Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Çok eski çağlardan günümüze kadar gelen medyumluk, günümüzde oldukça popüler olmuş ve insanlar tarafından fazlasıyla rağbet görmeye başlamıştır. Ancak bu konuda kendini medyum olarak tanıtan ve çoğu insanın zaaflarından, sıkıntılarından yararlanmak isteyen birçok düzenbaz, sahtekar insan da yok değildir.

Medyumluk, çok eski zamanlardan beri insanların ilgisini çekmiş ve birçok kişi medyumlar aracılığı ile diğer dünyadan haberler almaya, geleceğini öğrenmeye, nasıl bir hayatı olacağına dair fikir almaya meraklı olmuşlardır. Herkes medyum olabilir mi? medyumluk için hangi özelliklere sahip olmak gerekir? Medyumlukta en önemli kriter nedir? gibi sorular günümüzde birçok kişi tarafından merak edilmektedir.

Medyum kimdir? Herkes medyumluk yapabilir mi?

Medyum, altıncı hissi oldukça kuvvetli, öngörü sahibi, kişilerin sıkıntılarından faydalanmayan ve insanlara doğru şekilde analizler yaparak hayatları hakkında gelişmeleri doğru şekilde analiz edebilme yeteneğine sahip kişidir.

Hemen herkesin içinde bir parça da olsa medyum yeteneği vardır. Ancak kimi insan bunu gün yüzüne çıkartırken kimi insan böyle bir yeteneğinin olup olmadığından bile haberdar değildir. Bu  Kurs kişinin içinde bulunan medyumluk yeteneğini ön plana çıkararak, kişinin medyum özelliklerini nasıl kullanması gerektiğini öğretecektir.

Medyumlar, diğer dünya ile iletişim kurabilen, doğaüstü varlıklarla iletişime geçebilen kişilere verilen bir addır. Bilinmeyen hakkında kişilere olabilecek olayları analiz etme ve yorumlama yetisine sahip kişiler olan medyumlar, telepati kurma yeteneğini de oldukça iyi kullanabilen kişilerdir.

Medyumluk kurslarınde hangi bölümler bulunur?

  • Havas kursları
  • Telepati kursu
  • Yıldızname kursu
  • Duru görü kursu
  • Doğal taşlarla çalışma
  • Sarkaç pandül kullanma kursları verilmektedir.

Günümüzde birçok kişi medyum olma konusunu merak etmekte ve bu konuda medyumluk kurslarınden faydalanabilmektedir. Ancak bu konuda uzman ve deneyim sahibi kişilerden yardım almak oldukça önemlidir. Bu yüzden alacağınız medyumluk kurslarınde, eğitim alacağınız kişiyi çok iyi araştırmalısınız. Bu kursları metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu yönetiminde alabilirsiniz. Zeynel Eroğlu’nun yıllarca üzerinde tecrübe ettiği bilgilerinden yararlanarak medyum olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

Tüm dünyada ve ülkemizde bulunan Pandemi – Salgın nedeni sizlerin sağlığını düşünerek, bu süre zarfında gurup olarak yada özel tek kişi karşılıklı, ders, kurs, eğitim veremiyorum.
Ayrıca yorgunluk sebebi ile kısa bir süre online ders, kurs, eğitim veremiyorum.
Bu eğitim online başladığında katılmak istiyorsanız, [email protected] adresime mail gönderebilir. Ya da 05335942577 nolu Whatsapp hattıma yazabilirsiniz. Eğitim başladığında bilgilendirileceksiniz.
Sağlıklı günler dilerim. Zeynel Eroğlu Etiler – İstanbul

Bir önceki yazımız olan Fal ve Analiz Kursları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.