Mayıs Haziran Genel Boğa Burcu Yorumları

images (35)İlk etkili enerji, üç Mayıs tarihinde Venüs Koç burcu geçişi olacaktır. Bu biraz arka planda ilişkilerimizi gözden geçirme anlamında bazan agresif tutuma yol açabilir. özellikle dış dünyada, bağlantı içinde bulunduğumuz bireylerle ilişkimizi, özel hayatımızdaki durumu, çalışma ortamındaki bireylerle olan irtibatımızı gözden geçireceğiz.
Fakat bu gözden geçirmede dikkat edeceğimiz husus; adil, paylaşımcı, nazik ve hakkaniyetli insanlar ile çalışıp çalışmadığımız ele almaktır.
Gerginlikten irak duralım, kendimize yüklenme olabilmekte. Fiziksel ve ruhsal açıdan hiçbir şey size baskı yaratmasın. ama dış dünyada da işimize sahip çıkmamız gerektiğini, nezaketi de elden bırakmamamızın kayda değer olduğunu daima hissedelim.
16Mayıs tarihinde Merkür yönettiği ikizler burcunda seyrine başlıyor. Bu seyir boyunca mali konularda hızlanırız. Boğalar sağlamcıdırlar. menfaatlerini garantiye almak isterler. Merkür`şöhret bu geçişinde de, bir takım kişiler ile bir araya gelip çıkarlarını anlatım ederek, yatırım elde etme yolunda ilerleyeceksiniz.
Burada iki yönlü yatırım fırsatları da karşımıza çıkabilir. belli bir işimiz bulunur, lakin diğer bir fırsatı da değerlendirerek artı bir yatırım elde edebiliriz. çocuklarımızla ilgili alışverişler, kendi ihtiyaçlarımızla ilgili olarak teknolojik aletlere fazlasıyla para yatırabiliriz. Biraz süratli nakit tüketim görülebilir. Ayarımızı bilirsek sorun çıkmaz.

19 Mayıs tarihinde, zıt burcumuzda bir dolunay meydana gelecektir. Bu dolunayla kimlerle irtibatte ve kimlerle işbirliğinde bulunuyorsak, bu bireyler ile aramızdaki mali konular üstünde duracağız. bununla birlikte ikili ilişkilerde belirli bir baskı söz konusu olabilir. Bizim değerlerimizle, beraber olduğumuz insanın ayrıcalıklı bakış açısı arasında bir gerilim oluşabilir. Bu meslek ortaklıklarında da tıpkı şekilde görülmekte. Sakin olmak ve arka planda meslek koşullarını mutlaka gözden geçirmemiz zaruridir. Sağlığımız çok önemli, gerginlikten uzak durmaya çalışacağız.

20 Mayıs – 25 Temmuz tarihleri içinde Mars düz biçimde seyre geçer. Mart ayından bu güne gerileme hareketindeydi. Bu süreç içerisinde çalışma hayatımızla ilgili konularda aksaklık yaratan, dengeyi bozan, işbirliğini geri planda bıraktırıcı konuları bir daha gözden geçiriyoruz. Bu düz olarak seyirle olan bitene bir daha bakacağız. Dengelerin yerli yerine oturması için gerekli olanları gözden geçiriyoruz. Yeni bir iş fırsatı karşımıza çıkarsa, bütün maddeleriyle ele alıp uygulayabiliriz. Detaylı bir biçimde düşünün, huzuru, emniyeti ve güvenliğinizi mutlaka merkez alarak olaylara bir bakmaya fayda görüyorum.

İlginizi Çeken Yazılar  Büyü Gizli Bilim

21 Mayıs tarihinde Güneş ikizler burcunda, yatırım evimizde ilerlemeye başladıktan bir hafta sonra, 28 Mayıs`ta gene aynı piyasada yeni ay gerçekleşiyor. Her yeni ay bir umuttur, dilektir. Burada maddi kazanımlar, yakın çevre ilişkilerimiz, yeni şeyler yapma arzumuz yüksektir. Bağlantılar kurarak kazanç fırsatlarını değerlendirmeye çalışacağız.