Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Medyum Bilgileri nelerdir ve bu bilgiler öğrenilebilir mi şeklinde bir çok kereler soru alıyoruz. Medyum Bilgileri öğrenilebilir ancak, medyumluk öğrenilemez. Medyum olmak için sadece Medyum Bilgileri öğrenilmesi yetmeyecektir. Medyum olmak için doğuştan bir yetenek ya da aile mirası bir soy izi olması gerekmektedir.

Medyum, trans yöntemini kullanır. Trans; yoğunluğunu vererek ,beyin enerjisiyle düşündüğü konuya odaklanarak ,karşındaki kişi veya nesnenin gizemli halini anlamaya çalışmasıdır.

Medyum Bilgileri Medyum Nedir – Medyum Bilgileri Medyum; transa geçtiğinde ,hissettiği negatif enerjiyi , yok etmek için ,mistik güçten aldığı pozitif enerjiyi,kendi enerjisine katarak, karşısındaki kişinin veya nesnenin negatif enerjisini kontrol altına almak için gerekli çalışmaları yapar. Bu durum karşısında,çoğu kez, şiddetli olan enerjiye, sıkışarak, kendini kaybederek ,kötü (negatif)enerjiye baskı yapamayıp onun kontrolüne girerler.

Medyum Bilgileri Medyum Nedir – Böyle bir durumdan kurtulan Medyum Bilgileri Medyum, beyin yapısı ,almış olduğu negatif enerji sonucu büyük hasar alır. Artık kendini kontrol etmesi ve olaylara sağlıklı bir şekilde yaklaşması ve enerjiyi kontrol altına alması çok zor olur. Günümüzde kendisine Medyum Bilgileri Medyumum diyen ,bir çok insanın (negatif enerjiye teslim olan Medyum Bilgileri Medyumlar) olarak belirtmekte fayda var.

Medyum Bilgileri Hakkında Tüm Detaylar…

Medyum Bilgileri Medyum Nedir Sorusunun Cevabı

Medyum Bilgileri Medyum Nedir sorusuna bir çok yorum katılarak cevap verilebilir; Ancak gerçek anlamda bir Medyum Bilgileri Medyum, sahip olduğu enerjiyi nasıl kullanacağını bilir ve bir çok insanın duyamadığı duyar ,göremediğini görür. İnsanın ,doğada var olan bazı ses ve görüntüleri algılayamadığı bir gerçektir. Bunun nedeni ;insanın enerjisinin gücünü tam olarak kullanamaması veya bunu bilmemesinden kaynaklanmaktadır. Gerçek bir Medyum Bilgileri Medyum, bu sorulara cevap verebilecek niteliklere sahip olmalıdır.

Bu özelliğini ,iyiye ve de kötüye kullanmak Medyum Bilgileri Medyumun kendi iç yapısı ve ahlak anlayışı ile ilgilidir. Medyum Bilgileri Medyum Nedir – Medyum Bilgileri Medyum , kimi zaman kullanılmaması gereken yerde enerjisini kullanarak ,gücünde eksilmelere neden olur.Her zaman olduğu gibi,doğru yer ve zaman bir Medyum Bilgileri Medyum için çok önemli bir özelliktir.

Medyum Bilgileri Medyum Nedir – Medyum Bilgileri Medyumların Özellikleri

Kötü bir enerjiye sahip olan Medyum Bilgileri Medyumun ,enerjisi ile , her yaptığı kötülük sonucunda , negatif enerjisinde artış görülmektedir.Medyum Bilgileri Medyum burda nefsini ,aklını,bilgisini kötülüğe ve şeytana satmış durumundadır.

Medyum Bilgileri Medyum Nedir – Medyum Bilgileri Medyumun Amacı

Bazı Medyum Bilgileri Medyumlar , kötü ve iyiyi ayırt edemediğinden dolayı ,yaptıkları etki sonucu bir çok ailenin geçimleri bozulmuş,kimilerinin dünya düzenleri değişmiş, insan hayatında tamiri ve telafisi mümkün olmayan haller meydana getirmiştir.
Medyum Bilgileri Medyum Nedir – Medyum Bilgileri Medyumun asıl amacı ,geçmişte yaşayan insanların ruhlarıyla, bağlantı sağlamak ve onlarla diyalog kurmaktır..(Burada dikkatinizi çekmek istediğim husus, bağlantı kurulan ölen kişinin ruhu değil ,cin olmasıdır.) Genelde, acılı insanların vicdanlarını rahatlatmak ,huzura kavuşturmak ,ölen insanların bildikleri bilgilere ulaşmak ,yaygın olmasa da , cinayet gibi davalarda ,cinayetin kim tarafından işlenildiğinin,öğrenilmesi için seanslar düzenlenmektedir.

Medyum Bilgileri Medyum Nedir – Bir Medyum Bilgileri Medyum Nasıl Olmalı ?

Medyum Bilgileri Medyum Nedir – Medyum Bilgileri Medyum herkes tarafından güven duyulan, bir kişi olmak, insanların sırlarını, başka hiç kimseyle paylaşmayan, güçlü bir irade ve ahlaka sahip olmak zorundadır. Günümüzde bu tür olaylar ve alınan sonuçlar sizler tarafından bilinmektedir. Medyum Bilgileri Medyum Nedir – Medyum Bilgileri Medyumları ; göz perdesi olmayan Medyum Bilgileri Medyumlar, 6. hissi kuvvetli olan Medyum Bilgileri Medyumlar, kulağına ses gelen Medyum Bilgileri Medyumlar gibi ayırmak mümkündür. Medyum Bilgileri Medyum Nedir – Medyum Bilgileri Medyumlar ,şüphesiz ki, enerji yoğunluğunu hissetmesiyle, bir takım olayları vede farklı güçleri kullanırken kendine ve karşısındaki insana karşı daima saygılı olmak zorundadır.

Medyum Bilgileri Medyum Nedir – Kimi Medyum Bilgileri Medyumların; ‘’her şeyi bilirim’’ gibi çok iddialı yaklaşıp bir şeyleri bilmemesi nedeniyle günümüzdeki Medyum Bilgileri Medyumluk yapısı değerini kaybetmiştir. Medyum Bilgileri Medyum’un asıl olarak cinci hoca ve kahin ile tam bir bağlantısı vardır.

Medyum Nedir – Medyum Bilgileri Medyumların Mistik Güçleri

Medyum Bilgileri Medyum, mistik gücü sayesinde ,olayları sanki televizyon ekranından görüyormuş gibi anlatır. Ve gerçekte de böyledir.

Mistik güç tarafından verilen bilgiler ve de gösterilen konulara, Medyum Bilgileri Medyumun da bir yorum katarak o konu hakkında görüşlerini sunar.Buradaki en önemli olaylardan biri,mistik gücün Medyum Bilgileri Medyumu etkisi altına alarak, Medyum Bilgileri Medyumun kendi bedensel enerjisini baskıda tutarak, hükmedilen olmaktan çıkıp, hükmeden konumuna ulaşması ,sonucunda Medyum Bilgileri Medyuma çok zarar görür. Medyum Bilgileri Medyum Nedir – Medyum Bilgileri Medyumun bu şekilde baskı altında kaldığından dolayı vereceği bilgilerin tamamının yanlış bilgiler olması kesindir.

 Medyum Nedir – Medyum Bilgileri Medyumlar Gelecekten Haber verir mi?

Genelde insanlar Medyum Bilgileri Medyumlardan hep gelecekle ilgili bilgi isterler.Şimdiye kadar, gördüğünüz ,izlediğiniz, Medyum Bilgileri Medyumlar da bu şekilde değiller miydi?

Medyumluk Bilgileri Medyum Nedir – Gelecek nasıl olsa bilinemediğinden dolayı ,ne kadar çok bilgi verirse ,karşısındaki o insanı o kadar çok mutlu edecektir.Bu yüzden genelde bir falcı gibi ,hep iyi ve de olumlu sözler söylerler.

Medyumluk Bilgileri Medyum Nedir – Medyum Bilgileri Medyum kendisinden bilgi almak isteyen kişinin sorusuna ve niyetine göre, onun hoşuna gidecek şekilde bilgilendirir.Medyum Bilgileri Medyum kendini ön planda tutup, bir heyecan yaratarak istediğini elde etmek için,para,makam,mevki gibi imkanların eline geçeceğini kesin bir dille anlatır.Tabi ki burada önemli olan Medyum Bilgileri Medyumun eline geçecek olan, imkan ve beklentilerdir.

Medyum Bilgileri Medyum Nedir Dolayısıyla, bilgi alabileceğiniz Medyum Bilgileri Medyum, güvenilir, itimat telkin eden birisi olmalıdır.

Medyum Bilgileri Medyum Nedir konusu hakkında soru sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişim e geçebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir