Kara Büyü Ve Medyum

Kara Büyü Ve MedyumKara Büyü uzmanlık ister
Kara büyü, sırf seviyesi yüksek olan medyumlar tarafından yapılabilen ve karşı büyü ile bozulma ihtimali çok düşük olan kuvvetli büyü çeşitlerine verilen addır.
çağımızda kara büyüyü doğru bir biçimde yapabilen ve kara büyü yapmayı bilen çok az sayıda medyum bulunmaktadır. Kara büyü yapılışı bakımından çok zor ve riskli bir büyüdür.

Yani büyüyü oluşturan kişi çarpılabilme yada büyünün ters tesir yapabilme durumları kara büyü yapılırken ortaya çıkabilmektedir.
Bu sebeple de çok sayıda medyum bu yüksek seviyedeki büyüyü yapmayı reddetmektedir. Bunun yanı sıra kara büyüler genelde bir şeyi bozmak adına değil, lanetlemek adına yapılan büyülerden olduğu adına kötülük amacıyla yapılan büyüler kategorisinde yer almaktadır.
Bu nedenden de bu büyüleri oluşturan kişilerin islam dinene göre Allah yönünden cezalandırılacağı belirtilmektedir. Yani dinimize göre kara büyü yasaklanmıştır ve yapanlarında ahrette cezalandırılacağı söylenmiştir.
Kara büyünün kalıcı olmasına ve büyünün güçlü olmasını sağlamak için kara büyü oluşturan şahıslar bu aşamaları esnasında değişik boyutlarda yaşayan ve kendileriyle irtibata geçebilen cinler ile bu büyüleri yapmaktadır. şayet ki bir kişiye kara büyü yapılacak ise o insanın peşine cin takarak kişinin büyü tesirinden kurtulamamasını sağlıyor.
Bu sebeplerden ötürü da karşı bir büyü bozma işlemi yapılsa dahi ekseriyetle bu işlemler etkisiz olur.

Her ne kadar kara büyü bozma girişimleri etkisiz kalacağı düşünülse de bazı büyü bozma yöntemleriyle kara büyülerin etkisiz duruma geldiği görülmüştür.
Lakin kara büyü bozma işlemleri de fakat yüksek kademeli medyumların evreleri ile yapılabilmektedir. bireyler kendi bildiği işlemlerle kara büyüyü bozamaz ve tam olarak yapılan işlemler hiçbir işe yaramaz. Bu nedenden de kara büyü yapılan insanın mutlaka gerçek bir medyumdan yardım alması gerekiyor.

İlginizi Çeken Yazılar  Vefk Yaptırmak İsteyenlere