Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Papaz büyüleri ‘nin çok etkili ve kötü amaçlar için yapıldıkları bilinmektedir. Kötü amaçla olmasa bile yapılış şekilleri ile dinimize uygun değildir. Bu yüzden dinimizi yaşayan hoca ve medyumlar bu yolları kullanarak bu büyüleri yapmadığı için papazlar yapmışlar. Papaz büyüsünü sadece papazların bozduğuna dair bir inanç vardır ve bu inanç tamamen yanlıştır. Bu yapılan papaz büyülerini alanında uzman olan ve ilim sahibi bütün hoca ve medyumlar bozabilirler. Papaz büyülerin birçoğu kötü amaçlar için yapılırlar ve kullandıkları malzemeler dinimize hiç uygun değildir. Hayvan uvuzlarının kullanılmasının yanı sıra kadının aybaşı kanı ve erkeğin menisi kullanılarak yapılan büyülerdir.

Papaz Büyüleri Hangi Amaçla Yapılır?

Papaz Büyüleri ülkemizde daha çok kadınların istedikleri erkekleri kendilerine bağlamak için yapılan büyülerdir. birçok amaç için yapılırlar. Kendisini sevmeyen bir erkeğe yapılabilir, giden bir sevgili ve ya eşi geri döndürmek için sevdiği erkeğin kendisine tamamen bağlanması için yapılabilirler. Bu büyüler yapıldıklarında çok çabuk etki ederler ve dışarıdan biri büyü yapılan kişiyi gördüğünde hiçbir şekilde anlayamazlar, büyü yapılan kişinin hiçbir anormal davranışı görünmez. Büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiye tamamen bağlanır ve gözü o kadın dışında kimseyi görmez hale gelir. Dışarıdan gelen hiçbir eleştiriye kulak vermez, duymamazlıktan gelir. Büyü yapılan kişi sürekli büyü yaptıran kişiyi görmek ister, sürekli o kişi beraber olmak ister. Yapılan papaz büyüleri bir çok evli çiftin yuvasını dağıtmıştır ve evli çiftler boşanmışlardır.

Maalesef ki , Papaz Büyüleri her bakımda çıkmamaktadır. Bunlar için özel bakımlar yapılmaktadır. Kendisine ve ya sevdiği kişiye böyle bir büyünün yapıldığını düşünen insanlar mutlaka bu işte ilim sahibi hoca ve ya medyumlardan yardım almalıdır. Büyü bozulmadığı sürece sevdiğiniz kişi bu büyünün etkisi ile ölene dek sizden vazgeçecektir. Kendi iradesi elinden alındığı için, büyük etki altında olduğu için size hiç yaklaşamayacaktır. Papaz büyülerinin çok etkili olduğunu söylemiştik, istedikleri kadını ve ya erkeği kendisine bağlamak isteyenlerin sıkça kullandığı bir yöntemdir. Bu yüzden bu büyülerin yapılması tavsiye edilmez. Yapılan bir büyüyü ise ancak ilim sahibi kişiler çözebilir.

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir