Medyum Ve Büyü İlişkisi

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

spaalacarte Medyum Ve Büyü İlişkisi

Kişilerin Gözünde Medyumlar ve Medyumların Gerçek Kişiliği, Medyum kavramı halk içinde genel olarak büyü yapandır. Yahut fal bakan insanlar olarak görülen ve kötü kimseler olduğu varsayılmaktadır. Şimdilerde oldukça çok şahıs medyumların bir çeşit para kazanma hırsı içerisinde olan ve şahısların kötülüğüne girişimlerde bulunduğunu düşünmektedir.

Medyumlar Nasıl Kimselerdir?

Medyum Ve Büyü İlişkisi açısından bakıldığında, aslında medyumlar insanların kötülüğüne değil, iyiliğine yönelik işini yapan ve sırf büyü yapma gibi prosedürlerin dışında birçok değişik yeteneğe sahip olan kimselerdir. Medyumların büyük bir çoğunluğu bireylerin yararı adına çalışıp, kendisini aşırı ön plana çıkartmamaktadır. Bunun altında yatan temel neden ise hususi yeteneklerinin değişik işlevler için kullanılma taleplerini önlemektir. Fakat bu günlerde fena yola azalma gösteren ve yeteneklerini kötülük için kullanan bazı medyumlarda bulunur. Ama bu medyumların kişilikleri tüm medyumlar ile bir tutulmamalı ve bütün medyumların fena kimseler bulunduğu ele alınmamalıdır.

Medyumlar, şahıslar sebebi ile ön yargılı olarak düşünülen kimseler olsa da aslında dünyanın dengelerinin oluşmasını mümkün kılandır. Oldukça çok bireyin şu anda sıkıntı çekmemesini veren kimseler olmuşlardır. günümüzde devletlerin istihbarat ve geleceğine yönelik çalışmalarına yardımcı olan çok sayıda medyum, dünyanın karşılaşabileceği çok sayıda fena olaydan kişileri haberdar etmektedir.

Bunun yanı sıra hususi yetenekleri sayesinde oldukça çok tehlikeyi kişilerden irak tutup, çok sayıda konuya açıklık getirilmesini sağlıyor. kötü medyumların yaptıkları kara büyüler, insanlığın zararı yaptığı işlerin etkisizleşmesinde ve insanların bu fena medyumların yaptığı işlerden korunmasında da medyumların katkısı büyüktür. Yani medyumlar insanlık tarihsel adına fazla ciddi kimseler olup, dünyanın dengesini korumak adına daima gerekmektedir. insanların düzmece medyumlar veya kötü medyumlar yüzünden tüm medyumları eleştirmemesi ve yok saymaması fazla ciddi bir konudur. sebebiyse medyumlar tek bir insan için değil, tüm şahıslar için yeteneklerini seferber eden insanlardan oluşmaktadır. bu zamanlarda adını duymadığımız çok sayıda medyum dünyaya hizmet etmiştir ve hala da hizmet eden medyum bulunur.

Bir önceki yazımız olan Simya Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.