Muhabbet Büyüsü

Muhabbet BüyüsüMuhabbet büyüsü karşılıklı sevginin, anlaşmanın, hoşgörünün, nezaketin,kıymet verip değer bilmenin,iyi niyetin ve mutluluğun bulunduğu ilişkilerin zemininde temelinde MUHABBET in varlığı yatar.

Sevgili dostlarım MUHABBETiN olmadığı yerde yeşerecek filizlenecek dal kalmamış manasına gelmektedir.
zaman içinde ilişkilerimiz içinde, şuurlu ya da şuursuz yaptığımız kişisel veya genel hatalarımızdan kaynaklanan soğumalar,kırılıp uzaklaşmalar,hayal kırıklıkları ve ümitsizlikler ekiliyor yaşam toprağımıza. şayet vaktinde farkederek lüzumlu dayanışmayı sağlayabilirsek,anlaşabilirsek ,oturup konuşabilir empati yapabilirsek ilişkilerimizi kurtarma şansımız yok diyemeyiz.
olabilmekte ,mümkündür fakat bazen öyle hal ve durumlar oluyorki içimize atarak susup, karşı tarafın anlamasını bekleyerek sessizce yıllarımız geçmiş hüzün içinde.

Ve bir bakmışızki tutmaya, toplamaya çalıştığımız herşey elimizden yitik gidiyor.
Sevgilinizden,eşinizden,annenizden, babanızdan ,kardeşinizden,akraba,komşu ve hatta meslek ortağınızdan beklediğiniz anlayış ve yakınlaşmayı bulamıyorsunuz çabalarınızın karşılığını göremiyor günden güne probleme düşüyorsunuz.
Bu noktada gerçek bir medyum tarafından yapılacak MUHABBET çALışMASıNıN Allah(C.C.)ın izniyle insanlara varan başarı sağladığını aleni söylemeliyim

.MUHABBET BüYüSü araya huzursuzluk ,anlaşmazlık ve nefretin girdiği her türlü temas adına kullanılabilen mutluluğun anahtarıdır dostlarım.

İlginizi Çeken Yazılar  Vefk Taşırken Uyulması Gerekenler