Mayıs Haziran Genel Yengeç Burcu Yorumları

images (36)ilk etkili enerji, Mayıs tarihinde Yengeç burcunda degişimine başlayacak Venüs geçişidir. Bu geçişte özellikle meslek ilişkileri hakkında biraz bencil düşünen insanlarla karşı karşıya gelebiliriz. Bu da bizim benzeri duygusal bireyler için rahatsız edici olabilir. Patronlarla ilişkilerimiz, meslek ortamındaki rekabet bir hayli baskın olabilir.
Bu arada da Mars hala arka hareketini sürdürdüğü için, konut içinde de bir huzursuzluk söz konusuysa, iş yerindeki bu baskılara pek toleranslı davranmayabiliriz. Bu geçişte biraz esnek düşünüp kariyer planlarımızı yapmada fayda olmaktadır. böylece gerilmemiş, ilişkilerimizi daha düzenli bir şekilde gerçekleştirmiş oluruz.

16 Mayıs tarihinde Merkür yönettiği ikizler burcunda seyrine başlıyor. Bu seyir beklenmedik bir takım meseleler olduğunda, işler yolunda gitmediğinde, isteklerimizi dışarıya yansıtmakta zorlandığımızda, olaylara zekice bakmamızı sağlayacaktır. Duygusallığı bir kenara iterek, daha akıllıca yapılabilecekler üstünde durulabilir. iletişim anlamında bazen huzursuzluklar görülebilir. özellikle duygusal konularda suistimale uğradığımızda, gerginleşebiliriz.

20 Mayıs tarihinde Mars geri hareketi sona eriyor ve düz seyre geçiyor. 25 Temmuz`a kadar da bu seyir devam edecektir. Mart ayından beri bekletilen projeler ve sorunlara, Mars`ın ileri geçişi bu meselelerin yeni bir bakış açısıyla ele alınmasını sağlayacaktır.

Mayıs tarihinde Akrep burcunda bir dolunay meydana gelecektir. Bu dolunay özellikle çocuklarımız, aşk hayatımız, hayatımızın lüzumlu olan ekonomik ve manevi paylaşımları, başkalarından beklediğimiz destek, derinlikli bir biçimde gözden geçirilir. Dolunay, bir netice gibi görünse de aslında resmin tamamını, aksayan noktaları net şekilde tespit etmemizde bir ışıktır. mühim olan bu ışıkları gerçekçi görebilmektir.

21 Mayıs tarihinde Güneş ikizler burcunda seyrine başlayacak. Bir hafta sonra yeni ay oluşacak. Bu yeni ay ise önümüzdeki iki haftalık süreç içerisinde yürürlüğe koymak arzuladığınız işleri düzenlemenizde ve yerli yerine koyabilmenizde yardımcıdır. ikili düşündüğünüz, bir yanıyla gözden geçirdiğiniz ve sorunsuzca hissetmediğini meseleler bu çağda ele alınabilir.

İlginizi Çeken Yazılar  Gerekli Ana Çalışma Alanları