Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Merhabalar yeni haftaya(haftalık burç yorumları 24 Şubat – 1 Mart 2020) , Yeni Ay ile başlıyoruz. Hem de Balık burcunda bir Yeni Ay… Balık bildiğiniz üzere duygusallığı en ileri uçlarda yaşayan bir burç. Bu özelliğinden dolayı Balık Burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay, her burca muhakkak biraz duygu yoğunluğu hissettirecek. Sezgiselliğin, merhametin, şefkatin burcu olan Balık, bu hafta tüm burçları biraz yumuşatarak, kalbe dönüş yaptırabilir.

2020 Astroloji Türkiye yazımızın etkileri sürerken yeni dönemde sitemizde haftalık burç yorumlarına da yer vereceğiz. Bu hafta ve önümüzde ki yeni aya kadar tüm burçlar duygusal anlamda bir iç hesaplaşma yaşayabilir. Daha spritüel konulara, maneviyata ihtiyaç duyulan bir dönemdeyiz, belki de hepimizin biraz içine dönmesi ve kalben huzura yönelmesi gerekli. Bunun için ister dua edelim, ister meditasyon yapalım ya da hiç tanımadığınız insanlara yol açalım, yardım edelim. Kırgınlıkları unutup affetmenin tadına varalım. Akışa bırakalım hayatı, bir süre boşlukta kalarak hem zihnen ve hem de bedenen yorgunluğumuzu atalım üzerimizden…

Şimdi Balık burcundaki Yeni Ayın burçlara etkisini ele alalım…

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları
Koç Burcu 24 Şubat – 1 Mart 2020 Haftalık Burç Yorumu

Koç Burçları için çevrelerine bakmaları gereken bir dönem. Özellikle kafasını gömerek yaşayan koçlar, artık etraflarında; özellikle yakın arkadaş ve aile içinde yaşanan konulara daha yakından ilgili olmak zorundalar. Umursamaz görünmeye devam etmeleri, kaybetmeleri anlamına geliyor. Dikkat! Kendi içlerine dönerek neyi istediklerinin ve nasıl hareket etmeleri gerektiğinin kararını vermeliler. En kötü karar kararsızlıktan daha iyidir. Koç burçları için haftalık burç yorumları ne istediklerini bilerek hareket ederlerse, aşamayacakları engel yok.

TAVSİYE: Adım atmak için seni birilerinin itmesini beklemek vakit kaybıdır…


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları
Boğa Burcu 24 Şubat – 1 Mart 2020 Haftalık Burç Yorumu

Doğası gereği umursamaz davranmaya meyilli olan boğalar, umursamaz davranmaya devam ediyor ve sürekli etraflarını suçlayıcı davranışlarda bulunmaya bayılıyor. Kendi başınıza kalıp, nasıl bir yanlışın içinde olduğunuzu sorgulayacağınız bir dönemdesiniz. Kendi iç hesaplaşmalarınız sonucunda doğruyu bulmanız olası. Ani sinir ve öfke nöbetlerine dikkat etmelisiniz. Özel hayatınızda yaşayacağınız problemlerin sizi aşağı çekmesine izin vermeyin. Sürekli olumsuz düşünmek yerine, atacağınız adımların sağlam olmasına zemin hazırlamalısınız.

TAVSİYE: Olumsuz düşüncelerinizin hayatınızı etkilemesine izin vermeyin, bakış açınızı değiştirin…


İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları
İkizler Burcu 24 Şubat – 1 Mart 2020 Haftalık Burç Yorumu

İkizler için haftalık burç yorumları; müsriflik ve gereksiz harcamalarına artık dur demen gerekiyor. Sırf beğendiğin için ihtiyacın olmayan şeylerle dolu kocaman bir odan olabilir ya da hesapsız harcamaların ile dolu bir banka kartın… İhtiyacın olmayan şeyleri ihtiyaç sahiplerine ver ve üzerinde ki yüklerden kurtul. Sonra hesap yaparak, son zamanlarda aştığın limitleri gözden geçir. Arkadaş çevrene ve özellikle ebeveynlerine zaman ayır, çok özlediğin insanların aramasını bekleme; sen ara… Önümüzde ki Daha çok iletişim problemleri yaşanabilecek görünüyor. Dinlemeyi öğrenebilirsen, bu gibi sorunları daha az hasarla atlatabilirsin…

TAVSİYE: Her sorun, bir deneyimdir aslında ve her hata bir ders almak demektir.


YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları
Yengeç Burcu 24 Şubat – 1 Mart 2020 Haftalık Burç Yorumu

Kararsız Yengeç yine önemli kararlar arefesinde görünüyor. Yeni Ay yengeçlere kendi içselliğini sorgulamayı öğretecek. Hangi tarafa döneceğinizi, nasıl bir yaşamı kiminle paylaşacağınızı bu dönemde net bir şekilde anlayabilirsiniz. Daha duygusal bir dönem sizi bekliyor. Özellikle Aşk konusunda yaşanan tıkanmışlıklar hayat yolunda bir yön buluyor kendisine. Aslında sizin yapmanız gereken bir şey yok, evren rotasını çizmiş ve sizin için neyin daha doğru olacağını gösterecek. Başkalarının laflarına kulak tıkamalısınız. Evlilik, anlaşmalar, ayrılık, doğum gibi hayatınıza yön verecek olayların başlangıcındasınız. Her şey doğru zamanı bekliyor.

TAVSİYE: Başkalarını değil, kendini dinle. Çünkü bu hayat senin…


ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları
Aslan Burcu 24 Şubat – 1 Mart 2020 Haftalık Burç Yorumu

Aslanlar için oldukça rahat bir önem başlıyor. Özellikle senelerce müsriflik yapan, hesapsız harcamalar yapan Aslan burçları, özellikle 2020 sonrasında kendi muhasebelerini yaparak, birikim yapma yoluna gidiyor. Kendi işlerinin patronu olabilir, kendi evlerini ya da arabalarını alabilirler. Üstelik evren onlara yardımcı oluyor, istedikleri her şey için kapılar kendiliğinden açılıyor; krediler onaylanıyor, alacaklarını toparlıyorlar, borçlarını ödüyorlar. Kısacası finansal açıdan her şey gayet güzel. Ancak sağlıklarına dikkat etmeleri gerekiyor. Sağlık olmazsa, tüm bunların hepsi çöpe gider. Beden ruha öncülük eder. Beden rahat ettirilmeli ki, ruh neşelensin…

Tavsiye: Sağlıktan büyük zenginlik yoktur…


BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları
Başak Burcu 24 Şubat – 1 Mart 2020 Haftalık Burç Yorumu

Sorunluluklarının seni bunaltmasına ve aşağı çekmesine izin vermemelisin. Hayatta her şey ailen ya da senden ilgi bekleyen insanlardan ibaret değil. Sen mutlu olmalısın ve sonrasında göreceksin ki, her şey düzeliyor. Önce ben demeyi öğrenmelisiniz sevgili Başaklar… Haftalık burç yorumları Hayattan beklediğiniz sadece Anlayış ve sevgi… elbette alacaksınız; ancak önce ruhunuzu dinlendirmelisiniz. Dinlenmemiş bir ruh, karalanmış bir kağıda benzer. Nefes alın, meditasyon yapın, dua edin. Biraz içselliğe dönün. Önemli kararlar eşiğindeyseniz, iyice düşünmeden hareket etmeyin.

TAVSİYE: Kendini yok sayma! Kaybettiğin sen ile buluş ve hayatı önce kendi için yaşa…


TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ haftalık burç yorumları 24 Şubat – 1 Mart 2020

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları
Terazi Burcu 24 Şubat – 1 Mart 2020 Haftalık Burç Yorumu

Koskoca kalabalıklar için yalnız gezen bir Terazi… Duygusal bir döneme adım atıp, etrafınızda bulunan insanların kaçının gerçekten yanınızda olup olmadığını sorgulayacağınız bir döneme hoş geldiniz. Gerçekten ağlamak istediğiniz zamanlar olacak. Ağlamak için illa gözden yaş mı akmalı der şair. İşte siz aynen bu durumdasınız. Çok yoğun bir dönem ancak çok durgun bir terazi var. Hayalini kurduğunuz şeyler için ani kararlar vermeyin. Aceleci davranmak size faydadan çok zarar getirir. Dinlenmek istiyorsanız tam vaktidir. İşi gücü bırakın demiyorum, arta kalan vakitlerinizi biraz kendinize ayırın; göreceksiniz nasıl taşlar yerine oturuyor…

TAVSİYE: Hayaller gerçekleştirmek için vardır, peşinden gidin; yavaş ve dengeli gidin…


AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları
Akrep Burcu 24 Şubat – 1 Mart 2020 Haftalık Burç Yorumu

Akrep burçları için geçmişi unutmaz derler, hatta kinci yakıştırmasında bile bulunurlar. Aslında biraz ondan biraz bundan vardır. Dilinin kemiği yoktur akrep burçlarının ve hep başlarına bela olur. Ani öfke krizlerine dikkat etmelisiniz bu dönemde ve ağzınızdan çıkmadan sözlerinizi dengelemelisiniz. Kırgınlıklara ve tartışmalara dikkat edin. Bu dönem, sizin sabır bardağınızın taşması an meselesi. O son damlanın bardağı taşırmasına izin vermeyin. Romantik günler kapıda, güzel haberler eli kulağında. Sakin ve dengeli bir tutum içinde olursanız bu tatlı gelişmelerin keyfini çıkaracaksınız.

TAVSİYE: Öfke ekilen yerde pişmanlık biçilir…


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY haftalık burç yorumları 24 Şubat – 1 Mart 2020

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları
Yay Burcu 24 Şubat – 1 Mart 2020 Haftalık Burç Yorumu

Maddi anlamda bazı olumsuz durumlar kapıda görünüyor. Hızlı yaşayan Yay burçları mali konularda kendilerini dengelemek zorundalar. Hayatın tadını çıkarmanın para harcamakla ilgisi yoktur. Hayat sade bir kahve ya da sıcak bir çay ile de güzelleşebilir. Kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Özellikle ebeveynlerinizin ya da sevgilinizin sitemleri haddini aşmış. Sağlık konusunda uzun zamandır ertelediğiniz adımları atmanızın vaktidir. Özel hayatına yön vermek isteyen Yaylar için vakit geldi görünüyor; unutmayın her ayrılık aslında yeni bir başlangıçtır.

TAVSİYE: Mutlu olmak bir tercihtir; Öyle ise ne duruyorsun?


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları
Oğlak Burcu 24 Şubat – 1 Mart 2020 Haftalık Burç Yorumu

İletişim konularında bu hafta başından itibaren yaşanan aksaklıklar nedeniyle, bazı sorumluluklarınızı arka plana atabilirsiniz. Yaşadığınız karmaşada unuttuğunuz bu önemli sorunlar size farklı bir karmaşa olarak sunabilir kendini. Haftaya yoğun bir tempoda başlayan Oğlak burçları, özellikle ikili ilişkilerinde bazı tatsız durumlar yaşayabilirler. Sevgili ya da eşleri ile girecekleri polemiklerde, sessiz kalarak dinleme yolunu seçmeliler. Yoksa öfkeyle kalkıp zararla oturabilirler. Özellikle bu aralar kendilerini ifade etmekte zorluk çekebilir, aile ve ebeveynleri arasında anlaşılmaz bir kırgınlık yaşanabilir.

TAVSİYE: Sırtınızı her zaman ve her koşulda dayayabileceğiniz tek şey, Ailenizdir.


KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları
Kova Burcu 24 Şubat – 1 Mart 2020 Haftalık Burç Yorumu

Gider ve gelir dengelerini yeniden belirlemeli, bütçe hesaplarını gözden geçirmeli, harcamaları belirli bir rutine sokmalı; kısacası maddi anlamda düzgün bir gidişat yoluna girmelisiniz sevgili Kovalar… İyi bir çalışma ve iyi bir geliriniz olabilir; ancak harcamalarda ipin ucunu kaçırdığınız görünüyor. Çalışma hayatını fazla abartmaktan kaçınmalısınız. Biraz relax olup, huzur ve denge içine girmenizde fayda var. Sağlık açısından zor zamanlar kapıda. Soğuk algınlığı gibi hastalıklara karşı dikkatli olmalı, biraz kendinize vakit ayırmalısınız. Uzun zamandır kendinize vakit ayırmadınız. Biraz ruhunuzu şımartmalı, onun için derin nefes almalısınız. Doğaya çıkın, denizi seyredin, yürüyüş yapın. Uzaklaşın biraz hayatın keşmekeşinden.

TAVSİYE: Hadi! Şimdi Ben Zamanı…


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Balik Burcu Haftalık Burç Yorumları
Balık Burcu 24 Şubat – 1 Mart 2020 Haftalık Burç Yorumu

Haftalık burç yorumları değerlendirildiğinde burcunuzda oluşan Yeni Ay, size yeni hedefler ve yeni başlangıçları altın bir tepside sunuyor. Üstelik sizin bir şey yapmanıza gerek yok. Taş atmadan ve kolunuz yorulmadan, hatta suya sabuna dokunmadan önünüze çıkan fırsatları değerlendirip değerlendirmemek tamamen size kalmış. Hani fırsat, nerede? Diye sorular mı duyuyorum… Fırsatları görmek için size birilerinin göstermesine hiç gerek yok. Dikkatli bakın, Yeni Ay Balık Burcunda ve her şey yolunda. Özellikle önümüzde ki on beş günlük süreçte dikkatli olun ve gözlemleyin. Mutlaka bazı sürprizler olacak. İkili ilişkilerden ya da uzun zamandır beklediğiniz o gelişmeden yüzünüzü güldürecek haberler kapınızda. Hala göremeyenler ve hala aramayanlar; lütfen bakış yönünüzü değiştirin.

TAVSİYE: Bakmak ve görmek arasında çok ince bir çizgi vardır; o çizgi fark etmektir.

Haftalık burç yorumları uzman medyum Zeynel Eroğlu yorumuyla medyumca.com‘da…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir