Ledün İlmi

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ledün İlmiLedün İlmi yada Ledunni İmin ne demek olduğunu iyi bilen medyum ve hocalar tarih boyunca bu ilmin ne denli hassas bir bilim olduğunun farkında olmuşlardır. Ledun yada Ledunni ilmi yapılışı itibari ile duygulu birtakım uygulamaları içinde barındırır.
Ledunni ilmine göre hazırlanmakta olan birtakım vefkler yanlış hazırlandıkları zaman çok fenasonuçlar doğurmaktadır.
Bu sebepten medyumlar ledunni ilmini uygularken tam donanımlı bir bilgiyesahip olmalıdırlar.
Lednunni ilmi yada ledun ilmi tarih boyunca kötü niyetli kişiler tarafından da uygulanmıştır.
Bu nedenle ledunni ilmi hem tesirli hemde çok çabuk netice olanaklı kılan bir bilim metodudur.sözcük manası şekilde ilmi ledun saklı bilim gizli ilim adı manasına gelmektedir.
Allah`ın kalbinde hayır gördüğü insanlar nedeni ile kullanılmalıdır.Ledunni sahibi medyumlar dilediği süre herhangi bir bireyin kalbini okuyabilirler.Karşıdaki insanın nasıl bir kalbe kişiliğe sahip olduğunu çok çabuk kavrarlar.
Bu sebepten ledunni ve ya ledun ilmini iyi bilmek ve doğru amaçlara hizmet edenmedyum ve hocalardan yardım almak gerekmektedir.
Ledunni ilmi öyle her medyumun bilipuyguladığı bir yöntem değildir.Bunu uygulayabilecek medyumun kati şekilde bu bilgilere sahip olması gerekiyor.aksi halde medyum kaş yapacağım diye göz çıkarır.Lütfen sizlerde bu ilim dalında yardım almak istiyorsanız hakkında uzman bir medyumdan yardım alınız.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Oğlak Burcu'nun Mitolojisi