Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Tarot Okuma Kursları , Tarot, Orta Çağ’ın sonlarına doğru çıktığı söylenilen en eski kehanet uygulamalarından biridir. Yetmiş sekiz karttan oluşur. İki ana bölümü vardır. 56 karttan oluşan küçük sırlar yani minör arcana ve yirmi iki karttan oluşan büyük sırlar yani majör arcana bölümünden oluşur.

Tarot okuma kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Görünen ve bilinenin dışında bilinmeyen gizli olay ve durumları da tanımlayan Tarot, olayların ne zaman gerçekleşeceği konusunda bilgi verirler. Çoğu zaman bir uyarıcı niteliğini taşıyan Tarot kartlarını okumak çok önemlidir. Yapacağınız analiz ya da yorumlar kişinin hayatını iyi ya da kötü yönde etkileyeceğinden tarot okuma konusunda oldukça bilgi sahibi olmanız gerekir.

Tarot kartlarının üzerinde bulunan iconların hepsinin kendine göre anlamları ve işlevleri vardır. Kimi ikonlar kişinin olumlu yönlerini gösterirken kimisi de olumsuz yönlerini göstermektedir. Bu yüzden tarot okumalarında yapılacak analizler oldukça önemli yer tutar.

Tarot okuma kursları nelerdir?

Tarot Okuma Kursları birinci, ikinci ve üçüncü seviye tarot eğitimden oluşur. Bunun yanında melek kartları kursu ve şifa kartları kursu de bulunmaktadır.

  • Tarot kartları ile ruhsal gelişiminizi tamamlayarak yaşamdaki tüm ayrıntıları görebilirsiniz.
  • Kendi yaşantınızı dış çerçeveden görmenize yardımcı olur.
  • Tarot okuma kursu alarak hayatınızın her anını daha farkındalık içinde geçirme imkanına sahip olabilirsiniz.
  • 22 adetlik majör arcanalar ruhsal gelişim, ana değişimler içindir. Minör arcanalar ise yaşam içindeki sembolleri, kişileri, ilişkileri, başarı ve başarısızlıkları, kariyeri, maddi durumunuzu belirleyen kartlardır.

Tarot okuma kursu alırken en önemli özellik altıncı hissiniz kuvvetli olması ve karşınızdaki kişinin enerjisi ile doğru tahminler yapmaktır. Tarot kartlarını doğru okumak ve doğru şekilde analiz etmek için tarot okuma kurslarınden yararlanabilirsiniz. Metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu yönetiminde alacağınız tarot okuma kursları sayesinde siz de tarot kartlarını en doğru ve bilinçli şekilde yorumlayarak hayatınızı daha anlamlı kılabilirsiniz.

Tüm dünyada ve ülkemizde bulunan Pandemi – Salgın nedeni sizlerin sağlığını düşünerek, bu süre zarfında gurup olarak yada özel tek kişi karşılıklı, ders, kurs, eğitim veremiyorum.
Ayrıca yorgunluk sebebi ile kısa bir süre online ders, kurs, eğitim veremiyorum.
Bu eğitim online başladığında katılmak istiyorsanız, [email protected] adresime mail gönderebilir. Ya da 05335942577 nolu Whatsapp hattıma yazabilirsiniz. Eğitim başladığında bilgilendirileceksiniz.
Sağlıklı günler dilerim. Zeynel Eroğlu Etiler – İstanbul

Bir önceki yazımız olan Bakım Analiz Kursları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.