Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Öncelikle şu konunun altını çizelim; herkese büyü tutabilir. Burada büyünün derecesi önemlidir. Kimlere büyü tutmaz şeklinde bir soruya ancak bu yanıtı verebiliriz. Büyü bir etkidir ve istenildiği takdirde, ciddi anlamda etki edebilir.

Büyünün nasıl ve neden yapıldığı çok önemlidir. Kimi büyüler bazı insanları çok az etkiler ve bu durumun gündelik hayatın olumsuz bir yansıması olarak oluştuğu düşünülür. Bazı büyüler ise bazı insanları hayattan soğutacak hatta hayatını sonlandıracak duruma da getirebilir. Burada kişinin karakteristik yapısı elbette önemlidir ancak, en önemli gerçek büyünün derecesi ve istenilen şeyin büyüklüğüdür.

YouTube video
Kimlere büyü tutmaz? Ünlü Medyum Zeynel Eroğlu Yorumuyla…

Büyü bir eylemdir, harekete geçilmiş bir durumdur. Büyü kişi ya da kişilerin iradesine yapılan bir saldırıdır. Büyü, kişilerin yaşamları ile oynamaktır bir anlamda. Bu nedenle, büyü kavramının kendini sıkça gösterdiği durumlarda, kişiler sanki başka bir kimliğe bürünerek, kendilerinden beklenmeyen davranışlar içine girebilir.

Kimlere büyü tutmaz? Bazen büyü konusundan uzak olan ve kendilerinde bu gibi bir durumun varlığını kabul etmeyen kimseler, senelerce ilaç tedavisi ile bu sorunun üstesinden gelmeye çalışır; yaptıkları sadece beyinlerinin bir kısmını uyuşturarak görmezden gelme durumudur. Ya da artık boş vermiş bir yaşam stili içine girebilirler. Ancak çoğu zaman kişi farkında olmadan yaşam kotası düşerek, istemedikleri bir durum içine girebilirler. İşte burada büyü amaçladığı hedefe varmış demektir. Hem de büyü yapılan kimse hiç farkına varmadan.

Fark Edildiğinde Ne Yapılmalı?

Kişiler genelde kendilerine büyü yapıldığını anlamaz, farkedemez ve kabul etmezler. Kabul edebilecek sinyaller ve deliller varsa bile görmek istemeyebilirler. Burada kişilerin yakın çevresinin dikkatli olması ve gözlemlemesi çok önemlidir. Özellikle aile ve ebeveynler, bu tür etki altında olan kimselerin değişen yaşam stilleri ve davranışlarını ilk fark edenler olacaktır.

Burada onlara düşen, büyü etkisi altında bulunan kimselerin davranışlarını iyi incelemek ve onları akılcı ve tamamen doğru bir şekilde yönlendirmektir. “sende büyü var”, “sana büyü yapılmış”, “sana musallat olmuşlar” şeklinde söylenen sözler ve yaklaşımlar, etki altında bulunan kimseyi daha fazla sinirlendirecek, çok fazla korkutacak ve inkar etme yoluna girmesini sağlayacaktır. Yapılması gereken, bu durumun iyice incelenerek, çözümlenmesi yolunda adım atılmasını teşvik edecek davranışlarda bulunulması olacaktır.


Kimlere Büyü Tutmaz? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.