Ömürlük Ve Asırlık Büyüler Var Mı?

omurluk ve asirlik buyuler var mi

Ömürlük Ve Asırlık Büyüler Var Mı? Bunlar Nasıl Büyülerdir?

Bazı büyüler, yapılan büyünün ne kadar güçlü olduğu ve büyüye yüklenen enerjinin yani büyü yapılan kişiye musallat olan varlığın ne kadar güçlü olduğu ile orantılıdır.

Bu gibi durumlar daha çok cin musallatlarında karşımıza çıkmaktadır. Elbette bazı büyüler vardır ve çözümü zordur ancak; çözülmeyecek büyü yoktur. Cin musallatında da durum aynıdır. Musallat olan cin bazen kendini göstermez, yapılan büyü etkilidir ve bekleyen musallatı güçlüdür bazı bakımlarda çıkmaz. Bu durumda bakımı yapan medyum-hocanın önce kişinin şikayetlerini dinlemesi, hayatında ne gibi ve nasıl değişimler olduğunu iyi kavrayarak, uygun bir bakım yapması ve işin peşini bırakmaması lazımdır. Bu durumda kişiye farklı bakımlar ve özellikle Yıldızname bakımı uygun görülebilir. Kişi kendisinde büyü olduğu şüphesindeyse ve cin musallatını hissediyorsa, özellikle bu durumla yıllardır mücadele ediyorsa, işin uzmanı olan bir insana güvenmelidir. Yapılan büyü yada Musallat olan varlık zaten bu insandan yıllarını almıştır, dolayısı ile kişinin tutacağı en akıllıca yol mücadele etmek olacaktır.

Ömürlük Ve Asırlık Büyüler Var Mı? Hakkında Gerçek Bilgiler

Burada ifade etmek istediğimiz bir diğer konuda şu: Beddua…

Beddua gerçekten etkilidir; helede bir masumun bir mazlumun bedduası ise…

Hadis-i Şeriflerde geçer “Allah mazlumun ahını bırakmaz” der Peygamber Efendimiz (S.A.V.) ve mazlum bir kimsenin ettiği bedduanın allahın kabul edeceği dualar arasında olduğunun önemini vurgular. Buradan da anlaşılacağı gibi, eğer bir kimse beddua veya ah almışsa, hele de suçu, günahı olmayan bir insandan almışsa; çok etkilidir. O kişiden helallik almadıkça, bir çok kereler rastlanılan durumdur bu, işleri yolunda gitmeyecektir.

En doğrusunu Allah bilir…

İlginizi Çeken Yazılar  4444 Defa Okunan Salat-ı Tefriciye Etkili Midir?