Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Harmura Aşk Büyüsü Büyülerin çok çeşitli olduğunu herkes bilmektedir. Büyülerin yapılışları ve etki alanları büyülerin yapılış amaçlarına göre değişmektedir. Büyüler her zaman kötü niyetler ile yapılmazlar. Her ne kadar iyi niyetler ile yapılsalar da dinimizde büyülerin yeri yoktur ve büyük günahlar arasında yer almıştır. İnsanlar her şey için büyü yapabilirler. Büyüler zaten bir tür enerji göndermedir ve büyünün amacına insanları etkileri altına alırlar. Yapılan büyüler arasında en çok tercih edilen büyü ise aşk ve başlama büyüleridir. Kişi sevdiğini elde etmek kendisine bağlamak için bunları yapabilir ve yanı zamanda giden birini geri getirmek ya da yeniden aşık etmek için aşk ve bağlama büyülerinden yararlanılabilir.

Aşk ve bağlama büyüleri de kendi içlerinde oldukça çeşitlidir. Harmura büyüsü dediğimiz büyü de bunlardan biridir, sevdiğini kendisine bağlamak ve kendisinden başkasını gözü görmemek adına yapılan bir büyüdür, bir çok yerde harmura büyüsüne aşk celbi denmektedir.

Yapımında Neler Kullanılır?

Harmura Aşk Büyüsü, ustalık gerektiren bir büyüdür, her hoca ve ya medyum bu büyüyü yapamazlar, çok fazla bilinmese de bu büyü birçok aşk ve bağlama büyülerinde çok daha etkili bir büyüdür. Nasıl yapıldığını merak edenlerin sayısı da çok fazladır. Harmura büyüsünde resimler kullanılır ve aşık edilmesi gereken kişinin anne ve babasının resimlerine ihtiyaç vardır. Bu resimlerin yanı sıra isimleri de gerekmektedir. harmura aşk büyüsü eninde sonunda etkisini gösteren bir büyüdür ve bu büyüyü yapan hoca sayısı azdır, bunun nedeni ise, diğer aşk büyülerine oranla daha zordur. Bu büyü hemen etkisini gösterebilir ancak yine bu büyünün tutması 2 ve ya 3 ayı bulabilmektedir.

Harmura aşk büyüsü iki kişi arasındaki sevgi aşk ve mutluluk için yapılan bir büyüdür. Bu büyü yapılırken resimlerin isimlerin dışında bir takım doğal taşlar kullanılmaktadır ve burada önemli olan taşların seçimidir. Bu büyü yapılırken önce taş seçimi yapılır ve bu taş dualandıktan sonra tütsü işlemi yapılır. Bir takım işlemlerden sonra kızgın güneşe ve ay ışığının altında bekletilerek işlemler zinciri tamamlanır.

Bir önceki yazımız olan Domuz Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir