Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

İnternette yazan ve havas kitaplarında verilen büyü formülleri doğru mu şeklinde çoğu zaman sorular alıyoruz. İnsanlar bunları merak ediyor çünkü; artık bilişim dünyasında yaşıyoruz ve neredeyse her şeyin formülünü, tarifini internet üzerinde bulmak mümkün.

Değerli ziyaretçilerim, artık her konuda merak ettiklerimize ve cevap aradıklarımıza internet üzerinden ulaşmanın mümkün olduğu bir çağda yaşıyoruz. Büyü ve benzeri konularda da insanlar araştırma yaptıklarında, çok fazla sayıda internet sitesi bulabiliyor ve bazı forumlarda, platformlarda büyü ve okuma tarifleri paylaşılabiliyor.

Bunca fazla konu ve bilginin içinde insanın kendine sorması gereken en temel soru şu olmalıdır; bu bilgiler ne derece doğru ve bana nasıl bir fayda sağlayacak? Evet; bu bilgilerin ne derece doğru olduğuna danışanlarımın çoğunun bunları yapmaya ve okumaya kalkınca düştükleri durumun zorluğundan şahit oldum ve biliyorum. Biz en başından beri, bakımın, uygulamanın ve okumaların kişiye özel olması gerektiğini, kişinin üzerinde büyü ve benzeri bir etki varsa bunun çözülmesinin de yine kişiye özel olması gerektiğini bir çok defalar izah ettik.

internette yazan ve havas kitaplarında

Okumalar Allah için ve yine onun rızası için yapılırsa ne ala; yok bir dilek, istek ve benzeri bir durum için bilinmeyen sayıda ve bilinmeyen kelimelerle yapılan okumalar; kaş yapayım derken göz çıkarmak deyimine tam yerinde oturuyor. Çünkü, ne olduğu bilinmeyen, hangi anlama geldiği anlaşılmayan okumalar ve nereye gittiği bilinmeyen uygulamalardan fayda görmek şöyle dursun, verdiği zararların nerelere kadar dayandığını, ne denli kişilere zarar verdiğini idrak etmemiz gerekli.

Havas Kitaplarında Nasıldır?

İnternet dünyası denilen olay, ucu bucağı olmayan, sınırları ve çizgileri bilinmeyen bir derin web dünyasıdır. Havas kitapları da aynı şekildedir. Aranılan her ne ise, onun hakkında bilgi alınabilir ya da bilgi paylaşımında bulunulabilir. Bir kişi için iyi olanın bir diğeri için iyi olması diye bir şey akla mantığa uygun değildir. Tıpkı doktorun bir kalp hastası için verdiği ilacın, mide reflüsü yaşayan bir kimseye verilmeyeceği gibi; kişiye özel bir uygulama ya da okumanın, bir başka kişiye yararlı olup olmayacağının net bir şekilde akıl süzgecinden geçirilmesi gereklidir.

Bizler A kişisine bakım yaparız, analiz ederiz, sorunu neyse onu bulur ve A kişisi için bazı uygulama ve okumalar veririz. Bu işlem ve okumaların A kişisinin ismin ebcedsel değerli bağlamında, yine o kişinin Yıldıznamesi ışığında günleri, geceleri, saatleri ve sayıları olur. A kişisi bunları uygun ve düzenli bir şekilde yaparsa, isteği gerçekleşir ya da sıkıntısından kurutulur. Bu bir reçetedir ve bu reçetenin B kişisine uygulanması ne derece doğru olur? Bunu sizin takdirinize bırakıyorum…


İnternette Yazan Ve Havas Kitaplarında ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.