Medyum Nedir – Medyum , ekstra duyusal algı ya da paranormal güçlere sahip bir kişi anlamına gelir…

Medyum Nedir – Medyum ekstra duyusal algı ve paranormal doğanın güçlerine başvurur. Medyum Nedir Medyum olmak herkesin bir parça doğasında vardır. Hepimiz farkında olmadan Medyum Nedir Medyum yeteneği ile doğarız.

Medyum Nedir – Medyum olan ve olmayan arasındaki fark

Medyum Nedir – Medyum olan ve olmayan arasındaki fark; hepimizin doğasında bulunan doğal sezgisel yeteneği ve altıncı hissi ne kadar kullanabildiğimizle alakalıdır. Medyum Nedir Medyum, bireysel ve aura olarak bilinen elektriksel, manyetik ve diğer enerjilere duyarlıdır. Medyum aurik alanın duygusal, fiziksel ve ruhsal parçaları ile istenen bilgilere erişebilir. Medyumlar sözel olmayan iletişimini, yani doğal yeteneğini kullanır.

Medyum Nedir ve Medyum Yeteneği

Medyum , bilinçaltında oluşan olayların doğal seyri ve mevcut bilgilerinin değerlendirmesi ile oluşan Medyum Nedir Medyum sezgisel yeteneği ile gelecekteki olası olayları hesaplayabilir ve olası tahminler verebilir. Medyum Yeteneği, bilinmeyen ve korkutucu bir şey değildir; Medyum Nedir Medyum özelliği olan insanlarda zaten bu yetenek mevcuttur,

Medyum Nedir – Medyum, “öbür dünya” ile ilişki kurabilen, telepatik gücü kuvvetli olan kişilerdir. ilişkiye geçmeden önce kendilerini genellikle trans haline getirirler…

Medyum Nedir – Medyum, bir kısmı bilimsel çatışmalara da katılarak olayın araştırılmasına yardımcı olurken, önemli bir kısmı da bu konuda çok açık olmamayı tercih etmektedir. Bazı isimler dünyaca tanınmıştır, birçok kişi sevdikleri ile bağlantı kurabilmek için onların kapısını aşındırmıştır. Dünyanın çeşitli ülkelerinde yüzlerce seans düzenleyerek gazetelere manşet olmuşlar, bazıları ise bu yoldan para kazanmışlardır.

Medyum Nedir – Medyum ve Enerji İlişkisi

İnsanın doğasında var olan enerjiyi, negatif ve pozitif olarak ele alırsak, Medyum Nedir Medyum ;İnsanlar üzerinde mevcut bulunan, negatif enerjiyi görerek, bu enerjinin o kişi ve nesneden dışarı atılmasını ya da kontrol altında tutulmasını sağlamaktır. Kişinin veya nesnenin karşılaşılabileceği tehlike ve önemli olaylar hakkında , geçmiş ve de gelecekten bilgi veren kişi anlamındadır. Medyum Nedir – Medyumu, diğer insanlardan farklı kılan yapısı, onun olaylar karşısındaki bakış açısıyla bir iletici olarak bilgi vermesi, kişi veya nesne hakkında,kendi sorduğu soruları, mistik güçten aldığı cevaba, kendi yorumunu da katarak bildirmesidir.

İlginizi Çeken Yazılar  Medyum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × one =