Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Cin Çarpması, insanlara cinler tarafından verilen bir durumdur. Bu durum belirli bir etkiye dayanan bir tepkidir. Cin Çarpması sadece tek bir şekilde ve tek bir nedene dayalı olarak oluşmaz. “Cin çarpması büyü yoluyla mı olur?” gelin açıklayalım.

Öncelikle şunun önemi belirtmemiz gerekli; Cinler çok zeki varlıklardır, kişilerin ruhsal durumlarını iyi bildiklerinden dolayı, etkilenebilecekleri ve sarsılabilecekleri, korkacakları, kaçacakları durum, olay ya da insanları kullanırlar.

Cin çarpması büyü yoluyla mı olur, çoğunlukla evet! Cin çarpması adı altında yaşanılan durum, büyü yoluyla olabildiği gibi, cinlere zarar verebilecek yanlış bir hareket ve bilinçsiz okumalar, internetten ya da herhangi bir kitaptan alınan bazı uygulamaların yapılması ile de oluşur. Ancak şunu kesin bir şekilde ifade edebiliriz; büyü yapıldığında cin çarpması ya da cin musallatı adı verilen durumların yaşanması kaçınılmazdır.

her cin çarpması büyü yoluyla mı olur

Büyü ve Cinler

Cinlerinde kendilerine ait hayatları ve yaşam amaçları olduğunu belirtmiştik. Ve cinlerin yaşam amaçları sadece insanlara zarar vermek adı altında gelişmez. Onları da tıpkı insanoğlu gibi görmemiz gerekli. Cin kavmi içinde ancak belirli bir grup vardır; Cin çarpması büyü yoluyla mı olur? onlar büyü ve benzeri işler yapan kimseler ile bağlantıya geçer ve büyünün yapılmasına katkıda bulunur, hatta deyim yerindeyse büyünün gerçekleşmesinde baş rol oynarlar. Bu durumda verilen etki nedeni ile, etkinin oluşması için, etkilenen kimselere görevli cinlerin saldırısı olacaktır. Bu saldırıya ya da saldırılara cin çarpması adı verilir.

Büyü denilen kavramın, oluşumun gerçekleşmesi için cinlerin yardımının gerçeklik payı olduğunu tekrar hatırlatmakta fayda var. Çünkü, cinler olmaksızın verilen etki hedefini bulmayacaktır. Cinlerin büyülerde nasıl bir rol oynadıkları, ne yaptıkları, neden yaptıkları ve nasıl yaptıkları; yapılan büyünün derecesine göre değişir. Çok fazla derin bir konudur bu; ve bu gibi konular ciddi anlamda tehlikeli boyutlara kapı açar.

Bir çok değişik şekillerde musallat olabilir cinler, amaçlanan  büyünün isteği doğrultusunda hareket ederler ve büyünün amaçladığı zaman zarfında etki ederler. Kimi zaman ömür boyu sürebileceği gibi, kimi zaman daha kısa zaman sürer ve etkisi geçebilir de. Önemli olan burada nasıl ve neden böyle bir etkinin gerçekleştiğinin ortaya çıkarılmasıdır.

Cinlerin musallatı ciddi ve tehlikeli bir durumdur; hemen önlem alınması aciliyet gerektirir.


“Her Cin Çarpması Büyü Yoluyla mı” ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.