Her Cin Çarpması Büyü Yoluyla mı Olur?

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

her cin carpmasi buyu yoluyla mi olur

Her Cin Çarpması Büyü Yoluyla Mı Olur? Etkileri Nasıl Olur

Her Cin Çarpması Büyü Yoluyla mı Olur, Her Cin Çarpması büyü yolu ile olmaz. Elbette, cinlerin insanlara zarar vermeleri ve musallat olmalarında ki en büyük nedenlerden biri, kişiye büyü yapılmış olmasıdır. Ancak bazı durumlarda cinler insanlara farklı yollardan da yaklaşımda bulunurlar.

Öyle durumlar olur ki; kişi farkında olmadan cine yada cinin ailesine zarar vermiş olabilir.

Cinlerin insanları çarparak sara nöbetine sokmaları çoğunlukla öfke ve cezalandırma gayesiyle olur. İnsanlardan bazıları cinlere eziyet edebilir veya cinler onların kasten eziyet ettiklerini düşünürler. Kişi farkında olmadan cinlerin üzerine küçük su dökebilir veya kaynar su boşaltabilir. Ya da farkında olmadan cini öldürebilir. Bu da bilmeden cinin bulunduğu yere ağır eşya koymak, taş koymak veya yüksekten düşmek gibi nedenlerle olur. Özellikle kırlarda deliklere tuvalet yapmamak, özellikle tuvalete, hamama ve benzeri yerlere girerken besmele çekmek, yılan, akrep, siyah kedi ve köpeğe zarar vermemek gerekir.

Her Cin Çarpması Büyü Yoluyla Mı Olur? Hakkında Gerçek Bilgiler

Büyüklerimiz, bu tür olayların yaşandığını bildikleri için çöplük kenarından geçerken, açığa tuvalet yaparken, sıcak kul ve sıcak su dökerken “Destur” denmesini hep tembih ederlerdi.

Cinlerde kabileler vardır. 3. kabileye mensup 7. kabileye mensup diye her kabile bir farklı görevi vardır. En kötüleri ise şeytana tapanlardır amaçları devamlı suretle kötülük yapmaktır…

Bazı insanlara musallat olurlar onların başka karşı bir cinsle evlenmelerine izin vermezler kendileriyle cinsel ilişkiye zorlarlar zarar vermek isterlerse verebilirler fakat bunların şartları vardır .

Bazı zamanlar insanların rüya aleminde korkuturlar. Karabasanı buna bir örnek vermemiz mümkündür. Ekil olarak en tehlikeli bazı insanlarında gördüğü yedi cücelere benziyen şekilde olanlar genelde uçan cinsi olup evlerde perde kenarlarında gözükürler ,hayvan şeklinde yılan olarak gözükenlerde tehlikeli olanlara örnek verebiliriz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Büyü Kaç Günde Yapılır ve Etki Eder?

Özetle Cinlerin kalbi, gözü, kulağı, aklı, zekası, vardır. Kendilerinden gayrıya gizliler, ama birlikte yaşıyorlar. Nefisleri vardır, İsimleri vardır, beslenirler ve çok uzun yaşasalarda onlarda ölüyorlar diyebiliriz.

Daha önceki konularımızda belirttiğimiz gibi, Allahın adın herşeyden önce gelir. Her işine Allah’ın adı ile başlayan bir kula, hiçbir varlık sokulamaz. Tüm bunlara karşı insan olarak ve kul olarak yapmamız gereken her işimize Allah’ın adı ile başlamaktır. Çünkü şeytan, Allah namına başlanılıp bitirilen işlerde çok rahat parmak oynatamaz…