taslar ve dogal urunlerle tedavi yontemleri

Taşlar ve Doğal Ürünlerle Tedavi Yöntemleri Nasıl Olur?

 

Taşlar ve Doğal Ürünlerle Tedavi Yöntemleri Hakkında Detaylı Bilgiler

Alternatif tedavi yöntemlerine duyulan ilginin her geçen gün arttığı günümüzde doğal taşlar, bir çok fiziksel rahatsızlığa iyi geldiği gibi, spiritüel alanda da açılımlara destek verdikleri için ilk sıraları işgal etmektedirler.

Doğal Taşlar, milyonlarca yılda meydana gelirler ve bünyelerinde topladıkları enerjinin yüklemesiyle de bir çok hastalığın ilacıdırlar. Diğer yandan, bu meziyetlerinin yanı sıra bitki ve aromatik ürünlerle de pozitif bir işbirliğine girerek, inanılması güç bedensel iyileştirmelerden tutun, ruhsal anlamda açılımlara kadar  bir çok işlevi de yerine getirirler.

Doğal taşlar alternatif tedavide yeni ufukların açılmasına neden olan bu taşlar, tıbbi yöntemlerin etkisiz kaldığı noktalarda devreye girerek, sağlamış oldukları yararlarla bilim dünyasını da hayretler içinde bırakmaktadırlar. Bu, büyük bir bilgi birikimi ve yüzlerce deneye dayanan bir tecrübenin ürünü olarak, konunun uzmanları tarafından yapılan bir uygulama olmalıdır ve de taşların yanı sıra, diğer doğal ürünlerin de nerede ve ne zaman kullanılacağı çok iyi bilinmelidir. Bu taşların harici yoldan ve çok hassas yerlerde kullanılması gerekir, kesinlikle dahili olarak kullanılmamalıdır.

Korkuları yok eden Agate, alerjiyi rahatlatıp göz hastalıklarına iyi gelen Ametist, grip gibi rahatsızlıkları bitiren Obsidyen, uykularda güzel düşler görülmesine neden olan Sarı Topaz, damar hastalıklarının ilacı Jasper, kalp çarpıntılarını azaltan Olivin, guatr hastalığının baş düşmanı, alerji ve nefes darlığının da ilacı Kehribar, bedendeki gazları giderip, kalbe de iyi gelen Akik, mide rahatsızlıkları ve böbreklere birebir olan Sitrin, iktidarsızlığın çaresi Yakut, uykusuzluğu gideren Dişi Kristal, düzgün konuşma becerisi sağlayan Kalsedon ve hayvanlarınızın nazara gelmesini engelleyen ayrıca sakinliklerini sağlayan Turkuvaz, alternatif tıbbın birkaç örneğinden sadece bazılarıdır.

Bütün bunların yanı sıra ;
Yedi ayrı renk taş ile chakra tedavileri ; özel müzikler ve taşlar eşliğinde yapılan meditasyonlar; Taşlar, müzik meditasyonları ve aromaterapi ile yapılan Aura Yırtıklarının tedavisi; Aşırı yorgunluk, Stress tedavileri ve Duru Görü yetisinin açılmasına yardımcı olan açılım uygulamaları; Kristal Küre ile Vizyon görme çalışmaları; Kristal kullanarak Meleklerle İletişim Kurmak; Astral Seyahatler ve Otohipnoz; Hayvanlarınız ve Bitkilerinizin Taşlarla Tedavisi ve her türlü nazara karşı taşlarla yapılan  tedaviler gibi yöntemler de tarafımızdan hizmetinize sunulmaktadır.

İlginizi Çeken Yazılar  Zümrüt