Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ömürlük ve asırlık büyüler elbette var. İkisi de dile getirilirken aynı anlamı taşıyor gibi görünse de; havas ilminde bu iki büyü türü birbirinden çok farklıdır. Ömürlük büyüler bir kişiyi hedef alırken, asırlık büyüler ise bir aileyi, sülaleyi ve hatta bir toplumu tehdit edebilir.

Ömürlük Büyü Nedir?

Ömürlük büyüler, genelde papaz Büyüleri olarak bilinir ve kişilere ait DNA parçaları kullanılarak yapıldığı için bozulması ve anlaşılması oldukça zor olan bir büyü türüdür. Ömürlük büyülerden kurtulmak için öncelikle nasıl bir büyü yapıldığının ve neyi amaçladığının ortaya çıkarılması gereklidir. Bakım neticesinde ortaya çıkan bilgiler bu tür bir büyünün kişiye yada kişilere neden yapıldığı ve nasıl bozulması gerektiğidir. Çok ciddi bir çalışma ile, sabır ve tevekkül ile bu tür bir büyüden kurtulabilmek mümkün olmaktadır. Önemli olan her zaman inancı yüksek tutmaktır.

Asırlık Büyü Nedir?

Asırlık büyülere gelince; bu büyü türleri genelde çok ciddi ve uzun bir çalışma süresi gerektirir. Ayrıca ciddi bir garez de gerektirir. Ciddi anlamda düşmanlık ve kötülük amacı güden bir kişi ya da kişilerin amaçladıkları bir büyü çeşididir. Çok zordur ve ülkemizde bu tür bir büyünün vebali altına girebilecek kimse neredeyse yoktur. Ben bu işte uzmanım diyebilen bir medyum ya da hoca bile bu tarz büyü istekleri karşısında bir adım geri atarlar çünkü; bumerang gibi geri dönüşü olabileceği tehlikesi olan büyü türlerindendir…

Bu büyülerin en temel özelliği bir kişiyi değil, bir topluluğu hedef almak istemesidir. Bir aile, sülale, kavim, toplum gibi birden fazla ve birbirleri ile ilişkili insanlar için yapılır. Bir diğer yanı ise; babadan oğula geçmesi amaçlanır ki; yaşadıkları sürece büyünün varlığı devam etsin ve laneti sürekli kendini yenilesin. Bu büyü, her yeni doğumla birlikte kendini yeniler ve sürekli etkisini devam ettirir. Farklı toplumlarda aile lanetlenmesi şeklinde ifade edilen durum budur.

ömürlük ve asırlık büyüler
Ömürlük ve Asırlık Büyüler

Ortak Özellikleri Nelerdir?

Ömürlük ve Asırlık Büyüler de ortak özellik her ikisinde de, cinlerden bir ifrit ya da bir topluluğun bu büyünün nöbetini tutmasıdır. Bu varlıklar, büyünün yapıldığı yeri bekler ve kişinin sürekli etrafında dolanarak büyünün amacına ulaşması için ne gerekiyorsa yapar. Kişilere delilik verebilir, fakir duruma düşürebilir, evin kısmetini kesebilir ve bereketinin gitmesini sağlayabilir. Ve bu olumsuzlukların babadan oğlu geçerek aynı şekilde etkisine devam ettirebilir. Bu saydıklarımız etkilerinden sadece bir kaçıdır.


Ömürlük ve Asırlık Büyüler ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.