Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır? Papaz büyülerinin oldukça etkili olduğu ve kötü amaçlar için yapıldıkları herkes tarafından bilinmektedir. Kötü amaçla olmasa bile yapılış şekilleri itibariyle dinimize uygun değildir. Bu yüzden dinimizi yaşayan ve uygulayan medyumlar bu yolları kullanarak bu büyüleri yapmadığı için papazlar yapmışlardır. Papaz büyüsün sadece papazların bozduğuna dair bir inanç bulunmaktadır ve bu inanç tamamen yanlıştır. Bu yapılan papaz büyülerini alanında uzman olan ve ilim sahibi bütün hoca ve medyumlar da bozabilirler.

Papaz büyülerin birçoğu kötü amaçlar için yapılırlar ve kullandıkları malzemeler dinimize hiç uygun değildir. Hayvan uvuzlarının kullanılmasının yanında kadının aybaşı kanı ve erkeğin menisi kullanılarak ta yapılan büyülerdir.

Papaz Büyüleri Hangi Amaçlar İle Yapılır?

Papaz büyüleri ülkemizde daha çok kadınların talep ettikleri erkekleri kendilerine bağlamak için yapılan büyülerdir. Daha birçok amaçlar ile de yapılabilir. Kendisini sevmeyen bir erkeğe yapılabilir, giden bir sevgili ve ya eşi geri döndürmek için sevdiği erkeğin kendisine bağlanması için yapılabilirler. Bu büyüler yapıldıklarında çok çabuk etki ederler ve dışarıdan biri büyü yapılan kişiyi gördüğünde hiçbir şekilde anlayamazlar, büyü yapılan kişinin hiçbir anormal davranışı görünmez. Büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiye tamamen bağlanır ve gözü o kadın dışında kimseyi göremez duruma gelir. Dışarıdan gelen hiçbir kötü laafa kulak vermez, duymamazlıktan gelir. Büyü yapılan kişi sürekli büyü yaptıran kişiyi görmek ister, sürekli o kişi beraber olmak ister. Yapılan papaz büyüleri birçok evli çiftin yuvasını kurtardığı gibi dağıtmıştır da ve evli çiftler boşanmışlardır.

Maalesef ki , Papaz Büyüleri her bakımda çıkmamaktadır. Bunlar için özel bakımlar yapılmaktadır. Kendisine ve yahut sevdiği kişiye böyle bir büyünün yapıldığını düşünen ya da hisseden insanlar mutlaka bu işte ilim sahibi hoca ve ya medyumlardan yardım alabilirler. Büyü bozulmadığı sürece sevdiğiniz kişi bu büyünün etkisi ile ölene dek sizden vazgeçecektir. Kendi iradesi elinden alındığı için, büyük etki altında olduğu için size hiç yaklaşamaz. Papaz Büyülerinin etkili olduğunu söylemiştik, istedikleri kadını ve ya erkeği kendisine bağlamak isteyen kadınların sıkça kullandığı bir yöntemdir. Bu yüzden bu büyülerin yapılması tavsiye edilmez. Yapılan bir büyüyü ise ancak ilim sahibi kişiler çözebilir.

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir