
Vefk ya da Muska Yere Düşünce Bozulur mu?

Bu, yapılan işlemin derecesi ile ilgilidir. Kimi zaman cin musallatı yaşanabildiği gibi, kimi zamanda kişilerin vücutlarında çarpılma, felç ve tutulma benzeri rahatsızlıklara da sebebiyet verebilir. Bu nedenle muska ve vefk gibi tılsımların kullanımında, ciddiyet ve saygı temel alınmalıdır.

Vefk veya muska bilmeden yere düşerse, yapılması gereken besmele çekerek tekrar alıp, olması gereken yere koymak ya da üzerinizde taşınması gerekiyorsa takmak olacaktır.

Vefkle ilgili: https://www.medyumca.com/vefk-nasil-yapilir-cesitleri-vefk-ilmi-nedir/

Vefk olsun, muska olsun; yapılan bu tür yazılı işlemler saygı gerektirir. Bu işlemlerin hemen hepsinde belirli bir enerji koruması bulunur. Bu tür enerjilerin muska ve vefke verilen görevi gerçekleştirme de yardımcı olduklarının altını çizmek isterim. Ve ayrıca bu enerjilerin takan kişiyi de koruma görevi içinde olduklarını da belirtelim. Bu nedenle saygı ön planda olmalıdır.


Vefk ya da Muska Yere Düşünce Bozulur mu? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyü ve Yıldız Düşüklüğü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.