İş-Müşteri-Zenginlik

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

İş-Müşteri-Zenginlik İşlemi gelirini ve kazancını arttırmak isteyenlerin tercih ettiği ve başvurduğu ilk yollardan biridir. İş-Müşteri-Zenginlik İşlemi; rızk, bereket, şans, talih, kazanç açma olarak bilinir. Bir tür Kısmet Açma işlemi gibidir; ancak, arada ki fark, burada kişinin şansının açılması ile birlikte, kazancının artmasının da hedeflenmesidir.

Yeni işyeri açmış yada işyerinde kazancı ve bereketi az olan kimseler, bu konuda tecrübesi ve ilmine güvendikleri bir kişiden destek alabilirler. Yapılan Bakımlar neticesinde, kişi için en uygun çözüm yolu bulunur ve buna göre hareket edilerek, kişi için en uygun gün, gece, saatlerde işlemleri yapılır.

İş-Müşteri-Zenginlik İşlemi, Anadolu’da eskiden beri uygulanan yöntemlerden biridir. Eskiden beri yapılan bir çok değişik uygulama ve işlem yöntemleri vardır. Bu yöntemlerden birini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz:

Zengin olmak isteyen yada kazancını artırmak isteyen bir kimse, herkesten gizli olarak bu işten anlayan bir hoca’ya başvurur, hocanın yanına 3 gün gider. 3. günün sonunda hoca kendisine bir muska verir. Muskanın ticarethanenin yada kişinin evinin kapısının üzerine asılması gerekmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, uygulamayı yaptıran kimsenin muskanın bulunduğu kapıdan geçerken bazı duaları okuması ve bu duaların muskayı yazan kimsenin belirttiği gün kadar devam etmesidir… Bu uygulamalar doğru yapıldığı takdirde, muskayı yaptıran kişinin işleri 7 gün sonunda açılırmış, kazancıda gün geçtikçe bollaşırmış…

İş-Müşteri-Zenginlik İşlemi hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Evlilik Muskası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir