Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Mutluluk için yapılan vefk ve benzeri uygulamalar, kişilerin aile hayatlarında huzur ve mutluluğu yakalamak, devam ettirmek ve sürekliliğini sağlamak amacıyla yapılır. Mutluluk ve huzurun devamlılığı için yapılan bu uygulamalar kimi zaman vefk olduğu gibi, kimi zamanda, farklı işlemler takip edilerek de gerçekleştirilir. Özellikle evli veya evlilik yolunda olan kimseler için uygulanan bu işlemler kendi içlerinde amaçlarına göre değişkenlik gösterebilir.

Peki Nedir Bu Amaçlar?

Mutluluğun devam ettirilmesi, huzurun sağlanması ve sadakatin uzun ömürlü olması amacıyla yapıldığı gibi, bazı zamanlar ise ilişkiye ve birlikteliğe bir üçüncü şahsın karışmaması veya karıştıysa önlenmesi amacıyla da yapılır bu tür uygulamalar. Temelinde iyi bir niyetin ve olumlu bir düşüncenin bulunması nedeniyle çoğunlukla başarıyla sonuçlanmıştır.

Bazı durumlarda ise kişilerin aile huzuruna veya birlikteliklerinin arasına giren bir saldırı, büyü ve benzeri bir işlemi önlemek amacıyla da yapılabilir. Ancak tamamı iyi bir niyetle gerçekleştirilen, pozitif enerji yüklemesi olan uygulamalardır.

Mutluluk İçin Yapılan Vefk Nedir?

Mutluluk için yapılan vefk uygulamaları, iki kişinin var olan birlikteliğini perçinlemek, varsa sorunlar, bu sorunları ortadan kaldırmak, kişilerin arasına soğukluk girdiyse bu durumu tersine döndürmek, birbirlerine sadakat ile bağlılık sağlamak amacıyla gerçekleştirilir.

Mutluluk için vefkler, çoğunlukla okumalardan oluşur ve belirli gün veya gecelerde okunan duaların devamlılığı sayesinde etkisi katlanarak çoğalan bir uygulamalar bütünüdür. Mutluluk amacıyla yapılan bu tür uygulamalar, iki eş, sevgili, nişanlı veya birbirlerini çok seven iki aşık için yapılır. Sadece bir sorun odaklı olmayıp, var olan birlikteliği perçinlemek, devam etmesini sağlamak, araya başka bir insanın karışmasını önlemek amacı ile de gerçekleştirilen mutluluk vefkleri, çoğunlukla başarıya ulaşmaktadır.

Mutluluk İçin Yapılan Diğer Uygulamalar Nedir?

Mutluluk için yapılan diğer uygulamalar, vefk veya benzeri bir etkinin yetersiz kaldığı durumlarda gerçekleştirilir.

Nedir Bu Yetersiz Kalan Durumlar?

Örneğin, birbirine bağlı iki kişinin veya eşin arası bir başkası nedeniyle bozulmuştur ve araya hem zaman, hem de soğukluk girmiştir. Bu gibi durumlarda, vefk yoluna baş vurmadan önce, oluşan bu etkinin temizlenmesi ve giderilmesi gerekir.

Bunun için yapılacak olan, bu iki kişiyi ilişkinin en başındaki hallerine ve durumlarına döndürmek olmalıdır. Bu nedenle öncelikle oluşan bu soğuk ve kopuk durumun giderilmesi gerekir. Uzman kişinin tavsiyesi ve direktifleri doğrultusunda öncelikle, bu soğukluğun giderilmesi için işlem gerekebilir.

Yapılacak iyi bir bakım analiz neticesinde oluşan durumun ayrıntıları ve neden bu noktaya gelindiği saptanır. Sonrasında, yine bakımın sonucunda çıkan bilgilerle bu durumun nasıl giderileceği belirlenerek, sonuca ulaşmak için çözüm adımları izlenir. Aradaki soğukluğun giderilmesi ile birlikte, giden veya terk eden kişinin dönmesi sağlanarak, mutluluk ve huzurun devamlılığı için vefk işlemi veya uygulamasına geçilir.

Değerli Ziyaretçilerim; vefk veya vefk benzeri tüm işlemlerde, her zaman sebep-sonuç ilişkisi baz alınır. Neden ve Nasıl oluşmuş, öncelikle bunların saptanması gereklidir. Ezberden yapılan, bakımsız ve bilgisiz yapılan işlemler hiçbir zaman başarıya ulaşamaz. Bizim için öncelikli olan insan hayatı ve insan huzurudur. Başka insanları mutsuzluğa sürükleyerek, mutlu olunmaz ilkesi, hayat felsefemiz olmuştur…


Herkes Büyü Yapabilir mi? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Rüyalarda Gelecek Görebilir miyiz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.