Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır, bize danışanların en fazla sorduğu soruların başında geliyor bu konu, bende esas şekilde papaz büyüsünün nasıl uygulandığına dair kısa bir bilgi vermek istiyorum merak edenler adına Önce papaz büyüsünün etik bir büyü olmadığını söylemek isterim. nedeni ise gerek amaç alarak gerekse yapılış tarzı bakımından hiç doğru olmayana bir takım ritüellere göre hazırlandığı adına papaz büyüsü yapmak ve ya yaptırmak doğru bir davranış şekli değildir.
Peki bu büyü nasıl yapılıyor? bundan söz etmek istiyorum.

Papaz büyüsü bayanların ay başı kanı ile okunan bir takım ritüeller eşliğinde eşlerine ya da sevdikleri adamları bağlamak adına fazla sık başvurulan bir büyü çeşididir. yine ülkemizde pek çok kişinin yanlış bildiği ve ya merak ettiği öteki bir konu ise papaz büyüsünün yalnızca papazlar sebebi ile yapılacağı yahut sadece papazlar vasıtası ile bozulacağı bilgisidir. Bu bilgi tam olarak yanlıştır. nedeniyse papaz büyüsü yapmak veya bozdurmak adına illaki bir papaz bulmaya gerek yoktur. Bu büyüyü bilen her medyum fazla rahatlıkla bu büyüyü hazırlar ve bozabilir. Bu yanlış bilinen bilgiyi de buradan düzeltmek isterim.
Papaz büyüsü antik çağlardan beri isimlendirilen tarihi çok uzun yıllara dayanan bir büyüdür. Papaz büyüsünü bozmak adına Allah’ın gerçekten ilmine güç verdiği bazı medyumlar olmaktadır. Bunlar Allah’ın yardımıyla papaz büyüsünü çözebilirler. Büyünün Arapçadan gelen ismi efsun yada sihirdir. Bunların manası aynıdır.

Büyü Bozmak Haram mıdır?

Büyü yapmak elbette haramdır ama büyü çözmek elbette hayırlı bir iştir.
Sihrin tesirine inanmayanlar farkında yapılmadan dinen bir yanlış yapmış olmaktadırlar. nedeni ise büyü ve sihir kavramları mukaddes kitabımızda açıkca geçer. O durumda büyünün gerçek olduğuna inanmak biz müslümanlar için bir gerekliliktir. Bu anlamda büyüye inanmayanlar bir nevi günah işlemiş oluyorlar. Dolayısıyla büyü vardır ama Allah dilerse izin verirse tesir eder eğer Allah izin vermezse elbette tesir etmez.
O durumda papaz büyüsü de öteki tüm büyüler benzeri etkili bir büyüdür ama Allah izin verirse fakat tesirini gösterir.
Sevgili kardeşlerim sizde üzerinizde papaz büyüsü olduğunu düşünüyorsanız lütfen bana mail adresimden ulaşıp sorunlarınızı bana iletin.

Bir önceki yazımız olan Simya Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.