Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Kuyuya atılan, mezara gömülen büyüler bozulur mu, elbette bozulur. Önemli olan burada büyünün bozulacağına olan inanç ve çalışılan kişiye duyulan güvendir. Ayrıca bu tür papaz büyülerinin bozulması aşamasında sabırlı olmanın etkisi oldukça büyüktür. Çünkü, Kara-Kırmızı Büyü sınıfına giren papaz büyüleri, hem yapılması hem de bozulması zor olan büyü türlerinden biridir. Bu büyüler, yapılırken belirli bir emek ve masraf gerektiren büyülerdir. Aklınıza gelmeyecek malzemeler ile yapılabildiği gibi, kullanılan bu malzemelerin fiyatları da ciddi anlamda yüksek olmaktadır. Çünkü çoğunlukla piyasada kolay bulunmayan maddeler ile yapılır papaz büyüleri…

Ne Tür Büyülerdir?

Kuyuya Atılan, Mezara Gömülen Büyülerin ne olduğundan çok, hangi amaçla yapıldığı çok daha önemlidir. Eğer böyle bir büyü, yapıldığı zamanın üzerinden uzun bir süre geçtiyse, maalesef temizlenme süresi de bir o kadar uzayabiliyor. Ancak çözülmez denilen bir büyü yoktur. Bu gerçeğin altını öncelikle bir çizelim. Kadersel etkiler elbette etkilidir, ancak yaratıcı bu etkilere karşı yarattığı kulunu da muhakkak koruyacaktır. Evrendeki her şey bir sebep sonuç ilişkisine bağlıdır değerli ziyaretçilerim, bu sebeplerin ne olduğu bazen tam yanındadır, fakat biz göremeyebiliriz.

kuyuya atılan mezara gömülen büyüler
Kuyuya atılan mezara gömülen büyüler nelerdir?

Bu Büyülerin Amacı Nedir?

Kuyuya atılan ve mezara gömülen bu tür büyülerin amacı, tahmin edebileceğiniz gibi olumlu değildir. Kişilere hastalık vermek, eşleri ayırmak, boşanmalarını sağlamak, nişanlıların arasına soğukluk katmak ve bu sayede nişanı bozulmasını sağlamak, evliliği engellemek, evliliği bitirmek, çocuk sahibi olunmasını engellemek, çocuk düşmesini sağlamak, istenmeyen bir kimseyi uzaklaştırmak, çok uzaklara gitmesini sağlamak, işinden ayırmak, işten çıkarılmasını sağlamak, insanları birbirine düşürmek, dil bağlamak, büyüyü yapana karşı ağzının kapalı tutması amaçlı yapılır .

Kıskançlık, düşmanlık, çekememezlik gibi bir çok neden yada nedenleri bulunabilir. Tüm bu yazdıklarımıza istinaden diyebiliriz ki Kuyuya Atılan, Mezara Gömülen Büyülerin hiçbir şekilde iyi bir tarafı yoktur. Ancak şunu da ifade edelim; ilim ve inanç karşısında durabilecek bir güçte yoktur.


Kuyuya Atılan Mezara Gömülen Büyüler Bozulur mu? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.