Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Merhabalar, geçen hafta çok fazla paylaşılan 16-22 Mart 2020 burç yorumlarını okumadıysanız mutlaka okumanızı öneririz. Yeni haftaya başlıyoruz.

(Haftalık Burç Yorumları 23-29 Mart 2020)
24 Mart’ta Koç burcunda bir Yeni Ay gerçekleşiyor… Yeni ay, her zaman içe dönüklüğü anlatır. Özellikle yeni ay ile birlikte gelen bazı etkiler var ve bu etkilere özellikle dikkat etmemiz gerekiyor. Satürn’ün etkilerini hissetmeye başladığımız bu dönemde, asılsız haberlere dikkat ederek, dışarısı kadar evimizi ve ruhumuzu arındırmamız, temizlememiz gerekiyor.

Bu hafta politikacıların ve yönetimde söz sahibi olan kimselerin alacağı tedbirler ve özellikle son zamanlarda tek konumuz olan COVID-19 -koronavirüs ile ilgili atılacak önemli adımlar haftaya yine damgasını vuruyor.

Haftanın ilk üç günü; pazartesi, salı ve çarşamba günü tüm burçlar için bekleme ve kendini dinleme zamanı. Herhangi bir başlangıç içine girilmemesi gerekiyor. Yardımlaşma ve kendimizden başkalarını düşünmek için çok ideal zamanlar bunlar.

Dünya artık farklı bir süreç içine girdi ve bu süreçte başrol oynayan corona virüsü insanlara bir anlamda nereden geldiğini, nereye gittiğini, yaşamda nasıl bir söz sahibi olduğunu ve nereye kadar gücünün yettiğini gösterdi. Evren, aslında insanoğluna çok büyük bir sınav sunuyor, tam da şu an o büyük sınavın içindeyiz. Bizi insanlığımız, temizliğimiz ve arınmış bir ruh kurtaracak.

Sadece kendini düşünenlerin devri kapandı, toplumsal bilincin ve farkındalığın kapıları açılıyor. Evren bize bir sınav sunuyor; bu sınavın amacını anlamamızı bekliyor. Şimdi bırakalım neden olmuş ya da ne olacakları; bundan sonra nasıl yapalım, ne yapalım, hangi noktadan başlayalım, nerede duralım ve hangi çıkış yollarını bulalım demeliyiz. Ama hep birlikte… ben değil sevgili ziyaretçilerim artık biz olmanın çağı başlıyor. Biz olmanın bilincinde olalım ve evimizde kalalım, sadece kendimiz için değil, sevdiklerimiz için de…

Sevgiyle, Huzurla, Mutlulukla ve Sağlıkla Kalın…

23 Mart – 29 Mart 2020 Haftalık Burç Yorumları

mart ayı haftalık burç yorumları

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

Koç Burcu Yorumları
Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları 23-29 Mart 2020

Koç Burçları, haftaya yine dikkatli olarak başlayacaklar. Havasında biraz kendini dinleme eğilimi olsa da, işler ve güçler maalesef peşinizi bırakmıyor. Bu durum, özellikle işverenseniz bayağı telaşlanmanıza ve hata yapma riski ile karşılaşmanıza neden olabilir. Haftanın ilk günleri bocalamanıza neden olsa da, çarşamba akşamından  itibaren size bir özgüven ve boş vermişlik havası gelecek. Siz yine de temkini elden bırakmayın. Bu aralar biraz çocuklarınızla vakit geçirmeniz, onların istekleri ve beklentilerini düşünmeniz ve onları yönlendirmeniz gerekli. Onlar sizin geleceğiniz; insanlık olarak çocuklara ne verirsek onu alacağız değil mi?

Özellikle yıldızlar bu hafta sizin için çocuklar ile ilgili konuları çok fazla önünüze çıkaracak. Onlar için uzun zamandır yapmak isteyip te yapamadığınız bir sürü şey birikti, evde kaldığınız şu günlerde çocuklarınız için çaba harcamalısınız. Eğer çocuğunuz yok ya da evli değilseniz; aynı durum, ebeveynlerinizle ilgili olacaktır. Özellikle ebeveynlerine sahiplenici duygular içinde olan Koç burçları, onları yalnız bırakmamalı, dargınlık ya da kırgınlık gibi durumlar varsa; hemen düzeltmeliler. Karbonhidrat, şeker, yağ içeren yiyeceklerden bir süre uzak dursak nasıl olur sevgili koçlar? Çok güzel olur; sağlık ve sıhhat olur…

TAVSİYE: Evde Hayat Var, EVİNİZDE KALIN!


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları 23-29 Mart 2020

Sevgili boğalar yeni ayla birlikte arınma isteğinizin çok belirgin bir şekilde kendini gösterdiği bir dönem yaşayacaksınız. Etrafınızdan alacağınız bazı haberler ve bu haberlerin etkisi hafta boyunca devam edebilir. Bu haberlerin sizi aşağı çekmesine izin vermeyin. Özellikle ebeveynlerinizden ayrıysanız, aranızda mesafeler varsa; corona virüsü nedeniyle pimpirik bir ruh hali içine girmeniz mümkün. Dikkatli olun, psikolojinizin etkilenmesine izin vermeyin. Son günlerde toplumca yaşadığımız bu virüs tehlikesi sizi neredeyse canınızdan bezdirmiş görünüyor, ancak inanın herkes aynı duygular içinde.

Bol bol meditasyon ve dua gibi şifa çalışmaları yaparsanız kendinizi daha iyi hissedeceksiniz sevgili boğa burçları. Venüs sizin burcunuzda ve size yepyeni bir sayfa açma isteği içinde, bırakın Venüs işini yapsın ve karantinası bol bugünlerin sonunda siz, yenilenmiş bir ışıkla etrafınıza bakın. Ağzınızdan çıkan laflara çok dikkat edin, kırıcı olabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu bir hafta sizi bekliyor. Perşembe ve sonrasında çok fazla plan ya da program yapmamaya çalışın. Evinizle ilgili yapılması gereken tadilat işleri varsa onlarla ilgilenebilir, kendi kişisel bakımınızla meşgul olabilirsiniz. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte olmanın keyfine varın…

TAVSİYE: Evde Hayat Var, EVİNİZDE KALIN!


İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

İkizler Burcu Yorumları
İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları 23-29 Mart 2020

Sevgili ikizler, yine iletişim trafiğinizin yoğun olduğu bir hafta sizi bekliyor. Özellikle beraber çalıştığınız kişilerle aranızda bazı iletişime dayalı problemler olabilir, size tavsiyem lütfen gerginlikten uzak durun ve kırıcı laflar sarf etmeyin. Her zamana yapıcı olun ve daima düşünmeden konuşmamaya özen gösterin. Özellikle çevrenizde bulunan herkese bu yaklaşımda bulunun sevgili ikizler burçları. Bugünlerde geçecek elbette ve bizim her zaman birbirimizin varlığına ve desteğine ihtiyacımızın olduğunun bilincinde olmalıyız. Bu dönemi sevdiklerinizle birlikte geçirin; evinizle ve eşinizle, çocuklarınızla ilgilenin.

Yeni ay sizin çevrenizle ilgili haberler alacağınız bir dönemin kapılarını açıyor, aldığınız haberler üzere bazı konular için harekete geçmeniz olası. Nisan ayında gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte bazı çıkışlar ve artışlar söz konusu kariyeriniz ve mali durumunuz açısından. Ancak siz biraz yalnız kalmalı ve geleceğe yönelik planlarınızı gözden geçirmelisiniz; kendinize zaman ayırın sevgili ikizler ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğinin bilincine varın. Metabolizmanıza ve psikolojinize dikkat etmelisiniz.

TAVSİYE: Evde Hayat Var, EVİNİZDE KALIN!


YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları 23-29 Mart 2020

Sevgili Yengeçler, bu hafta yine uzaklardan alacağınız haberler sizin gündeminizi meşgul edecek. Eğer sevdikleriniz ya da ailenizden bazı kimselerden uzaktaysanız onlarla sık sık iletişim kuracak, bir şekilde bu zamanı onlarla görüşerek geçireceksiniz. Yalnız kalmak isteyebilir, başka bir yerde başka bir hayat kurma isteği içinde olabilirsiniz. Son günlerde yaşanan toplumsal gelişmeler, özellikle virüs ile ilgili can sıkıcı durumlar sizi dibe vurmak üzere! Sevgili yengeçler, silkelenin ve kendinize gelin. Hayat devam ediyor, yaşadığımız her şeyin bir nedeninin olduğunun bilincinde olursak, evrenden almamız gereken dersin de amacını anlarız değil mi?

Evren şu an herkese aynı şeyi söylüyor; evren size dinlenmenizi söylüyor ve bu çağrıya kulak vermelisiniz. Bu süreyi evinizde ailenizle, sevdiklerinizle ve ebeveynlerinizle geçirmelisiniz. Ve biraz da kendinizi dinlemelisiniz, hayata bakış açınızın şimdiye kadar size ne verdiğini, şimdiden sonra nasıl bir açıyla bakmanız gerektiğini düşünmeli ve bu sürecin bitiminde tamamen yenilenmiş olarak kaldığınız yerden oyuna devam etmelisiniz. Yeni ay ile birlikte sürüncemede kalan, bir türlü karar veremediğiniz bazı şeylerin kendiliğinden çözülmesi ve tamamlanması söz konusu. Ayrılıklar, bitişler, yeni başlangıçlar sunuyor size yeni ay…TAVSİYE: Evde Hayat Var, EVİNİZDE KALIN!


ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları 23-29 Mart 2020

Bu hafta başından itibaren maddi ve parasal olaylara dikkatli yaklaşımlar içinde olacaksınız sevgili Aslanlar. Hafta başından itibaren bazı ödemeleri yapmalı ve varsa krediler ile ilgili bir sorununuz ivedilikle halletmelisiniz. Sağlığınızla ilgili konulara dikkat etmelisiniz ancak panik yapmayın, sakin olun ve doğru kararlar alın. Hafta içinde çok net planlar yapmaktan uzak durun, ucu açık planlar yapmalısınız ya da her zaman bir B ve hatta C planına ihtiyaç duyabilecek kararlar içinde olmalısınız.

Yurt dışı bağlantılarınız varsa, oluşan durumların bunları bir süre ertelemeniz gerektiğini fark edeceksiniz. Yeni ay sizin de yarım kalmış bazı konularınızı tamamlamak için iş başında. Yeni ay ile birlikte uzun zamandır üzerinde düşündüğünüz bir konuya açıklık geliyor ya da veremediğiniz bir karar ile ilgili endişeleriniz rafa kalkıyor. Çünkü yeni ay sizin belirsizliklerinize son vererek, her şeyi olması gerektiği gibi bir yola taşıyacak. Eğitim ve geleceğinizle ilgili almanız gereken bazı kararlar olabilir. Bu kararları almanızda yine sizin en büyük desteği aldığınız aileniz devrede olacak.
Akıl akıldan üstündür sevgili Aslanlar; siz herkesi dinleyin, muhakkak başka insanlarında bazı hikayeleri vardır dersler almanız gereken…

TAVSİYE: Evde Hayat Var, EVİNİZDE KALIN!


BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Başak Burcu Yorumları
Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları 23-29 Mart 2020

Sevgili Başaklar, haftaya kendiniz ve diğer insanlar ile ilgili bazı önemli kararlar almanızın gerekliliği ile başlayacaksınız. Bu durumlar özellikle sizin uzun süredir düşünmeniz neticesinde oluşan bir tablo izliyor. İnsanlarla iletişiminizde biraz sakin kalmalı, ani öfke patlamalarından kaçınmalısınız sevgili başaklar; hepimizin bir diğerine ihtiyacının olduğu zamanlardan geçerken, etrafınızda bulunan insanları kırmamanız sizin lehinize olacaktır. Özellikle sevdiğiniz insan ya da eşinizle olan paylaşımlarınıza vakit ayırmalı, karşı tarafa değer verdiğinizi hissettirmelisiniz. Zor zamanlardan geçiyoruz ve herkes yanında olana sarılmalı, sevginin, toplumsal farkındalığın ve insan olabilmenin gerekliliğini anlayabileceğimiz bir dönemdeyiz ve herkes kendi payına düşeni alacak elbette. Sizde sevgili başaklar, bu dönemde kendinizi dinleyerek aslında ne istediğinizi, hayattan ne beklediğinizi anlayabilirsiniz.

Yeni ay sizin maddi konularda bazı durumlar içine girmenize olanak sağlıyor; yeni bir alım satım, yeni bir amaç, yeni bir eşya gibi bazı yenilikler olası görünüyor. Mart ayının sonuna doğru bu durum sonuçlanabilir. Hafta sonu için başkalarına tutamayacağınız sözler vermemeniz sizin için iyi olur; çünkü eviniz daima en korunaklı alanınız olacak, hafta sonu evinizle ilgilenecek, ailenizle birlikte olacaksınız sevgili başaklar…

TAVSİYE: Evde Hayat Var, EVİNİZDE KALIN!


TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Terazi Burcu Yorumları
Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları 23-29 Mart 2020

Sevgili Terazilerin sağlıklarına çok dikkat etmeleri gerekiyor! Sağlık sektörü ile bağlantılı bir işiniz varsa inanılmaz yoğun bir tempo içinde olacaksınız. Toplum olarak içinde bulunduğumuz durumlar çerçevesinde psikolojinizi ayakta tutmalısınız. Eviniz ve aileniz ile ilgili yaşadığınız tüm endişeler yersiz. Sizin ayakta kalmanız, onlarında ayakta kalması demek; öncelikle bunun farkına varmalısınız sevgili Teraziler…

Hafta içinde ikili ilişkilerde bazı gelişmeler olabilir ve bu gelişmeler geleceğe yön verici bir yol izleyebilir. Yeni ay sizin sağlık alanınızda gerçekleşiyor; bu da sağlık konularında inanılmaz bir korumacı tavırla sahneye çıkmanız demek. Özellikle sevdiklerinize karşı olan bazı tutumlarınız, sıkıcı bir yol izliyor olabilir, karşınızdaki kişilerin düşüncelerini dinlemenizde yarar var.

Bu hafta duygularınızı çok yüksekte yaşayacaksınız; ani öfke patlamalarına, ani çıkışlara ve ağızdan çıkacak sözlere çok çok dikkat etmelisiniz. Yaşanılan bu dönem herkesi zorlayabilir evet ancak sakin kalarak olayları düşünürseniz, çok daha net ve tutarlı kararlar vereceksiniz. Yaşadığınız yeri değiştirmek gibi bir düşünce içine girebilir, aceleci bir tavırla bu planınızın üzerine gidebilirsiniz, dikkatli olmalı ve olayları biraz akışına bırakmalısınız sevgili teraziler…

TAVSİYE: Evde Hayat Var, EVİNİZDE KALIN!


AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Akrep Burcu Yorumları
Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları 23-29 Mart 2020

Haftaya Venüs’ün etkileri ile başlıyorsunuz sevgili akrep burçları… Son derece mutluluk dolu, sevgi dolu, aile olmanın bilincinde ve sevdiklerinizle birlikte keyifli bir hafta sizi bekliyor. Toplum olarak içinde bulunduğumuz bu zor zamanlarda aslında kaybettiğimiz birlikte olma amacımızı, aile olma kavramını, birbirimizin duygu ve düşüncelerine kulak verme eğilimini bulursak ve bunu özümseme, yaşama isteği içinde olursak, başaramayacağımız hiçbir zorluk olamaz değil mi?

Haftaya yeni ay etkileri ile başlıyoruz ve bu yeni ay sizin sağlık evinizde gerçekleşiyor; bu şu demek: yeni ayın yenileme etkisi ile, yeni kararlar almalısınız sağlığınız açısından! beslenme şekliniz, kilo vermek istiyorsanız, nasıl sağlıklı kilo verebilirsiniz, bu süreç içinde bağışıklığınızı nasıl kuvvetlendirebilirsiniz, bir rahatsızlığınız varsa nasıl üstesinden gelebilirsiniz gibi konularla ilgili yenilenme aşaması içinde olacaksınız.
İş ve iletişim açısından baktığımızda, ani ve acil kararlardan kaçınmanız sizin lehinize olacak; özellikle önümüzde ki birkaç ay herhangi bir ortaklık ya da birliktelik gibi bazı kavramlara karşı temkinli yaklaşmanızda fayda var sevgili akrep burçları…

TAVSİYE: Evde Hayat Var, EVİNİZDE KALIN!


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Yay Burcu Yorumları
Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları 23-29 Mart 2020

Yay burçlarını yine bu hafta aile ve evine, sevdiklerine ilgi göstereceği günler bekliyor. Söz konusu bu ilgi, bazen onları şımartsa da, onlar için her şeye değer değil mi sevgili yay burçları… Bu hafta evinizdesiniz ve hayatınızla ilgili, yaşamınızla ilgili ciddi kararlar alma eşiğindesiniz.
Bu yeni bir ilişki olabilir, yeni bir ev, yeni bir iş ya da bebek isteği bile olabilir çünkü; yeni ay sizin bu istek ve düşüncelerinizi tetikleyerek sizi bu amaçlarınız hakkında düşünme ve karar alma içine itecek.

Maddiyat ve para içeren bazı konularda, sizi zorlayan ve sınırlandıran durumlar olacak sevgili yaylar. Size düşen bu durumun neden ve nasıl yaşandığından çok, bu durumu aşmak için ne yapılması gerektiği olmalı. Geçmiş geçmişte kalmıştır öyle değil mi; yarın yeni bir gün ve yeni kararlar alma zamanıdır ve siz bu durumu lehinize çevirmek istiyorsanız, yaşanılan durumun neden olduğu değil, bu durumdan nasıl çıkılacağının çözümlenmesi gerekli. Verdiğiniz kararlarda ve attığınız adımlarda aileniz ve sevdiklerinizle birlikte amaçlar belirlemeli, onların da düşüncelerine kulak vermelisiniz. Bu süreç, sizin kendinize zaman ayırmanız ve sevdiklerinizle paylaşımda olmanız gereken zaman ve onların daima hayatınızda olduğunu bilerek yaşamalısınız sevgili Yay Burçları…

TAVSİYE: Evde Hayat Var, EVİNİZDE KALIN!


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak Burcu Yorumları
Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları 23-29 Mart 2020

Sevgili Oğlakların bu hafta inanılmaz bir iletişim trafiği var. Bazı telefonlara cevap vermekte bile zorlanabilirler. Hayat işten ibaret değil, birileri onlara bunu söylemeli. Biraz kafanızı dinleyin, hayat para ya da tamamen maddi beklentiler üzerine kurulu değil sevgili Oğlak burçları… Bakın, sağlık her zaman en büyük zenginlik ve toplum olarak nasıl da bunun farkına vardık. Bir diğer zenginlik ise, aile. Siz ailenizi uzun bir süredir ihmal ettiniz mi, onları dinlediniz ve düşüncelerine önem verdiğinizi gösterdiniz mi? Hadi bu hafta onlar için bir şeyler yapın, attığınız adım sadece onlar için olmayacak, sizin ruhunuzun da artık biraz dinlenmesi gerekli. Kendinizi dinleyin sevgili oğlaklar, kendiniz için bir şey yapın ve bu size iç huzuru versin.

Yeni ay ile birlikte yoğun bir duygu kargaşası içine girebilirsiniz; nasıl yaşamınız, nerede yaşamanız gibi kararlar sizi çok zorlayacak. Taşınma ya da yer değiştirme düşüncenizi yaza kadar rafa kaldırmanızda yarar var. Şu an en korunaklı yeriniz, sevdikleriniz ve ailenizle olan yerdir; bunun bilincinde olmalısınız.

TAVSİYE: Evde Hayat Var, EVİNİZDE KALIN!


KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Kova Burcu Yorumları
Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları 23-29 Mart 2020

Sevgili Kovalar haftaya yine maddi ve mali konularla ilgili bazı yeni fikir ve düşüncelerini hayata geçirmek için başlıyor. Ancak bu düşüncelerini yaza kadar bekletmeleri kendi lehlerine olacak çünkü; önümüzdeki birkaç ay sadece durağan bir döngüyü haber veriyor; hem astrolojik hem de toplumsal açıdan. Bu hafta Mars ve Pluto’nun kavuşması var; bu durum sizin için çok dikkatli olmanızı gerektiren bazı ikazlar içeriyor; gerçekten kendinizi sınırlandırmalı ve bazı planlarınız için adım atmayı ertelemelisiniz sevgili kovalar…

Ani öfkelenmelerden uzak kalmalı ve insanlarla tartışmalara girmemelisiniz. Yakınlarınız ile ilgili oluşan endişeleriniz sizin kafanızı çok meşgul ediyor; biraz ferahlayın, sakin olun, rahatlayın ve olumlu düşünceler içinde kalın. Negatif daima negatif bir sarmal içinde hareket eder. Hafta sonu maddi anlamda güzel haberler alabilirsiniz; hiç beklemediğiniz ya da umudunu kestiğiniz ödemeleriniz yapılabilir. Aile ve ebeveynleriniz ile ilgili kafanızda oluşturduğunuz bazı planları onlarla hafta sonunun da paylaşmalısınız. Eğer yakınlarsa onların yanında olmanızda fayda var.

TAVSİYE: Evde Hayat Var, EVİNİZDE KALIN!


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Balık Burcu Yorumları
Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları 23-29 Mart 2020

Yeni haftaya, alacağınız kararlar ve vereceğiniz bazı sözler ile başlıyorsunuz sevgili balık burçları. Yeni Ayın yenilenme ve tamamlanma gücü ile, başlı bıraktığınız işleriniz tamamlanıyor, beklediğiniz ödemeler geliyor ve sizde yarım bıraktığınız bazı işleriniz tamamlama eğilimi içine giriyorsunuz. İnişli çıkışlı süren beraberlikleriniz ise, sonlanıyor sevgili balıklar! Artık size güven verecek ve sizi ayakta tutacak, sağlam bir ilişkinin temellerini atmanız için tüm şartlar uygun. Kafanızda oluşan kişi ile kadersel bir döngünün içine girecekseniz, yeni ay sizi bu hedefinize doğru direk götürecek.

Arkadaşlarla vakit geçirmek ve seyahat planları içinde olan balıklar için hiç te doğru bir zaman değil, astrolojik açıdan bu durum içine girmeniz çok doğru görünmüyor. Maddi konularda adım atmadan önce yakınlarınızla bilgi paylaşımı yapmalısınız. Sevdiklerinize vakit ayırmalı, onlarla duygusal anlamda paylaşımlar yapmalısınız. Çocuklarınız varsa onlarla vakit geçirmeli, aile büyüklerini aramalı, gönüllerini almalısınız. Son zamanlarda özellikle aranızda kırgınlıklar varsa, onları bitirmelisiniz sevgili balık burçları…

TAVSİYE: Evde Hayat Var, EVİNİZDE KALIN!


Haftalık Burç Yorumları Uzman Medyum Zeynel Eroğlu Yorumuyla Medyumca.com‘da…

Bir önceki yazımız olan Haftalık Burç Yorumları 16-22 Mart 2020 Astroloji başlıklı makalemizde Koronavirüs ve Mart Ayı Burç Yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir