Mutluluk İçin Yapılan Vefkler ve Uygulamalar

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

mutluluk icin yapilan vefkler ve uygulamalar

Mutluluk İçin Yapılan Vefkler ve Uygulamalar İçin Açıklamalar

Mutluluk İçin Yapılan Vefkler ve Uygulamalar dini inanca aykırı mı, bu tür işlemlerin yapılması günah mı?
Her insan mutlaka aşık olmuş veya olacaktır ve her insan arzu ettiği kişinin kendine aşık olmasını ister. Bunun içinde her çareye başvurur. Aşk Vefki yapanlar yada yaptıranlar başka bir yol bulamadıklarını söylerler. Kimilerine göre bu sorunu çözümlemenin yolu Aşk Vefki yapmaktan geçer onlar için tek çare budur. Şayet seven sevdiği tarafından sevilmiyorsa sevdiği kişiyi aşık etmek biçare aşığın son umududur. Aşk, şiddetli bir muhabbettir, evrenin yapısında, mayasında sevgi ve muhabbet vardır. Bu çekim alanının içine, bir kalp taşıyan her insan girer. Onun cazibesine kapılır, kâinat bu muhabbetle durur, bu aşkla yürür. Ve bu sevgiyle döner, bir Mevlevî gibi. Sevenler ve sevilenler ancak Sevdirenin muhabbeti ve rızası altında muratlarına erebilirler.

Bazı durumlar olur, kişiler birbirini severken birden bire ayrılıklar yaşanır. İstenmeyen kavgalar olur. Hiç sebep yokken birbirini seven iki insan bir anda düşman olur. Hiç merak ettiniz mi, Bir hafta gibi bir sürede birbirini seven iki insan nasıl olurda bu kısacık sürede ayrılırlar yada çok büyük kavgalar sonucu birbirlerine adeta düşman kesilirler?

Binlerce cevabı olabilir ama konuyu Havas açısından ele alacağımız için bizim cevabımız Büyü olacaktır bu durumda. Kişilere ayrılık büyüsü yapıldığı zaman, bu yukarıda saydıklarımızın hepsi gerçekleşir hatta dahası birbirlerini görmemek için evini, işini hatta yaşadığı şehri bile değiştirenler var. Bu tür büyülerin bozulması için önce kişilerin büyünün etkisinden temizlenmeleri gerekir. Ayrı olan ve nikahlı hatta nişanlı olan çiftler için, evlenmeye hazırlanan çiftler için yapılacak olan muhabbet uygulamalrıda bundan sonra kesinlikle yapılması gerekir. Çünkü yapılan ayrılık büyü bozulsa dahi etkileri sürecektir. Kişilerin kalplerinde olan kin ve nefret duygularının azalması ve sevgiye, aşka dönüşmesi için muhabbet uygulamaları burada başrol oynayacaktır.

Mutluluk İçin Yapılan Vefkler ve Uygulamalar Hakkında Gerçek Bilgiler

İşte kişileri ayırmak için yapılan şer tipi büyü uygulamaları ister istemez insanların hayatından mutluluk dolu günleri koparıp alır, Havası ilmi bu konuda ayrılan ve dargın olan çiftleri birleştirmede çok önemli bir rol oynar. Bunun günah olarak düşünülmesi son derece yanlıştır.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Evlilik Büyüsü

Düşünün bir kere sevdiğiniz insan hiçbir sebep yokken, ayrıldı gitti. Hiç bir bahane yok, problem yok, sorun yok. Acaba? diye düşünmez misiniz? Her insan mutlaka düşünür.

Biribirini seven iki insanı birleştirmek, eski mutlu günlerine döndürmelerine vesile olmanın islami açıdan hiç bir sakıncası yoktur. Burada evli olanların yuvasını yıkmaktan bahsetmiyoruz. Sebepsi yere büyü yolu ile ayrılan insanları birleştirmekten bahsediyoruz. Günahtır diyerek böyle bir kavramın arkasına saklanmak, büyü yaparak kötülük fiili işleyenlerin ekmeklerine yağ sürmekten başka bir şey değildir. Her insan mutluluğu hak eder. Vefk ve iki insanın mutluluğu için, bir yuvayı kurtarmak için yapılan hiçbir uygulama günah değildir, dini inanca da aykırı düşmez. Sebepleri ve nedenleri yaratan Allah’tır. Diğer konularımızda bahsettik, yapılan her iş, her fiil , vefk yada büyü ne olursa olsun, kaderde yazılır. Eğer sizin kaderinizde büyüye maruz kalacağınız varsa, büyüye maruz kalırsınız. Her günümüz, her saatimiz ve her nefesimizin imtihana tutulduğu hayat yolunda, Allah’ın karşımıza çıkardığı dertlere ah yada vah etmek yerine, sebepler aramalı, çareler üretmeli ve yine yüce yaratıcının önümüze çıkardığı derman ipine sıkıca tutunulmalıdır. Büyü varsa, çözümü mutlaka olacaktır…

Aşk Vefki, Sevgi yada Muhabbet uygulamaları çiftler arasında uyumu, sevgiyi, saygıyı, hoşgörü ve anlayış sağlama amacını taşıyan son derece etkili bir Vefk çalışmalarıdır. Toplumumuzda her ne kadar Büyü ismini taşısa da gerçekte, sevgi ve aşkı arttırıp, insanları birbirine sevdirip, daha mutlu bir hayata yönelttiği için dini anlamda hiç bir sakıncasının olmadığı bilinmektedir.

Aşk, Bağlama, Sevgi, Büyü ve bir çok konuda kafanıza takılan sorular varsa bizi arayabilir, çekinmeden sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.