Mayıs Haziran Genel İkizler Burcu Yorumları

indir (1)ilk etkili enerji, Mayıs tarihinde Venüs Koç burcu geçişi olacaktır. Güncel yaşamı hareketlendirir, arkadaşlık ilişkilerinde, gruplarla olan temaslarda ve girişimler yönünde da iletişimin yoğun bulunduğu bir zamandır. genelde bekar ikizler adına tanışma fırsatlarının yoğun bulunduğu bir zamandır.
Bilhassa de taraflarca samimiyetin, eğlencenin, fikirleri paylaşmanın, dostlukları kurmanın da yüksek bulunduğu bir süre dilimidir.
16 Mayıs tarihinde Merkür burcunuzda seyrine başlıyor. ikizler kişileri aktif, akıllı, manevra kabiliyetleri yüksek, bulundukları ortamda fikirleriyle insanları etkileme gücüne sahiptirler. Bu da aktif bir dönemdir. meslek girişimlerinde bulunacağız. Fikirlerimizi ve yeteneklerimizi öne süreceğiz. Bu çağda karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir.

18 Mayıs tarihinde, Akrep burcunda çalışma hayatınızla ilgili alanda bir dolunay meydana gelecektir. Bu çağda ortaklaşa işlerin, çalışma ortamında birlikte yaşadığımız insanlar ile olan ilişkimizin geldiği sürece bakacağız. Mali açıdan doyurucu bir işte mi çalışıyoruz, hangi konularda istemediğimiz durumlar gerçekleşiyor, geri planda güvenmediğimiz bireyler var mı, bizi rahatsız edici sorunlar yaşanıyor m., bunlar sorgulanır. Dolunay, özellikle zayıf noktaları ve durumunuzu görmemizi mümkün kılar. Biz de bu duruma göre çalışma ömrümüze bir bakacağız. Olan resimdeki aksayan noktaları tetkik ederek gidermeye çalışacağız.

20 Mayıs tarihinde, Mart ayından bu yana arka hareketini sürdürmekte olan Mars düz seyre geçiyor. Bu geçişte bizim aktif olarak öne sürmek istediğimiz ve bir çeşitli tam şekilde dengeye kavuşturamadığımız bir takım konularda, iletişim ve paylaşımı, biz olmayı başarma yolunda öne atılma enerjisi sağlar. Yenilik yönünde adım atamadığımız konulara yeni bir gözle bakacağız. Enerjimiz çoğalacak, Temmuz`a kadar da sorunlar yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlayacak.

21 Mayıs tarihinde yeni bir yaş döngüsünü başlatacak Güneş ikizler burcunda seyrine başlıyor. Bu da yeni bir olgunlaşmanın göstergesidir. 28 Mayısta da burcunuz üstünde yeni bir ay oluşacaktır. Bu yeni ay mali konularda önemlidir. türlü fırsatlar önünüze çıkabilir. Aktif bir biçimde projenin, planlamanın dış dünyada ortaya konması halinde bir niyette bulunabilir. Mali konularda geleceğe dönük düşüneceğiz. Hayatımızı garantiye almak isteyeceğiz.

İlginizi Çeken Yazılar  Büyü Çözümleri