Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Kısmet Açmak  için çeşitli yollar vardır. Kısmet açmak için vefk yapılabildiği gibi kısmet açma büyüsü de yapılabilir. Öncelikle kişide bir kısmet kapanması durumu var mı yok mu buna bakılması gerekir. Kısmet kapanmasının anlaşılması zor değildir, kısmeti bağlanmış ve ya kapanmış kişinin hiçbir şeyde ve yine hiçbir konuda kısmeti yoksa Her şeyi kapanmış ve aynı zamanda bağlanmış olabilir. Ne sevdiği ile mutlu olabilir ne de iş hayatında başarılı olabilir ne de evde bir huzurlu olur, her konuda kötülüğü üzerine çeker, burada kişinin negatif olan her şeye açık hale gelmesi anlamını taşır. Kişinin aura sı çok zayıf hale gelmiş, hayata karşı koruma kalkanı zayıflamış kişiler bütün kötülüklerden çok kolay etkilenir. Böyle bir durumda kişi elbette kötü olan her şeyi üzerine çeker.

Kişiye yapılan her hangi bir büyü var ise önce bu büyünün ne olduğu ve hangi amaç ile yapıldığının öğrenilmesi ve çözülmesi gerekir. kişi hayatı boyunca kısmet bağlama ve ya kapanması büyüsünün etkisinde kurtulamaz. Büyü ile kısmeti bağlanmış ve ya kapatılmış kişilerin hayatı hep kötüye gider ve işleri yolunda gitmez, olacak bütün işleri bir türlü gerçekleşmez, aşk hayatında ise yine bir türlü mutlu olamaz. Elinden geleni yapar ancak istediği sonucu bir türlü alamaz.

Kişi kısmet bağlama ve ya kapatma büyüsüne maruz kalmış ise, büyü yüzünden kişinin yıldızı sıfıra düşürülmüş ve kişinin aura sı zayıflamıştır. Durum böyle olunca kişi negatif olan her şeye ve her kötülüğe açık duruma gelmiştir. Yine böyle durumlarda kişinin koruma kalkanı çok zayıf olduğundan dolayı negatif olan her şeyi üzerine çeker. Kişi böyle bir durumda mutlaka mutsuz olacak ve kötü olan her şey onu bulmaya başlayacak. Kişi zayıfladıkça hep daha fazlası o kişiye gelecektir.

Kısmeti bağlanan ve ya kapanan kişi bu durumu fark eder ise hiç vakit kaybetmeden alanında uzman birinden yardım almalıdır. Kısmeti açarak kişinin normal hayata dönmesi hedeflenir ve aynı zamanda kişinin yıldızı da yükseltilir.

Bir önceki yazımız olan Sevgi ve Muhabbet Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.