Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Herkes büyü yapabilir mi? Herkes büyü yapamaz değerli ziyaretçilerim. Öncelikle bu konunun kavranması gerekiyor. Büyü yapmak uzmanlık ve hatta bunu yapabilecek bazı ruhani özellikler gerektirir. İyi ya da kötü büyü kavramını bir tarafa bırakıp, havas çalışmalarını öne çekerek şunu söyleyebilirim; havas alimliği ya da havas uzmanlığı sonradan oluşabilecek bir durum değildir, yetenek olsa dahi bu konuda yıllarca çalışılması, bununla ilgili çok zorlu sınavlar verilmesi gereklidir ki kişi kendini havas uzmanı olarak tanımlayabilsin…

YouTube video
Uzman Medyum Zeynel Eroğlu “Herkes Büyü Yapabilir mi?” Yorumluyor

Herkesin bazı uygulamaları yaptığını ve kişilere bazı işlemlerin verildiğini biliyoruz, görüyoruz ve şahit oluyoruz. Hepsi kötüdür diyemeyiz ancak iyidir şeklinde bir kanaatte de bulunamayız.

herkes büyü yapabilir mi

Cinlerin Hepsi Kötü mü?

Büyü ve benzeri işlemlerin yapılabilmesi için cin adı verilen bedensiz varlıkların yardımına gereksinim duyulduğundan bahsetmiştik. Cinlerden belirli bir grup cin taifesi, insanlara büyü yapılması ve büyünün amacına ulaşması konusunda yardımda bulunmakta hatta büyünün gerçekleşmesinde başrol oynamaktadır. Cinlerin hepsinin yaşam amacının insanları rahatsız etmek ve insanlara olumsuzluk vermek olmadığını defalarca izah ettik yine ediyoruz.

Cinlerin kötü olduğunu söylemek, ilahi nizama ve yüce yaratıcıya karşı yapılan çok büyük bir hata, yanlış olacaktır. Yaratılmış her şeyin belirli bir amacı olduğu gibi, kendince bir güzelliği, bir inceliği vardır. Bu Allah’ın bilinmeyen sonsuz sırlarından biridir. Elbette yüce Allah’ın katında herkes aynı derecededir ve kimsenin kimseden hiçbir farkı yoktur.

Büyü ve benzeri etkinin gerçekleşmesi için, etki mekanizması olan cinler ile kontak kurmak ve onları bu duruma yardıma çağırmak gereklidir. Büyünün yapılışının neredeyse her aşamasında cinlere gereksinim duyulur; bu da demektir ki, cinler ile ortak yapılan bu gibi eylemlerde, onlara nasıl ulaşılabileceğinin ve bu ilişkiden nasıl zarar almadan çıkabileceğinin hesabının iyi yapılması gerekir. Cinler ile iletişime her insanın geçemeyeceği bir gerçek olduğu için, onların da herkese aynı yaklaşımda bulunmayacağını da net bir ifade ile ortaya koyabiliriz. İşte bu sebeple, kişinin havas ilminde ve islami bazı bilgilerde tecrübeli ve deneyimli olması şarttır.

Tüm bu açıklamaya çalıştıklarım ışığında şunu söyleyebiliriz değerli ziyaretçilerim; herkesin büyü yapamadığı net bir şekilde ortadadır. Aynı zamanda cinlerin de herkesle kontak kurmayacağını hesaba katarsak, ilmine ve tecrübesine güvenmediğiniz kimselerin yaptıkları işlerin de nasıl olabileceği hakkında fazla laf kalabalığı yapmaya gerek olmadığını ifade edebiliriz.


Herkes Büyü Yapabilir mi? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.