Kurşun döktürme  işi yaygın olarak nazardan kurtulmak korunmak vey a  kötü enerjiden ve güçsüz sayılan büyülerden korunmak için kullanılan bir metoddur. Halk arasında ise kurşun döktürmeye dair ciddi bir inanış bulunmaktadır. Ayrıca kurşun döktürme işlemi sadece insan için değil eşyalar içinde dökülmektedir. kurşun döktürmek isteyen genel olarak karşılaştığı sıkıntılardan, zor durumlardan oldukça bıkmış ve rahatlamak istemeyen insanlardır. Kurşunu döktüren kişinin işlemi tamamlandıktan sonra tamamen rahatladığı hissine kapılır. Isıtılarak eritilmiş kurşunun o kişinin üzerindeki tüm negatif etkileri aldığını ve kişiyi özgür bıraktığına inanılır. Nazar için kurşun döktürmek kişilerin zaman zaman ihtiyaç duyduklarını  bir yöntemdir ve en çok bu nedenle yapılan bir işlemdir. Nazar için kurşun döktürenlerin en çok şikayet ettikleri durum ise nazarın insanlar üzerindeki oluşturduğu olumsuz etkilerdir. Kurşun döktürme işlemi büyük, küçük, erkek, kadın, evli, bekar vs. herkes için kullanılabilir bir yöntemdir. Nazarın olumsuz etkilerinin ilk başında enerji düşüklüğü durumu gelmektedir. İnsanlar genel olarak kendilerine nazar değdiğini düşündükleri  zaman kendilerini oldukça enerjisiz, yorgun hissederler. Bu durumda da kişiler hemen enerjilerini yükseltmeyi  bunun yanında bedenen ve ruhen kendilerini güçlendirmeyi hedef edinirler. Bu durumda ise kurşun döktürmek kişiler için oldukça önemlidir. Nazarın farklı birolumsuz  etkisi de adaptasyon eksikliği ve ya bozukluğu ayrıca yaşamından zevk alamama durumudur. Bu kişiler eğlenmek için ne yaparlarsa yapsınlar,  nereye giderlerse gitsinler yaptıklarının hiçbir şeyden zevk alamazlar, daima mutsuzdurlar. Herhangi bir işe ya da duruma odaklanamazlar, sürekli başarısız olurlar ve hiçbir işte fayda sağlayamazlar.

Kurşun döküldüğünde birçok şekil çıkar ve bu şekillerin hepsinin bir anlamı vardır. Suya dökülen kurşun parçalanmışsa ve çok ses çıkarmış ise, bu o kişide vey a ortamda negatif enerjinin olduğunu gösterir. Kurşunun çürümüş gibi dağılması pek iyiye yorulmaz, yine çivi gibi iğne gibi şekiller oluşuyorsa kişi üzerinde yoğun bir nazar olduğu söylenebilir.

İlginizi Çeken Yazılar  Din ve Büyü Arasında Diğer Temel Farklılıklar

Bu şekiller çok çeşitlidir ve herkeste aynı çıkmaz. Negatif bir enerji olduğuna inanan kişi kurşun döktürerek rahatlayabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × three =