Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Rüya denilen durum, insanlık tarihi kadar eski ve bilinmezliğini koruyan bir bilmecedir. Bilimsel olarak görülen rüyalar açıklanması hala mümkün olmadığı gibi, dinen veya ilahi bir şekilde tam ve net, kesin bir bilgiye de henüz ulaşılabilmiş değil. Yani, rüyalar ilahi boyutta işleyen ve gayet de güzel çalışan bir mekanizmadır. Tamamen ilahi boyuttadır ve açıklanamaz tüm unsurların yani metafiziğin bir kolunu oluşturur rüyalar…

Aynı Rüya Birden Fazla Görülebilir mi?

Çoğu kez insan hayatında üst üste aynı rüyayı görebilir. Bir veya birkaç gün böyle bir durumun dürebilmesi mümkündür, hatta bazen belirli aralıklarla da aynı rüyanın görülebilmesi olasılık dahilindedir. Bu gibi durumlar özel olarak nitelendirilebilir. Ancak, görülen rüyanın ne olduğu ile de bu durumun özellik derecesi farklılaşır. Nasıl oluşur bu özellik derecesi; şöyle ki, örneğin bir kimse rüyasında bir çiçek bahçesinde olduğunu ve çok huzurlu, mutlu olduğunu görebilir.

Bu rüya ardarda birkaç gün devam edebilir. Ya da belirli aralıklarla bu rüyayı kişi görebilir. Burada bir sorun yok, bu rüya kişinin böyle bir yere gezmeye gideceği ve aynı hislerle dolu olacağı gibi yorumlanırken, bazen de böyle bir yere özlem duyması ile de yorumlanır. Aynı zamanda kişi eğer zaten böyle bir ortamda yaşıyor ise, bu rüya bir bilinçaltı yansıması olarak da kabul edilebilir. Ancak; bir insan rüyasında ölmüş bir yakınından herhangi bir konuda ikaz veya yönlendirici cümleler duyuyorsa ve böyle bir rüyayı üst üste birkaç gün görmüş ise, böyle bir rüya hem ikaz edicidir, hem de ölmüş olan kimsenin sözüne güvenerek tedbir ve önlem almanın gerekli olduğu bir uyarıcı rüya niteliğindedir.

Tavsiye: https://www.medyumca.com/gideni-geri-getirme/

Rüyalarda Ölmüş Olan Kimselerin Sözleri Doğru mu Çıkar?

Rüyalarda genelde ölmüş olan kimselerin görülmesi, ölen kimselerin öldükleri ilk dönemleri içine alır. Ölüm henüz yeni ise, böyle bir rüyanın görülmesi tamamen bilinçaltı bir yansıma olduğu gibi, elbette ilahi boyuttan da bazı iyileştirici mesajlarda verir. Rüyayı gören çok ağlıyorsa, kederinden gözü bir şey görmüyorsa yada kendine bir zarar verme eğilimi içindeyse ilahi boyuttan kendisine haber verilir. Böyle durumlara sıkça rastlanmıştır.

Ancak, ölmüş kimselerin ölüm zamanlarının üzerinden uzunca bir süre geçmişse ve ölmüş kimse kişinin özellikle birinci dereceden yakınlarıysa, ölmüş kimselerin söyledikleri sözler ve bulundukları ortamlara göre rüya yorumlaması yapılır. Çoğunlukla ölülerin rüyada yalan söylemediği gibi bir gerçek vardır ve din bilginleri bu konuda bazı paylaşımlar yapmışlardır. Bizim de tecrübelerimize dayanarak bu konuda söyleyeceğimiz; ölmüş kimsenin rüyada ne söylediği, ne yaptığı ve hangi durumda olduğu ile doğru orantılıdır.


Üst Üste Görülen Rüyalar Çıkar mı? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Rüyalarda Gelecek Görebilir miyiz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.