Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Son yıllarda özellikle vurguladığımız ciddi meselelerden biri de maalesef eşlerin arasını bozan uygulamalar ve bu uygulamaların son derece kötü sonuçlar doğuracağıdır. Karı kocanın arasını bulmak gibi bir kimse hangi sebeple olursa olsun evlilik birliği ile birbirine bağlanmış iki insanı ayırmaya yönelik bir işlem ya da uygulama yoluna giderse muhakkak kendisi de zarar görür.

Çünkü evrende işleyen bir ilahi adalet vardır. Bu ilahi adalet özellikle eşlerin, karı kocanın, birbirini seven iki insanın ayrılmasını çok ta hoş görmez. Çevremizde örneklerini görüyoruz, duyuyoruz. Sebebi ne olursa olsun, sevgilileri ayırmanın vebali büyüktür değerli ziyaretçilerimiz.

Karı Kocanın Arasını Bulmak

Karı Kocanın Arasını Bulmak Günah mı?

Öte yandan karı kocanın arasını bulmak için yapılan uygulamalar günah mı şeklinde çokça sorular alıyoruz. Eğer karı koca arasına herhangi bir şekilde büyü yoluyla bir engelleme yapılmışsa, bu engeli kaldırmak ve büyüyü temizlemek kesinlikle günah değildir. Öncelikle bu konunun altını bir çizelim.

Karı kocayı eşleri ya da sevgilileri büyü yoluyla ayırmışlar ise ve büyü amacına ulaşarak çok daha ileri boyutlara gitmiş ise, yapılması gereken zaten bu etkinin ortadan kaldırılması ve verdiği zararların temizlenmesi olacaktır. Her iki tarafında zarar gördüğü durumlarda, her iki taraf içinde ayrıca temizleme işlemi de gerekebilir. Bu durum, verilen etkinin ve büyünün derecesi ile ilintilidir.

Okuyun: https://www.medyumca.com/buyuyu-bozmak-icin-hocaya-gidilir-mi/

Kişilerin bu gibi etkilere maruz bırakılması ve yaşanılan olayların büyüklüğü, hatta aile içinde şiddet gibi istenmeyen olaylara kadar varabilen durumlar ile sıklıkla karşılaşıyoruz. Elbette her durumun kökenini büyüye bağlamadan önce, bu durumların neden yaşandığının bir analizinin yapılmasını ön görüyoruz.

Her zaman dile getirdiğimiz gibi, yaşanılan her problemin kaynağının büyü olarak görülmesi son derece yanlış bir düşüncedir. Yaşanılan sıkıntıların büyü olduğunun kesinleşmesi neticesinde, bu tür etkilerin temizlenmesi yoluna gidilmelidir. Bu tür etkiler ise kişilerin isteği ile ortadan kaldırılmalı, yine kişilerin özgür iradeleri doğrultusunda temizlenme işlemine başlanmalıdır.

Karı kocaların arasını bulmak için yapılan dualar, ayetler, büyüler ve büyüler. Vefk çeşitleri, muskalar, burç yorumları, astroloji hakkında tüm sorularınız için. Metafizik uzmanı astrolog ve uzman Medyum Zeynel Eroğlu Hoca dan destek alabilirsiniz.


Karı Kocanın Arasını Bulmak İçin Yapılan Uygulamalar Günah mı? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.