Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Papaz büyüsü nasıl bozulur, papaz büyüsü bozulabilir mi ya da papaz büyüsü nasıl etki eder şeklinde papaz büyüleri ile ilgili çokça sorular almaktayız.

Değerli ziyaretçilerim, papaz büyüsü sınırları olmayan bir büyü etkisidir. Bu etki, aklınıza gelebilecek hemen her konuda yapılabilir ve uygulamaya koyulabilir. Papaz büyüsünün neden ve hangi amaçla yapıldığının çok önemli olduğunu bu noktada paylaşmak istiyorum çünkü papaz büyüsünün neden yapıldığının, papaz büyüsünün etkileri ve hangi şekillerde yapıldığının bulunması, bu büyünün ortadan kaldırılmasında çok etkilidir.

Papaz büyüsü çok tehlikeli olduğu kadar, bozulması ve etkisinin giderilmesi, ne yazık ki yapılmasından daha zor ve meşakkatli bir etkidir. Önce bu büyünün hangi amaçla ve kimin aracılığı ile yapılmasının bulunması elzemdir. Sonra, hangi malzemelerin kullanıldığı ve kişiye bu etkinin işlemesi için nasıl bir yol izlendiğinin bulunması gereklidir. Bozulması için en önemli adımlar bunlar olacaktır. Önce neden ve niye, sonra nasıl ve nerede gibi soruların yanıtları bulunursa, çözümü daha kısa zamanda olacak ve bozulması da daha az zaman alacaktır.

papaz büyüsü bozulabilir mi

Papaz Büyüsü Hangi Büyü Sınıfında?

Papaz büyüsü Kara-Kırmızı Büyü sınıfına giren ve hemen hemen hepsinde DNA parçaları kullanılan bir büyü çeşididir. Sadece ülkemizde değil, dünyanın bir çok yerinde papaz büyüsü gibi büyülere sıkça rastlanır ve uygulamaları hala devam eder. İsim farklılaşabilir, ancak çoğu zaman tüm kültürlerde bu tür büyülerde kişi veya kişilere ait DNA materyalleri kullanılır. Papaz Büyüsü neden bu kadar etkilidir şeklinde sorulan sorulara en net ve kesin cevabımız bu olacaktır; çünkü kişilere daha kolay ve kesin etki sağlaması açısından DNA malzemeleri kullanılır. Peki nedir bu DNA içeren malzemeler? Örneğin; saç teli, vücut kılı, terin ya da herhangi bir vücut ifrazatının sürüldüğü kıyafet, tükürük, kan, kirpik vb. gibi kişi ve kişiye ait yaradılış özelliklerini taşıyan malzemeler papaz büyüsü ve bu tür büyülerde etki mekanizmasını yüzde bin beş yüzlere çıkarır…

Peki papaz büyüsü bozulabilir mi? Elbette Değerli Ziyaretçilerim; bozulmayan hiçbir etki ya da büyü yoktur. Önemli olan, nasıl bozulacağıdır bu noktada. Ve sabır burada çok büyük bir rol oynar; sabır çok önemli bir etkendir.

Papaz büyüsü gibi etkilerin bozulması, nasıl ve neden yapıldığı ile doğru orantılıdır. Papaz büyüsü tabi ki güçlüdür ancak insanların inancından fazla değil…


Papaz büyüsü bozulabilmesi ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.