Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Saç Tırnak Büyüsü adı verilen ve Saç Tırnak Büyüsü ismi ile bilinen uygulama, Papaz Büyüleri sınıfına dahil olmaktadır. İnsanlara ait saç ve tırnak gibi DNA içeren malzemeler kullanılarak yapılan bu uygulama, Kara-Kırmızı büyü türlerindendir ve çok tehlikelidir.

Sevdiğiniz erkekleri kendinize düğümleyerek bağlamak istiyorsanız size beş bin yıllık bir metot tanıtacağım. Bu metot en eski büyülerden biri olan saç büyüsüdür.

İlk çağ toplumlarından beri çok farklı ülkede sayısız kez denenen bu metodun sırrı hala çözülemiyor. Kadınlar için farklı erkekler için farklı uygulanıyor ancak ikisine de ” saç büyüsü” deniyor.

Burada size kadınların erkeklere yaptığı saç büyüsünü anlatacağım. Belki de çok farklı psikolojik teolojik temelleri vardır. Çünkü gösterdiği etki bakımından çok az büyü bunun kadar etkilidir. Ben bu konuyu araştıran bir araştırmacıyım. Sayısız yazı okudum. Onlarca görüşme yaptım. Çok ilginç durumlara tanık oldum.

Bana sorarsanız büyü bilinen anlamda “yok”. Ama isimlendirilmeyen ve tanımlanamayan o kadar farklı gerçeklik var ki inananlara da ” neden inanıyorsun?” demek gelmiyor içimden. Şimdi anlatacağım uygulamada da defalarca hayretler içinde kaldım. Belki başka bir yazıda bu ilginç olaylardan birkaçını anlatırım. Ama şimdi gelelim saç büyüsünün nasıl yapıldığına.

Saç Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kadın, saçından bir tel alır. Bu telin mümkün olduğu kadar uzun olmasına dikkat edilir. Çünkü bu tele düğüm atılacaktır. Bazı kaynaklarda yedi düğüm gibi ifadeler olsa da önemli olan düğümlenmiş olmasıdır. Birkaç düğüm atmak elbette tek düğüm atmaktan iyidir. Saç alınıp düğüm yapılır. Her düğüm atıldığında ” Allah’ım bazken den de giriftlerden de sensin. Senden başka kapıları açıp kapayan yoktur.” denir.

Düğümleme işi bittikten sonra düğüm atılmış saç teli temiz bir beze sarılır. Kare şeklinde sarma yapmayın. Sigara böreği biçiminde sarın. Saçı da bezin içinde uzunlamasına bırakın ki düğümler birbirine değmesin. Yoksa olaylar o kadar iç içe girer ki siz de sonuçta rahatsız olabilirsiniz.

Güneşin batımından sonra ancak vakit gece yarısına varmadan beze sarılmış saç teli toprağa gömülür. Bir iki karış derinlik yeterlidir. Ancak üzerine bir taş falan bırakın ki kedi köpek gibi hayvanlar toprağı eşeleyip saça zarar vermesin.

Saç gömülmesi ile iş bitmiyor. Aynı gece mümkün olduğu kadar ipe düğüm atılır. Her düğümde niyetinizi kendinize itiraf edin. Gece yarısında düğüm atmayı bırakın. Artık saç büyüsü tamamlanmıştır.

Bundan sonra biraz sabredin ve olacakları izleyin. İstediklerinizin yavaş yavaş gerçekleştiğine şahit olacaksınız. Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bu konuda yazılmış kitabımız da yararlı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir