Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (27 Nisan-3 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları) muhakkak okumanızı öneririz.
Haftalık Burç Yorumları 4 Mayıs-10 Mayıs 2020 ve astrolojik değerlendirmeler sizlerle…

Haftaya Bakış ve Astrolojik Değerlendirmeler

Bu hafta gökyüzünün enerjisi ve gökyüzünde meydana gelen hareketlenmeler bize çoğunlukla duygusal anlamda, sezgisel ve düşünsel anlamda ciddi boyutta farklılıklar kazandıracak. Özellikle hafta içinde oluşacak olan Dolunay’ın etkisi…

Bu haftanın(Haftalık Burç Yorumları 4 Mayıs-10 Mayıs 2020) ilk günü, Pazartesi günü kuzey ay düğümünün ikizler burcuna, güney ay düğümünün ise Yay burcuna geçişine şahit olacağız. Peki bu ne demek?

Ay düğümleri, astrolojide bazen haritadan daha önemli boyutlarda bilgi verebilir. Ay düğümleri çoğunlukla kişilerin ruhsal anlamda istek ve beklentilerinin şekillendiği açılardır. Bu açıların hangi yönde ve nasıl bir ekliptik düzen içinde olduğu, haritanın geri kalanından daha önemlidir. Çünkü Ay Düğümleri, “Neden” sorusuna cevap vermekle kalmaz, “Nasıl” sorusunun da cevabını içinde barındırır.

Ay Düğümleri ruhun ve dolayısıyla kişiselliğin, karakterin ve isteklerin nerede olduğuna cevap verir. Güney Ay Düğümü kişinin geçmişi ile alakalıdır, dolayısıyla geçmişte yaşanılan olayların bugüne etkisini verir. Kuzey Ay Düğümü ise, tamamen gelecek temalarını barındırır. Kişiye verecekleri de gelecek ve beklentiler ile ilgili olacaktır. Yaşanmamış deneyimlerin ışığıdır bir anlamda…

Buradan bakıldığında İkizler ve Yay Ay Düğümleri bize, düşünce ve fikirlerin harmanlanmasını verecek. Önümüzdeki hafta içinde bazı düşüncelerin ve fikirlerin açığa çıkmasını izliyor olabileceğimiz gibi, toplum genelini meşgul eden konularda kapalı kapılar arkasında konuşulan ve tartışılan fikirlerin kamuoyuna yansımasını görebileceğiz. Daha çok iletişim içinde olmak isteyecek insanlar, daha çok bilgi alışverişi içinde olacaklar.

Gün Gün Analizler

4 Mayıs Pazartesi günü aynı zamanda Venüs ve Neptün arasında sert bir açının söz konusu olduğunu belirtmek gerek. Bu tür bir gerilim hattı bize özellikle ikili ilişkilerde biraz daha sertlikten kaçınmamız gerektiğini anlatmaya çalışıyor. Venüs söz konusu olduğu için kadınlar burada açığa çıkıyor; yani kadınlara karşı tutumlarımızda daha düzgün, daha pozitif, daha anlayışlı olmanın ve daha çok onları dinleyip ne anlatmaya çalıştıklarını fark edebilmenin önemini vurguluyor.

Kadınların sadece göz yaşı döken varlıklar olmayıp, onlarında duygusal anlamda beklentilere sahip olan, sevilmeyi hak eden canlılar olduğunu anlatıyor bir anlamda…

İnsan denilen varlığın, yaşamın sadece kendi beklentilerinin üzerine kurulu olmadığını, farklılıklarla, ayrımlarla, karşılarında bulunan insanların ruhunun farklı renkleriyle mutlu olmayı öğrenmeli diyor yıldızlar…

6 Mayıs’ta Ay Akrep Burcuna geçiş yapıyor ve hemen sonrası 7 Mayıs Perşembe günü Akrep burcunun 17 derecesinde bir Dolunay meydana gelecek. Bu dolunay bize, 23 Nisan’da oluşan Yeniay’ın etkilerini verecek. Yeniay’dan sonra yaşanılan ve yaşatılan tüm etkilerin ve yaptıklarımızın sonuçlarını bu Dolunay’da alacağız. Dolunay’ın özellikle Akrep burcunda oluşması ile, sezgisel anlamda bir dönüşüm ve tamamlanma hissedeceğiz. Akrep, Boğa, Kova ve Aslan burçlarının bu bağlamda ciddi anlamda Dolunay etkisi altında olacağının altını çizelim.

8 Mayıs tarihinde Ay, Yay burcuna geçiş yapıyor ve bu bize biraz rahatlama ve aynı zamanda dolunaydan alınan etkilerin hızla atılmasını, haftasonuna(Haftalık Burç Yorumları 4 Mayıs-10 Mayıs 2020) doğru şifalanmayı da beraberinde getirecek. Bu da üzerimizde ki yüklerin hafiflemesi, özellikle duygusal anlamda sevgiyi ve değeri, gerçek olan duyguları görmemizi sağlayacak. Elbette görebilene…

Haftasonu enerjilerinin burada pozitif anlamda önemli olduğunu belirtmek gerek. Çünkü hafta sonunda alacağımız haberler, görüşme yada belirli bazı anlaşmaların daha olumlu ve dönüşüm anlamında daha net olduğunu ifade edebiliriz. Planlar yapacağız, kendimizi güvence altına almak için aile içinde ve ortak yaşamı paylaştığımız kimselerle fikir alışverişinde bulunacağız.

Deprem Konusuna Gelince…

Sismik hareketlenmelerin geçtiğimiz hafta ortasından beri denizler ve çevresinde gerçekleşeceğini söylemiştik. Bu hareketlenmelerin devam edebileceğini ön görebiliriz. Özellikle Çarşamba ve Perşembe günlerinin etkilerinin bu yönde tetikleyici unsurlar barındırdığını dikkate almak isteriz. Denize yakın bazı bölgelerin etkilenmesi söz konusu olabildiği gibi, Çanakkale ve dolayısıyla Marmara Bölgesi üzerinden geçen açıların bu yönde etkileşimleri bünyesinde barındırdığı görünüyor. Bu durum önümüzdeki 20 günlük periyotta karşılaşılabilir.

Huzurla, sağlıkla, mutlulukla ve sevgiye kalın, evinizde kalın…

4-10 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları

4-10 mayıs 2020 haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları 4 Mayıs-10 Mayıs 2020

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları
Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Koç Burçları Dolunay ile birlikte, özellikle maddi beklenti ve istekler konusunda; borçlar, krediler ve bunlarla ilgili bazı yapılandırma hareketleri içinde olacaklar. Belli başlı bazı gelirlerinin zarar görmesi söz konusu olabilir. Beklenmedik bir gider oluşabilir. Bu tür giderlerin ve ani oluşumların sizi paniğe sevk etmesine izin verdiğiniz takdirde, endişelerinizi bir üst boyutlara taşıyarak etrafınıza kırıcı davranmanıza neden olabilir. Burada bir durup düşünmeleri gerekiyor.

Mevcut gelir kaynaklarından başka kaynakları varsa bunlar ile ilgili bir iyileştirme ya da bunlarla ilgili bazı yenlik adımları atmaları gerekiyor. Bu süreçte özellikle çalışmayan ya da çalışamayan, işsiz olan Koçların kendilerini güvene almak adına maddi ve mali bir ciddi adım atmaları gerekiyor.

Ay Düğümlerinin burç değiştirmesi ile birlikte eğer yurtdışı iş veya eğitim, seyahat gibi durum ve beklentilerin değiştirilmesi gibi bir durumun söz konusu olduğu görülüyor. Burada etrafınızda bulunan ve size değer veren kimselerin sözlerini düşünmeniz, onlarla ortak bazı fikir alış verişinde bulunmanız gerektiğinin önemi açığa çıkıyor.

Ayrıca aile büyükleri ve ebeveynler, kardeşler, eşler gibi insanlarla yaşanılması muhtemel tartışmalardan kaçınmanız gerektiğinin de önemini vurgulamak isteriz. İlişkiniz veya özel hayatınızda ise anlayışlı olduğunuz takdirde herhangi bir problem görünmüyor sevgili koçlar… Hafta sonunun güzel ve pozitif enerjileri sizi de çemberine alıyor.

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları
Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Boğalar için parasal ve maddi konularda dikkatli olmaları gereken bir hafta. Özellikle gelir dengelerini iyi kuran Boğaların bu dengelerinde bazı oynamalar olabilir. Abartılı alışverişlerden ve gereksiz harcamalardan uzak durmanız gereken bir dönemdesiniz.

Bu hafta eş ve çocuklarla tartışmalara girmekten kaçınmaları gerekiyor, çünkü bu durum geçici olacak. Abartmadan, sakin bir şekilde bu gibi krizleri karşıladığınız takdirde, kazançlı çıkan yine siz olacaksınız. Özellikle karşı cinse karşı platonik bir saplantı halindeyseniz, bu gibi bir durumun sizi üzeceğini ve bu beklentilerinizden vazgeçmeniz gerektiğini, derhal kendinize çeki düzen vermenizin önemini fısıldıyor yıldızlar…

Hayat sadece ilişkiler ve aşk üzerine kurulu değil, elbette duygularında önemi yaşamımızda büyük ancak siz sadece hayatı karşı taraftan ibaretmiş gibi gördükçe, bakış açınız daralıyor ve daima bocalamalar yaşıyorsunuz. Artık Boğalar için gerçeğe dönüş, bu Dolunay’da başlıyor. Bu dolunay ile birlikte sizde, parçası olduğunuz yaşamın farklı renklerini görebilecek, hayattan kendinize düşen payı fazlasıyla alacaksınız. Dönüşüm ve değişimin ilk sinyallerini boğa burçlarının ciddi ve hızlı değişimleri verecek.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları
İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili ikizler için bu güne kadar gelişen ve oluşan tüm olumsuzlukların bir anda tam tersi duruma geçeceği bir hafta ve aynı zamanda bir dönem başlıyor. Kuzey Ay Düğümünün İkizlerde olması aynı zamanda önümüzde ki bir veya bir buçuk senelik süreçte en kazançlı çıkacak olan burcun ikizler olduğunu gösteriyor bize. Bu süreçte en şanslı burç sizsiniz sevgili ikizler…

Hayatınızda büyük, güçlü ve köklü değişimler yaşayabilirsiniz. Geçtiğimiz yeni ayda oluşan fikirlerinizin, bu dolunay ile birlikte harekete geçeceğiniz ve bazı ciddi adımlar atabileceğinizi söyleyebiliriz. Özellikle yükselen burç açısından baktığımızda, ikizlerin bu senenin en şanslısı olduğunu belirtmemize gerek yok. Yıldızlar sizden yana sevgili ikizler…

Her isteğiniz ve dileğinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Sizden akıl almak isteyenler, fikirlerinizi destekleyenler olacak. Yaptığınız işle ilgili bir anda göz önünde bulunabilir, hatta medyada bile kendinize yer edinebilirsiniz. Bu dönemde size dost gibi görünen düşmanlara dikkatli olmanızı öneriyoruz!

Dolunay ile birlikte İş veya ortaklıklar ile ilgili hiç beklemedikleri bir darbe alabilirler, hiç beklemedikleri bir krizle karşı karşıya kalabilirler. İlişkiler ekseninde baktığımızda, bir anlamda eskiye dönük bazı iletişimler içine girebilirsiniz sevgili ikizler. Yaşamanız gereken ve özelikle kadersel anlamda etkileri olacak bir ilişki içine girebilirsiniz. Bu sizi yıpratabilir bizden söylemesi… Ancak, alınması gereken derslerin, özellikle sizin almanız gereken derslerin ilişkileriniz olduğunun altını çizelim. Tarih tekerrürden ibarettir sevgili ikizler…

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları
Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Yengeçler için sezgilerinin oldukça yüksek olduğu bir hafta başlıyor. Sezgilerinize bu kez güvenebilirsiniz. Sezgileriniz ve düşünceleriniz size yol gösteriyor. Hani bazen içine düştüğünüz ve acaba dediğiniz durumlar oluşuyordu; işte bu hafta(Haftalık Burç Yorumları 4 Mayıs-10 Mayıs 2020) acaba dediğiniz ve sizden gizlenen bazı gerçeklerin açığa çıkacağı, sürekli haber alacağınız ve dedikodu ortamının bolca bulunduğu bir hafta olacak.

Bu hafta özellikle dolunay sonrası oluşacak olan ruhsal durumlar ve sezgisel durumlar sizin rehberiniz olacak. Bu dönemde sevgili Yengeçlerin özellikle sinirli olmamaları gerekiyor, etraflarına agresif bir enerji gönderdikleri zaman, geri dönüş aynı potansiyelde olacak. Ne alırlarsa, onu verecekleri bir dönem başlıyor onlar için. Daha relax, daha pozitif, daha rahat bir şekilde olayları karşıladıkları takdirde, dönüşte aynı şekilde olacak. İş ve para, gelir gider arsında oluşacak bir dengesizlik sizi sıkıntıya sokabilir. İhtiyacınızın dışına çıkmamanızı önerebiliriz.

Aynı zamanda beraber çalıştığınız kimselerle veya iş vereninizle herhangi bir polemiğe girmemeniz gerekiyor; özellikle ben haklıyım ve ben doğruyum şeklinde çıkışlardan kaçınmanızda fayda var. Sağlıksal konularda oluşan bazı tedirginliklerden ve kendinizi zorlamaktan vazgeçmelisiniz. Unutmayın! Sakınılan göze çöp batar. İlişkiler ekseninde yeni bir ilişki veya yeni bir yakınlaşma gibi bazı konular dolunay ile birlikte açığa çıkıyor.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları
Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Aslanlar… Artık sosyalleşmenin ve dostlarınıza, arkadaşlarınıza, size değer veren insanlara dönmelerinin gerektiği bir döneme giriyorsunuz. Özellikle, geleceğe yönelik attıkları adımların meyvelerini alacakları bir zaman dilim başlıyor. Bu dönemde onlar için evlilik zilleri çalabilir, artık ciddi boyutta adım atma, hayatı biriyle paylaşma ihtiyacı yönünde beklentilerinin üst seviyelere taşındığı duygular yaşayabilirler.

Dolunay sizin aile ve ebeveynler ekseninde gerçekleşiyor. Burada eviniz ve aileniz ile ilgili bazı krizler yaşayabilirsiniz, duygusal anlamda baskı hissedebilir, hatta yaşanılan yeri ve mekanı değiştirmeniz söz konusu olabilir. Dikkatli adımlar atmalı, yaptığınız davranışların sonrasını ve ne getireceğini iyi düşünmelisiniz sevgili Aslanlar. Görüşmediğiniz veya ihmal ettiğiniz ebeveynlerinize vakit ayırmalı, özellikle sağlık sorunları varsa göz ardı etmemelisiniz. Söz konusu aile büyükleri ise, iki kat dikkatli olmakta yarar var diyor yıldızlar…

İş arkadaşlarınız arasında oluşan bazı anlaşmazlıklara karşı temkinli olmalısınız. Önümüzde oluşacak bir senelik döngüde bu insanlara ihtiyacınız olacak. Ani çıkışlar ve dinlemeden yapılan davranışlardan uzak durmalısınız. Özel hayatınızda ise, hafta sonunda size moral olacak güzel gelişmeler ve haberler alabilirsiniz. Ciddi bir ilişki içinde bulunduğunuz bir insan varsa, keyifli ve neşeli bir zaman dilimi sizi bekliyor… Sağlık konularında bazı endişeleriniz varsa kulak ardı etmemelisiniz konunun üzerine eğilmekte fayda var.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları
Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Başaklar, iş ve kariyer olarak ciddi sorumluluklar alacağınız bir döneme giriyorsunuz ve başarılı bir zaman dilimi sizi bekliyor. Aile ve ebeveynler ile ilgili herhangi bir sorumluluk altına girmek istemediğinizi sezinlediğiniz bir dönem ayrıca. Yani aslında evlilik veya sorumluluk alma gibi duygulara şu an uzaksınız. Uzun süredir bu şekilde hissetmeniz, karşı taraf açısından bakıldığında yanlış anlaşılıyor olabilir. Bu dönemde daha çok yalnız kalma ihtiyacı içindesiniz. Bu durumu net bir şekilde ifade etmeniz geleceğiniz açısından çok büyük önem taşıyor.

Dolunay ile birlikte özellikle aile ve yuva konularında bazı sorunların derhal çözümlenmesi gibi durumları ortaya çıkarabilir. Dolunayın sizin karar verme ve sonrasında adım atma mekanizmanızı etkileyebileceğinin altını çizelim. Özellikle ciddi kararları tek başınıza vermemeniz bundan sonrası için önemli. Bu kararları aile büyüklerine danışabilirsiniz, yakın bir dostunuz ile paylaşabilirsiniz, anne-baba gibi size güven arz eden kimselerden destek alabilirsiniz. Ancak bu dönemde vereceğiniz kararların ciddi gelişmelere gebe olacağını belirtmekte fayda var.

Kariyerinize odaklanacağınız, iş ve sosyal hayatınıza yöneleceğiniz zaman dilimlerindesiniz. Burada eğitim faktörünü unutmamak gerek. Eğer eğitim konusunda bir yenilik yapacaksanız, şimdi tam zamanı olduğunu söylüyor yıldızlar…

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları
Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Teraziler için beklentileri ve istekleri doğrultusunda olayların gelişeceği bir hafta olacak. Bazı duygusal tepkimelere dikkat diyoruz, ani çıkışlar yapmamalı, ağzınızdan çıkan laflara çok ama çok dikkat etmelisiniz sevgili Teraziler. Yanlış insanlarla olan bazı yanlış ilişkilerin sonlanacağı bir hafta sizi bekliyor.

Sezgilerinizin gerçek olduğunu, duyduklarınızın ve düşündüklerinizin doğru çıktığı; bir anlamda karşı taraf hakkında düşüncelerinizin ortaya çıktığı bir dönemdesiniz. Bu dönemde karar verme ve faaliyete geçme gibi durumlarınız oluşacak. Ama siz hiç merak etmeyin! O iyi ve kötü arasında bulunan, doğru ve yanlışı ayırt etme kapasitenizi çok güzel çalıştıracaksınız. Bir anlamda sizler için, gerçekçi çözümlerin olduğu, duygusallığın olmadığı bir hafta olacak.

İş ve maddi konularda hedeflerinizi ortaya koyabilecek, kısa vadede bazı planlarınızı ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konularının da ön plana çıkacağı bir hafta olduğu görülüyor, bu anlamda büyük atılımları ve büyük hedefleri olan Terazilerin boş durmayacağını görüyoruz. Eğitim ve kariyer anlamında çok parlak günlerdesiniz, bu gibi konularda düşünceniz varsa, hiç vakit kaybetmemelisiniz sevgili Terazi burçları…

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları
Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları

Akrep burçları için oldukça önemli bir hafta başlıyor. Ortak bazı gelirler ve kazançlar, miras veya veraset konularının açığa çıkacağı bu konular ile ilgili sürpriz gelişmelerin olacağı bir hafta olacak. Maddi ve mali boyutta bazı zararlara uğramaları söz konusu olabilir. Bu tür parasal zararlar haftanın ilk üç günü endişe yaratacak görünüyor.

Akreplere tavsiyemiz, Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri ciddi harcamalar, alım-satım gibi konulardan olduğunca uzak durmaları olacaktır. Bazı planlamalar ve beklentiler ile ilgili düşünceler içine girebilirsiniz, neyin doğru, neyin yanlış olduğu ile ilgili çözümlemeniz gereken durumlarınız olabilir. Bu tür ciddi durumları tek başınıza çözmenizin doğru olmadığını belirtelim.

Hayatınız ile ilgili, özellikle maddi anlamda büyük riskler taşıyan planlarınızı bir bilene danışmanız gerektiğini söylüyor yıldızlar. Haftanın güzel enerjileri Perşembe günüden sonra hayat buluyor. Sizin için pozitif gelişmelerin ve güzel sürprizlerin yaşanacağı bir gün olabilir, çünkü Ay burcunuza geçiş yapıyor ve sizin burcunuzda bir dolunay gerçekleşiyor. Bu da, hareketli bir dönemin geleceğini işaret ediyor.

Ayrıca bu hareketlenmelerin duygusal anlamda olacağının altını çizelim. Gizli kalmış gerçeklerin su yüzüne çıkması gibi durumlar yaşanabilir. Ağlayabilir, üzülebilir, tüm duygularınızı en üst seviyede yaşayabilirsiniz. Bu dönemde dikkatli olmanız gereken bir sağlığınız olduğunu belirtmek isteriz size…

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları
Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Yay Burçları, güney ay düğümünün onların burcuna geçiş yapıyor olması ile onların artık gerçekleri görmelerinin gerektiği bir haftaya geçiş yapıyorlar. Özellikle uzun süredir görmezden geldiğiniz bazı olaylara bakış açınızı değiştirmeniz, hakkınızda konuşulan bazı dedikodulara fırsat vermemeniz, artık hayallerin gerçeği yansıtmadığının farkına varmanız gereken bir döneme girdiniz sevgili Yay burçları.

Artık bu dönemden itibaren, özellikle polyannacılık oynayan yay burçları varsa, onların esamesi okunmayacak. Daha net, ne istediğini bilen ve söylediği sözlerin arkasında olacak yay burçları sahneye çıkıyor. Ve bu durum hayat planları açısından daha net bazı yollar çizmelerine olanak sağlayacak. Yay burçlarının bu dönem çok daha realist kararlar alacaklarını görüyoruz.

Kendi hayat planları ve beklentileri konusunda ciddi adımlar atacakları bir hafta olacak. Ayrıca, etraflarında bulunan kimseleri dinleyerek adım attıkları takdirde, cömert başarılar kazanacaklarını görüyoruz. Bu arada etraflarında bulunan ve sözlerine, kararlarına güvendikleri kimseleri dinlemeleri gerektiğinin önemini belirtmek istiyoruz. Bu kimseler, anne-baba, eşleri olabilir. Ve evlilik düşüncesi olan yay burçlarımızın çok doğru bir dönemde olduklarının müjdesini veriyor yıldızlar…

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları
Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Oğlaklar Güney Ay Düğümü kendilerinden tamamen çıkış yaptığı için ciddi anlamda bir rahatlama hissedecekler. Geçtiğimiz bir buçuk senelik dönemde duygu durumlarında oluşan iniş ve çıkışlar onları olduğu kadar, yaşamı paylaştıkları kimseleri de etkiledi, mutsuz ve huzursuz etti. Ama artık oğlaklar için bir dönemin sonu geldi diyebiliriz. Daha net ve duygularının arkasında duran oğlaklar görebileceğiz bu dönem artık.

Bu hafta artık daha realist kararlar alabilecek ve aldıkları kararları uygulayabileceksiniz. İş ve maddi olanaklar konusunda yeni gelişmeler ve yeni yatırımlar yapabilir ve bunların güzel meyvelerini alabilirsiniz. Gelirinizin artacağını ve beklentilerinizin açılacağını görüyoruz. Sağlıksal konularda belirli bazı etkilerin üzerinizde olduğunu söyleyebiliriz. Eğilmeniz gereken bir sağlık sorununuz varsa bu dönem bunları göz ardı etmemelisiniz.

Geleceğinizi düşündüğünüz ve gelecekle ilgili kararlar verme aşamasında olduğunuz bu dönemde, yıldızlar sizi daha iyimser olmaya davet ediyor. Dolunay ile birlikte, özellikle akrabalar ve kardeşler ekseninde sert rüzgarlar esebilir. Bilmediğiniz veya gizli kalmış bazı gerçeklerin, özellikle ailevi konularda oluşacak olan bu gizli gerçeklerin ortaya çıkması ile birlikte, bakış açınızı değiştirmeniz ve daima verici taraf olmamanızın gerektiğini bir kez daha kavrayacaksınız sevgili Oğlaklar…

Sizin verdiğiniz değerin aynı ölçüde algılanmadığı, yada size aynı ölçüde değer verilmediği gibi duygularınızın gerçekliğini yaşayacaksınız özellikle akrabalar ve kardeşler aksında…

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları
Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Kova burçlarını bu hafta etkileyecek olan enerjiler genel anlamda, bir boş vermişlik, bir olduğu gibi bırakma ve artık olmuyorsa vazgeçme yönünde etkiliyor. Uzun süredir üzerinde olduğu ve artık olmayacağınız bildikleri bir konuyu tamamen rafa kaldırabilirler, yürümeyen bir ilişkiyi nihayete erdirebilir, hatta küs oldukları, dargın veya tartışmalı oldukları kişilerle bir şekilde barışabilirler.

Sizi bu hafta çözümlemelerin odağında görüyoruz açıkçası. Çözülmeyen bazı olayları çözen ve net bir kova burcu sahneye çıkıyor. Bu durum özel hayatlarına da yansıyor, ciddi bir evlilik adımı içinde olan kovaların bu adımı atacakları, çocuk sahibi olmak isteyenlerin bu yönde bir gelişme yaşayacakları ve benzeri bazı kadersel anlamda hayat planlarını değiştirecek güzel sürprizlerin yaşanacağı bir dönem başlıyor.

Akrep dolunayı sizin kariyer alanınızda gerçekleşeceği için, sağlam ve kalıcı adımlar atmanızı sağlayacak. Satürn’den geçtiğimiz yıllarda aldığınız kalıcılık ve devamsallık enerjisi sizin bu adımları net ve kararlı atmanızı sağlayacak. Bir anlamda kendine güvenen ve ne istediğini bilen bir karaktere bürüneceksiniz. İş ve çalışma hayatları ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağı bir hafta sonu sizi bekliyor.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları
Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Balıklar, Güney Ay Düğümünün sizin onuncu evinizde olması, artık çevrenizde bulunan imkanları net bir şekilde görerek, beklenti ve kariyer hedeflerinizi değiştirmeniz gerektiğini belirtiyor. Yani artık bazı şeylerin olmadığının, siz ne yaparsanız yapın bazı şartların oluşmadığının artık hedef veya yön değiştirme vaktinizin geldiğinin önemini vurguluyor.

Bu güne kadar, özellikle son iki sene de bazı planlar yaptınız, bazı deneyimlemeler yaşadınız ve hayalciliğiniz nedeniyle, üzüldünüz, yıprandınız. Artık gerçekleri görme zamanı geldi diyor gökyüzü balıklar için… Bu durumun hem sosyal ve iş hayatı için hem de özel hayat için geçerli olduğunu belirtmekte fayda var. Yapıları gereği duygusal olan balıkların, artık etraflarında olan ve onlara değer veren ailesine dönmeleri gerektiğini vurgulamak isteriz.

Dolunay ile birlikte sezgilerine kulak vermeleri gereken bir döneme geçiş yapıyorlar ve bu geçişin sonuçlarının hayatlarına verecekleri yönü etkileyebileceğini belirtmemiz gerek bu bağlamda. Meditasyon yapmak ve dua etmenin önemli olduğu bir dönem ayrıca, bu durumu iyi değerlendirmeleri gerekli çünkü dualarının gerçeğe dönüşebileceği bir dönem içindeler.

Aile üyeleri ile ilgili endişeleri konusunda, özellikle sağlıksal boyutta ciddi gelişmeler yaşanabilir. Bu durumda sevgili balıkların sabırlı ve soğukkanlı olmaları gerekiyor. Özellikle ebeveyn olan balık burçlarımızı bu dönem yaşayacakları duygusal med-cezir durumlarında daha özverili ve dikkatli olmaya davet ediyoruz.

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Haftalık Burç Yorumları 4 Mayıs-10 Mayıs 2020 ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler Medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan 27 Nisan-3 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde evindekal, Koronavirüs ve Mayıs Ayı Burç Yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir