Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Papaz Büyüsü Belirtileri herhangi bir büyü belirtisi ile aynı olmaz. Örneğin neredeyse tüm büyülerde rüya ya da uyku ile uyanıklık arasında kendini belli etme durumu vardır; ancak Papaz Büyüsü Belirtileri çok geç kendini gösterir ve amacına ulaşmadan herhangi bir kuşku oluşturmaz.

Papaz Büyüsü dediğimiz bu büyü türünü açıklamadan önce, büyünün ne olduğunu açıklamak daha doğru olacaktır. Büyü dediğimiz bu kavram çok eski tarihlerden bu yana, insanlar elde edemedikleri her şeyi doğaüstü güçler kullanarak elde etmek çalışmıştır. Büyüler çok çeşitli olmakla beraber her büyünün yapılış amacı ve yapılış yöntemi değişiktir. Her büyü değişik amaçlara hizmet etmektedir. Bazı büyüler insanlara zarar vermeden hayırlara vesile olması için yapılırken bazı büyüler de tamamen zarar vermek için yapılırlar. Bu yüzden büyüler kendi aralarında ak büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılırlar. Kara büyüler ak büyülere nazaran daha kısa sürede etki gösterir ve büyü yapılan kişiyi çok daha fazla etkiler. Bunun sebebi ise, yapılan bu kötü büyüler şeytanidir ve şeytan bu kötülüklerin gerçekleşmesi için insanlara yardım eder her zaman ve insanları kendi tarafına çekmeye çalışır.

Papaz Büyüleri İnanç Türleri Nelerdir?

Papaz Büyüleri bağlama ve ayırma için yapılan kara ve kötü büyülerdir. Papaz büyüleri için iki inanç türü vardır. Biri papaz büyülerini ancak bir papaz yapar ve yine papazlar bozar inancı , diğeri de dinimizce uygun olmayan yöntemler kullanılarak yapıldığından dolayı sadece papazların yapabildiğidir.

Papaz büyüler dinimizce uygun olmayan yöntemler ile yapıldığından dinini yaşayan insanların bu büyüleri pek yapmadığını bilmekteyiz. Papaz büyüleri hayvan uvuzları kullanılarak yapıldığı gibi kadının adet kanı kullanılarak ve erkeğin de menisi kullanılarak yapılır. Bu büyü ile bir erkeği ve ya bir kadını kendine bağlayabilir. Kadının istediği erkeği kendisine bağlamak için yapabildiği gibi bir erkeğin kendisine bağlamak istediği kadın için de yapılabilir. Bu papaz büyüsü çok etkili bir büyüdür. Büyü yapılan kişi o kişiden başkasını düşünemez ve kendini ona ait hissederek kendini o kişiye adar. Bu büyü yüzünden bir çok yuvanın yıkıldığı da bilinmektedir. Yine bu büyü sevdiği insanı kendine bağlamak için yapıldığı gibi giden sevgiliyi ve ya eşi geri döndürmek için de yapılmaktadır.

Yapılan papaz büyülerini ancak bir papaz bozabilir inancı çok yanlış bir inançtır. Büyüyü yapan kişi bir papaz olsa da bu alanda uzman olan bir hoca ve ya medyum yapılan bir papaz büyüsünü çok rahat bir şekilde çözebilir.

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.