Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Neden kötü büyüler hemen tutar? Kötü büyülerin, olumsuz istekleri olduğu için hemen tutma olasılıkları çok yüksektir. Çünkü olumsuz olan istek ve arzular, bunların gerçekleşmesine yardımcı olan olumsuz enerjiler ile beslenir. Olumsuz olan enerjiler, kötü olarak adlandırılan ve kişilere zarar vermesi amaçlanan büyü ve etkilerin oluşması için çalışırlar. Onların amacı da büyü ile aynıdır; zarar vermek…

Yaratılışın en başından beri kötülük, hemen iyiliğin yanı başındadır; her iyiliğin içinde olduğu gibidir. Kötü bir amaç ise, çoğunlukla arada hiçbir aracıya gereksinim duymaz. Büyüler yapılırken bazı enerjilerden faydalanıldığını söylemiştik ve bu enerjilerin de cinlerden bir grup olduğunu belirtmiştik daha önce. Cinlerin bu bağlamda yeri çok geniştir.

Neden Kötü Büyüler Hemen Tutar

Cinler, büyünün oluşmasında ve oluşturulmasında büyük rol oynarlar. Kötülük amacı ile yapılan büyülerde ise, cinlerin en azılı olanları, ifrit ve musallat olanları kullanılır. Bunlar Cinler Aleminde, olumsuz olarak bilinir ve şerlerinden cinler bile korkarlar. İnsanoğluna ise bir yere kadar zararları dokunur. İfrit ya da Musallat adı verilen bu varlıklar durduk yere bir insana zarar vermezler; onlar insanlardan ya çok büyük bir zarar görmeleri durumunda ya da büyü yoluyla yönlendirildiklerinde zarar verirler.

Bu denli güçlü olan bu varlıkların rol oynadığı büyü türündeki etkilerde kendileri kadar güçlü ve hızlı olacaktır. İşte “neden kötü büyüler hemen tutar” sorusunun cevabı budur. Bu tür etkilerde görevlendirilen bu varlıkların gücü ve hızı son derece büyük ve seridir.

Kötü Büyülere Örnek

Kötü büyülere örnek olarak Papaz Büyüsü olarak adlandırılan, etki mekanizması çok geniş ve gücünün büyük kısmını içeriğinde kullanılan DNA malzemelerine borçlu olan etkiyi verebiliriz. Papaz Büyüsünün zor olduğunu ve çözümlenmesinin zaman aldığını ve çok meşakkatli olduğunu bir çok kereler ifade etmiştik.

Kötü büyü denilince ilk akla gelen büyü türü olan papaz büyüsünün bu denli zor ve güçlü olmasının bir diğer sebebi de, güçlü enerjiler ile anlaşmalar karşılığı gerçekleştiriliyor olmasıdır. Bu güçlü enerjiler, normal bir etkinin vereceği zararın boyutlarının çok çok ötesinde zararlar ile gelirler ve gönderilmesi son derece zor olabilmektedir.


Neden Kötü Büyüler Hemen Tutar? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.