Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Papaz Büyüsü Malzemeleri genelde insan ve hayvanlara ait vücut parçaları ve vücutlarından çıkan ifrazatlardır. Papaz Büyüsü Malzemeleri tamamı DNA içeren parçalardır diyebiliriz.

Papaz Büyülerinin çok etkili ve kötü amaçlar için yapıldıkları bilinen bir gerçektir. Kötü amaçla olmasa bile yapılış şekilleri yönü ile dinimize uygun değildir. Bu yüzden dinimizi yaşayan hoca ve medyumlar bu yolları kullanarak bu büyüleri yapmadığı için papazlar yapmışlardır. Papaz büyüsün sadece papazların bozduğuna dair bir inanç var ve bu inanç tamamen yanlıştır. Bu da rahatlıkla yapılan papaz büyülerini alanında uzman olan ve ilim sahibi bütün hoca ve medyumlar bozabilirler. Papaz büyülerin birçoğu kötü amaçlar için yapılırlar ve kullandıkları malzemeler dinimize hiç uygun değil. Hayvan uvuzlarının kullanılmasının yanı sıra kadının aybaşı kanı ve erkeğin menisi ile yapılan büyülerdir.

Papaz Büyüsü Yapılan Kişi Nasıl Davranır?

Papaz Büyüleri ülkemizde daha çok kadınların istedikleri erkeklerini kendilerine bağlamak için yapılan büyülerdir. Daha birçok amaçlar ile yapılabilirler. Kendisini sevmeyen bir erkeğe de yapılabilir, giden bir sevgili ve ya eşi geri döndürmek için sevdiği erkeğin kendisine tamamen bağlanması için yapılabilirler. Bu büyüler yapıldıklarında çok çabuk etki ederler ve dışarıdan biri büyü yapılan kişiyi gördüğünde hiçbir şekilde anlayamaz, büyü yapılan kişinin hiçbir anormal davranışı da görünmez. Büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiye tamamen bağlanır bu büyü ile ve gözü o kadın dışında kimseyi görmez hale gelir. Dışarıdan gelen hiçbir eleştiriye kulak vermez, duymamazlıktan gelir ve önemsemezler. Büyü yapılan kişi sürekli büyü yaptıran kişiyi görmek ister, sürekli o kişi ile beraber olmak ister. Yapılan papaz büyüleri birçok evli çiftin yuvasını dağıtmıştır ve evli çiftler maalesef boşanmışlardır.

Papaz Büyüleri her bakımda çıkmamaktadır. Bunlar için özel bakımlar yapılır. Kendisine ve ya sevdiği kişiye böyle bir büyünün yapıldığını düşünen ve hisseden insanlar mutlaka bu işte ilim sahibi hoca ve ya medyumlardan yardım almalı. Büyü bozulmadığı sürece sevdiğiniz kişi bu büyünün etkisi ile ölene dek sizden vazgeçecektir. Kendi iradesi elinden alındığı için, büyük etki altında olduğundan size hiç yaklaşamayacaktır. Papaz büyülerinin çok etkili olduğunu söyledik, istedikleri kadını ve ya erkeği kendisine bağlamak isteyenlerin sıkça kullandığı bir yöntemdir papaz büyüleri. Bu yüzden bu büyülerin yapılması tavsiye edilmez. Yapılan bir büyüyü ise ancak ilim sahibi kişiler çözebilir.

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.