Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Kısmet Bağlılığı Nedir? Kişinin doğum anında oluşan bir durum olmanın yanında, kişiye etrafında bulunan kimselerin kıskançlığı nedeniyle veya herhangi bir düşmanlık için tüm bereketinin ve evlilik nasibinin kesilmesi ve gerçekleşmesinin engellenmesi anlamına gelmektedir.

Kısmet bağlılığı nedir; bir büyü neticesinde oluşturulmuş ise kısmeti bağlanan kişilerin var olan düzenleri bozulabilir, evlilikleri bitebilir, iş güç sahibi olması engellenir, evlilik nasibinin tamamen kapatılması sağlanır ve hayatının mahvolması adına ne gerekiyorsa yapılabilir. Bu büyüye maruz kalan insanlar tabiri caizse; neye ellerini atsalar, kurur…

kısmet bağlılığı nedir nasıl kutulunur

Etkileri Nelerdir?

Kısmet bağlılığı büyüsünün en önemli etkilerinden ve belirtilerinden biri de; her şeyin bir anda bıçak gibi kesilmesidir. Bu evlilik yolunda olabilir, bir iş konusunda ya da eğitim konusunda olabilir. Hiçbir şey kişilerin istediği gibi yolunda gitmez ve yavaş yavaş tüm bereket kesildiği gibi, herhangi bir adım atma isteği içinde bile olamazlar. Hayattan umudunu kesme ve yaşamdan zevk alamama durumuna düşerek, psikolojik olarak tam bir çöküntü içine girebilirler.

Nasıl Kurtulabiliriz?

Kısmet Bağlılığı kişinin doğumu ile ilgiliyse yani kişinin doğum anında gökyüzünde bulunan yıldızların konumu ile ilgili ise yıldız name bakımı ile kişiye ciddi bir çalışma yapılarak, yıldız yükseltme ve kısmet açma işlemi uygulanır.

İş ve baht açıklığı, evlilik nasibinin açılması ve şirinlik işlemleri yapılarak; toplumda kendilerine bir yer edinmeleri sağlanır. Bu uygulamalar çok önemlidir ve altını çizerek belirtmeliyim ki; büyü ile herhangi bir ilgisi bulunmayan çalışmalardır. Çünkü büyü denilen kavram, bir başka kişiyi etkileme amaçlı yapılır, burada hedeflenen ise tamamen onarım ve temizlenmedir.


Kısmet Bağlılığı Nedir? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.