Mayıs Haziran Genel Koç Burcu Yorumları

indirMayıs ayında ilk etkili enerjiniz, burcunuzda 16 Mayıs tarihinde seyrine başlayacak Venüs`şöhret güzellikleridir. Bu süreç içerisinde beraberliklerde kontrolü elimizde tutmaktan yanayız. ilişkide liderlik gücümüzü baskın kılmaktan yanayız.
İlişkisi olmayanlar açısından böyle bir geçiş genel olarak flört etmeye yatkınlık, kısa süreli birliktelik arzusudur. ilişkisinde sorun olanlar açısından ise, ilişkiyi gözden geçirmek gerekliliğini vurgular.
Mars`ın 20 Mayıs`ta sona erecek geri hareketi sebebiyle, gerek yeni başlayan beraberliklerde, gerekse problemli beraberliklerde fazla aceleci kararlar vermemek gerekmektedir. 20 Mayıs sonrası bir duruma yeni bir gözle bakılabilir. iş ortaklıklarında da Venüs Koç geçişi ciddi bir şeydir. fakat bireysel kararları vermeden önce ortam şartlarına bakmamız zaruridir.

Merkür yönettiği burç olan ikizler`de seyrine başlayacak. Bu her bir insan için iletişim açısından aktif bir dönemin göstergesidir. Yakın çevre ilişkilerinde, özellikle genç insanlarla anlaşmak, ayrıcalıklı çevreden insanlarla tanışmak, öğrenim, yolculuklar ve haberleşmede ön planda olacağız. Olayları incelerken duygusallıktan ziyade mantığımızı ön plana alacağız. Manevra kabiliyetimiz çok yüksektir. Bulunduğumuz ortamda liderliği hemen ele geçirebiliriz.

Akrep burcunda dolunay meydana gelecektir. Bu dolunayda ortaklaşa birliktelikler sürdürdüğümüz, mali manada paylaşımda bulunduğumuz kişiler ile olan birlikteliğimizin o andaki mevcut özelliğine bakacağız. Paylaşımlarda adaletsizlik bulunuyorsa, gelir tatmin etmiyorsa fazla sabretmeyi bilen olmamız zaruridir. Borç ve alacak konuları, miras ve hisseli paralar, ortaklıklar yönünde biraz zorlanabiliriz. fakat bu zorlanmalar Ağustos civarında yerini kuvvetlenmeye bırakacaktır. önümüzü görmediğimiz borçlara girmemeliyiz. işlemeyen ortaklıklar bulunuyorsa bu dolunayda ortaya çıkacaktır.

Mars düz biçimde seyre geçecektir. böylece 25 Temmuz`a kadar mevcut durumumuza yeni bir gözle bakacağız. düz biçimde seyirle hem geçmişi ele alacağız, hem de bundan sonrası adına bulunduğumuz durumu net gözlerle görerek yeni kararları uygulama fırsatı bulacağız. `Ben` demek yerine `biz` demeyi başarmak zaruridir. içimizde sıkıntı yaratan bir beraberlik yaşıyorsak, bu arka hareketin bitişiyle de nerelerde aksaklık olduğunu ele alacağız.
Güneş ikizler burcunda seyrine başlayacak ve ardından Mayıs`ta yeni ay kizler burcunda oluşacaktır. iletişim, haberleşme, öğrenim ve çevreyle ilişkilerde istekliyiz, yeni bir karar vermek istiyoruz, gelişmek ve büyümek arzusundayız. öteki yandan da ailevi konular bunun arasında yer alır. Aile içerisindeki birlik ve birlikteliğin iletişimsel anlamdaki niteliğine bakacağız. konut hayatıyla ilgili konuların üstünde duracağız.

İlginizi Çeken Yazılar  Gezegenler ve Esmalar