Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

  Şiddetli Nazar Belirtileri

Özellikle kötü ve olumsuz anlamda gerçekleşen Nazar, kişiye kısa süreli bir ağırlık verdiği gibi, ani kazalara, hatta ölümlere bile sebebiyet verebilir. Bu durum, nazar eden, nazarı gönderen kimsenin hissiyatı ile alakalıdır. Örneğin haset ve çekememezlik ile yapılan Nazar eylemi, çok ciddi boyutlarda zarar verebilir. Bu zararı veren kimsenin gönderdiği nazar enerjisinden kimi zaman haberi olmayabilir, ancak bazı kimselerin verdiği nazar enerjisinin çok yüksek boyutlarda olduğu da su götürmez bir gerçektir.

Nazara uğrayan kişinin yapısına göre değişiklik gösteren bir durumdur. Kimi çok hafif etkilenirken, kimi ise çok şiddetli etkilenir. Şiddetli nazar belirtileri kendini hemen gösterir. Bu insanlar her şeyden korkarlar. Şiddetli nazarın belirtileri insanların günlük yaşantısını çok büyük oranda etkileyebilir. Şiddetli nazar belirtileri olan kişiler çok fazla uyuma isteği duyarlar ve her uyduklarında kabuslar görerek, bağırarak ve sıçrayarak uyanırlar. Keskin olan her şeyden çok fazla korkarlar. Hep izlendiklerini düşünürler. Unutkanlık ve ileri derecede dalgınlık başlar. Ocağı söndürüp söndürmediğini, yeni söylediği bir sözü unutabilir. Çok şiddetli bir baş ağrısı çekerler ve bu durum sokağa çıkmalarını dahi engelleyecek duruma getirir. Karanlıktan da çok korkarlar.,

Nazar etkisi, tamamen fiili bir eylemdir. Nazar etkisini gerçekleştiren kişi ya da kişilerin özellikle, nazara uğrayan kişiye sürekli böyle bir etki vererek, hastalık ve olumsuzluk yaşaması sağlanabilir. Bu etki elbette cinler sayesinde hayat bulur ve etki devam ettiği sürece cinler de durmayacaktır

Nazarın Verdiği Etkiler Nelerdir?

Nazarın verdiği etkiler, nazarın değdiği eşyanın kırılması, kıyafetin tahribata uğraması, kişinin hastalanması, yataktan kalkamama, kabuslar görme, karabasan, uyuyamama, ayrılıklar, boşanmalar, ev yangınları, kazalar, nişan atılması gibi bir çok olumsuz olay nazar etkilerindendir. Bu tür olayların ciddi anlamda takip edilmesi gereklidir.

Bir önceki yazımız olan Nazar Olan Kişi Nasıl Anlaşılır? başlıklı makalemizde nazar belirtileri, nazar değmesi ve nazar nasıl anlaşılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.