Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Merhabalar, ünlü astrolog ve uzman Medyum Zeynel Eroğlu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020 astroloji yorumları sizlerle.

Satürn’ün masaya yumruğunu vuracağı zamana geldik. Neredeyse tüm gezegenler içinde nam-ı diğer başöğretmen olan Satürn, 22 Mart günü sabah saatlerinde Kova burcuna geçiş yapıyor.

Peki Satürn Beraberinde Ne Getiriyor?

Satürn zamanı yönetir; geçmişte yaşanan köklü olaylar ve gelecekte yaşanacak kadersel döngülere müdahale eden hep Satürn’dür. Satürn’e astroloji çevrelerinde eğitmen, Büyük Öğretmen, Karma’nın Lordu, Kaderin Efendisi adı verilir. Ne kadar korkutucu görünse de Satürn, aslında tüm burçlara bir ders vermek, hatta bir hayat dersi vermek için sahneye çıkar ve bu dersi vermeden yerine çekilmez.

Kadim astroloji bilgeleri, kova burcunu da Satürn’ün yönettiğini bilirlerdi, Keldani sıralamasında da Satürn başı çeker; en ağır ve yavaş gezegendir, dolayısıyla etkileri de tıpkı kendisi gibi, ağır, kalıcı ve kaderseldir. Yine Keldani sıralamasında Satürn Oğlak ve Kova burcunu yönetir; oğlak burcunda rahat hareket eder, Kova burcunda ise sağ gösterip sol vurabilir; öğretici olduğu bir gerçektir ancak, beklenmedik ve öngörülemez ders verebilir; kısacası sağ gösterip sol vurabilir. Hatta Satürn, bir burca geçiş yapmadan önce ayak seslerini duyurur, yolda olduğunu hissettirir ve daha gelmeden çok önce geçiş yapacağı burca gölgesini düşürür. Bu da bize şu sıralar yaşadığımız olayların, özellikle son 2 aydır yaşanan olayların Satürn’ün geliş sesleri olduğunu gösteriyor gibi duruyor.

Astroloji Alimleri Ne Diyordu?

Eski Kadim Astroloji Alimleri, Satürn’ün kovaya geçişi her zaman dikkatli olmaya sevk etmiş ve bir anlamda felaketle sonuçlanacağını bildirmişlerdir. Bu alimler, öngörülerinde Satürn’ün kova burcuna geçmesiyle ve hatta malefik yıldızlarla kavuşumu ve karşıtlığı gibi durumlar söz konusu olduğunda daha dikkatli olunmasının üzerinde durmuşlardır. Aynı zamanda Satürn ve kova etkileşimin her zaman; küresel anlamda deprem, salgın hastalıklar, savaş, kargaşa ve özellikle toplumun yaşlı kesiminin yitirilmesi anlamına geldiğini bildirmişlerdir.

Satürn’ün her kova burcu ziyaretinde, gelişen ciddi anlamda olaylara örnek vermek gerekirse, bundan bir önceki ziyaretinde, Irak’ın Kuveyt’i işgali ve sonrasında birinci körfez savaşının başlaması, tam da Satürn’ün kovayı ziyaret etme tarihine denk gelmektedir. Aynı zamanda, 1960 darbesi de yine Satürn’ün daha önceki Kova ziyaretine denk gelmiştir. Vietnam savaşı, Peru’da volkanik dağın patlaması, İran ve Iğdır depremlerinde binlerce kişinin ölmesi, 1962 yılı yedinci Kolera salgını, 1994 Hindistan Veba Salgını gibi tarihte iz bırakan olaylar Satürn’ün Kova ziyaretlerinde gerçekleşmiştir.

Kova burcunun astrolojide var olan özelliklerini; insan hakları, düşünce özgürlüğü, devrimler ve devrimsel yeni başlangıçlar, kesin bitişler, icatlar, astrolojik kehanetler, depremler, afetler, teknolojik yenilikler, bilim insanları, bağımsızlık mücadeleleri, grevler, bilimsel konularda yenilikler, isyanlar ve sağlık konusunda maalesef tüm insanlık adına sıkıntıları açığa çıkarması olarak sıralayabiliriz.

Haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
Haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Başka neler var; örneğin, eğitim alanında gelişmeler, toplumsal alanda gelişmeler, üretim ve imalat konularında güzel gelişmeler olacak, halkın ihtiyaçları ve halk için başlatılacak çalışmalar, oluşumlar dikkat çekiyor; bu da sivil toplum örgütlerinin ortaklaşa çalışmalar yapacağını düşündürüyor. Aynı zamanda bu dönemde yönetimsel konularda zorlanmalar olabilir, hükümet açısından bakıldığında görev değişimleri yaşanabilir.

20 Mart’ta Güneş, Koç burcuna geçiyor; bu da baharın geldiğini müjdeliyor bize. Venüsün mars ile uyumlu açısını görüyoruz; bu çok sevindirici çünkü bu uyum, bozulan ilişkilerin yeniden düzelmesi, akrabalık bağlarının güçlenmesi, insanların kaybettikleri aile bilincini yeniden bulması, ayrılıkların yerini kavuşmaların alması anlamına geliyor.

Özellikle belirtmek isterim; Mart ve Ağustos arasında deprem  konularında dikkatli olunması gerekiyor, çünkü bu aylar arasında dikkat çeken bazı toprak hareketlenmelerinin olasılık dahilinde.

Ve Korona Virüs…

Ve, Corona Virüs… Maalesef bu konu ülkemizi ve dünya gündemini uzun bir süre meşgul edecek gibi duruyor; çünkü 22 Mart’ta Satürn’ün Kova burcuna geçişi sonrasında, ülkemizde ve bir çok ülkede online eğitim ve online iş devamlılığı konularında ortak karara varıldı, bu da bize bu durumun, aynı zamanda yaşanan bu virüs salgınının çok ciddi boyutlarda devam edebileceğini gösteriyor; temennimiz en kısa sürede herkesin sağlığına kavuşması yönünde ancak; Satürn bakalım bu konuda bize nasıl bir sürpriz hazırlayacak; bekleyip, yaşayıp göreceğiz, öğreneceğiz. Umarım, son zamanlarda özellikle temizlik konusunda gösterdiğimiz çaba sonuçsuz kalmaz ve korona virüsün yaşattığı bu olumsuz durumdan en az şekilde, hatta hiç etkilenmeden paçayı sıyırırız.

Haftalık Burç Yorumlarına Geçerken Özetle

Satürn, tüm gezegenlere verdiği derste şunu öğretir değerli ziyaretçilerim; Ne ekersen, O’nu biçersin… Bu da şu demek oluyor en net ifade ile; bu dönemde yapacağımız her şey bize geleceğimizin zeminin hazırlayacak, dolayısıyla her konuda, gerek temizlik, gerek sağlık, gerek disiplin, gerek yardımlaşma… Astrolojik analizler gösteriyor ki; hemen hemen her konuda sağ duyulu, dikkatli ve özenli olmalıyız.

Bu bir geçiş dönemi, asıl olay 17 Aralık’ta başlayacak. 22 Mart’ta Kova Burcuna giren Satürn, 10 Mayıs’ta gerileyerek, 2 Temmuzda Oğlak Burcuna geçiş yapacak, 17 Aralık’ta ise tekrar Kova Burcuna girecek. Bu durum ise 7 Mart 2023 yılına kadar bu şekilde kalacak. Yani 2023 yılına kadar Kova Burcunda bir Satürn efsanesi yaşayacağız. Aslında Satürn bize şunu söylemek istiyor: 22 Mart Kova burcu, sonra 2 Temmuz Oğlak, sonra tekrar 17 Aralık Kova Burcu; Dikkat! Satürn gelmeden önce nasıl bir ders vereceğinin sinyallerini veriyor; aslında bir ikazda bulunuyor. Sanırım herkes bundan kendi payına düşeni alacak gibi görünüyor

Haftalık Burç Yorumları 16-22 Mart 2020

Koç Burcu ve Yükselen Koç

koç burcu haftalık burç yorumları
koç burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Koç Burçları, haftaya oldukça sakin ve tamamen iş konularına adapte olmuş bir şekilde başlıyor. Eğitim, araştırma, yeni anlaşmalar ya da yeni bağlantılar söz konusu. Dedikodu ortamlarından uzak kalmanızı tavsiye ediyoruz. Perşembeden itibaren insanlarla olan ilişkilerinizden biraz uzak kalırsanız sizin için iyi olur. Özellikle ikili ilişkilerde tartışmalardan kaçınmalısınız. Bazı insanlar ile aranıza mesafeler koyabilir, ya da ani bitişler olabilir. Hızlı ve düşünmeden kararlar almayın ve bırakın zaman size neyin doğru, neyin yanlış olduğunu göstersin.

Biraz kendinize zaman ayırın; dua etmek, kafa dinlemek, meditasyon yapmak ya da sadece tv keyfi yapmak için en uygun vakit hafta sonu…
Bu hafta sonu biraz kabuğunuza çekilecek, yalnız kalmak isteyecek, biraz kendinizi dinleyeceksiniz sevgili koç burçları. Ve bu size oldukça iyi gelecek. Satürn’ün size vereceği ders, özellikle hislerinin değerini bilmeleri gerektiğini, hayallerine yönelmeleri gerektiğini, amaçları doğrultusunda artık kendileri için bir şeyler yapmaları gerektiğini ve bu gereklilikleri görmelerinin zamanı geldiği olacaktır.

Tavsiye: Bugün kendin için ne yaptın?


Boğa Burcu ve Yükselen Boğa

boğa burcu haftalık burç yorumları
boğa burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Sevgili boğalar için yine yoğun bir hafta söz konusu. Arkadaşlar ya da ortaklarla bağlantılı işler, davet ya da organizasyon benzeri toplantılar, iş yemekleri gibi bazı aktivitelere gönülsüz de olsa katılmanız söz konusu. Haftanın ilk üç günü; Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri sizin için mali konular, anlaşmalar, evrak işleri ve takipler, bankacılık ve kredi işleri gibi önemli konulara koşturacağınız günler olacak. Daha çok parasal konular gündeminizi meşgul edecek. Bu ilk üç gün sakin kalmalısınız. Sinirlerinizi bozacak toplantı ya da davetlere katılmayın ve sükûneti elden bırakmayın. Çözmeniz gereken bazı sıkıntıların kadersel bir şekilde çözüldüğüne şahit olabilirsiniz.

Bu hafta güneşin koç burcuna geçmesi ile, ebeveyn ve aileniz ile ilgili konularda kararlar alabilir; daha çok yakın olabilir ya da tamamen uzaklaşabilirsiniz. Gelecek ile ilgili konularda, özellikle eğitim konularında yeni adımlar atmanız söz konusu. Satürn size bazı konularda yeni sorumluluklar verebilir. Bu sorumluluklara olan yaklaşımınız, geleceğe ait planlarınızı etkileyebilir. Özellikle kadersel anlamda yaşanacak bazı olaylar, aslında size nelerden ders almanız gerektiğini ve nelerin hayatınızda öncelikli olması gerektiğini hatırlatacak; çevrenizi ve kendinizi suçlayan bir tutum içine girmektense, iç sesinize kulak vermelisiniz; bizden söylemesi…

Tavsiye: Kader beyaz kağıda sütle yazılmış yazı; elindeyse beyazdan, gel de sıyır beyazı…


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

ikizler burcu haftalık burç yorumları
ikizler burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Sevgili ikizler, duygusal bir hafta sizi bekliyor. Daha çok ikili ilişkinizde yaşanılan problemleri ve sorunları masaya yatırabilir, anlaşmazlıklara çözüm arayışında olabilirsiniz. Güneşin Koç burcuna geçmesi ile ilişkinizde ve önem verdiğiniz kişilerle geleceğe yönelik planlar yapmanız olasılık dahilinde görünüyor. Daha dışa dönük bir hafta yakalamak isteyebilirsiniz ancak halletmeniz gereken kredi ve banka işleri sizi biraz meşgul edecek ve kafanızda oluşturduğunuz planlarınızı ertelemenize neden olacak; hemen moralinizi bozmayın, o güzel planlarınız için hafta sonu tam da ideal bir şekilde sizi bekliyor olacak.

Mide ile ilgili rahatsızlığınız varsa, bu konuya biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Satürn’ün kova burcuna geçmesi ile, seyahat, hukuki konular, yurt dışı, eğitim, gibi alanlarda bazı sorumluluklar almanız söz konusu görünüyor; bu gibi konularla ilgili plan, program ve düşünceleriniz varsa Satürn size bunlarla ilgili öğretmen olacak ve öğreteceği konular geleceğinize yön verecek sevgili ikizler burçları… Özellikle akraba çevrenizin ya da ailenizden bazı kimselerin sorumluluklarının size yük olduğunu düşünüyorsanız, o dolu çuvalı sırtınızdan atma vakti geldi, çünkü siz olmadan da herkes hayatına devam edebilir ve her şey gitmesi gereken yola girebilir. Yıldızlar size, artık gereksiz yüklerden kurtulma vakti geldi diyor…

Tavsiye: Yüklerinizden kurtulmak, özgürlüğe kanat açmaktır…


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç

yengeç burcu haftalık burç yorumları
yengeç burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Sevgili Yengeçler, bu hafta sağlık ile ilgili konular ana gündeminizi oluşturacak. Kendiniz ve etrafınızda bulunan kişilerin sağlığı ile ilgili bazı kararlar alarak, adımlarınızı ona göre atmanız olası. Özellikle son günlerde oluşan koronavirüs virüs salgını sizin pimpirik yapınızı neredeyse alevlendiriyor. Hayatınızın her alanını sanki buna göre şekillendirmeye çalışıyorsunuz. Bazı konularda ön plana çıkmak isteyebilirsiniz ancak şartlar size ne veriyorsa onu yaşayacaksınız; evet iş ve kariyer konusunda bazı hayal kırıklıkları olabilir ancak, her şeyin bir sınav dahilinde olduğunu unutmamanız gerekiyor sevgili yengeçler; olumsuzluklar sizin onları yenilgiye uğratmanız için oluştu ve sizde tüm problemleri yenecek güç var.

Özellikle ikili ilişkinizde ve arkadaşlıklarınızda bazı gerçekleri görmeniz söz konusu. Bu gerçeklere gözlerinizi kapatmamanız gerekiyor. Dost bildikleriniz, gerçekten dost mu, düşman olarak gördükleriniz gerçekten sizi uçuruma mı itiyor? Ya tüm bildikleriniz tam tersiyse… İşte tüm bu gerçeklere Satürn sayesinde gözlerinizi açacağınız bir dönem yaklaşıyor. Temkinli, pozitif, dikkatli ve sağduyulu yaklaşırsanız; özellikle sabırlı bir rota çizerseniz zarar gören taraf siz olmayacaksınız sevgili yengeç burçları.

Tavsiye: Zor günler, dostu düşmanı ayıklamak için var…


Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Haftalık Burç Yorumları 16-22 Mart 2020

aslan burcu haftalık burç yorumları
aslan burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Bu haftaya maddi konular ve krediler, borçlar ile ilgili karmaşa ile başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. Hesap kitap işlerinize düşündüğünüzden daha uzun vakitler ayırmalısınız, çünkü bu dönemde atacağınız adımlar sizi gelecekte düşündüğünüz konuma taşıyacak. Elinize toplu miktarda para geçebilir. Ani bir yolculuğa çıkabilir ya da uzun zamandır görüşmediğiniz kimselerle bir araya gelebilirsiniz. Bu aralar sağlığınıza dikkat etmenizde fayda olduğunu belirtmekte fayda var, göz ardı ettiğiniz sağlık problemleri farklı bir kılıkla karşınıza çıkabilir; çok kafanıza takmayın, ancak ihmal de etmeyin…

Güneşin koç burcuna geçmesi sizin için olumlu gelişmelerin ve yüz güldüren sürprizlerin kapısını açıyor. Aşk ve sevgi konularında ise, tam bir uyum içinde olacaksınız. Karşı tarafın size sunduğu mutluluğu görmeniz ve ona göre hareket etmeniz gerekli. Farklı bir iş ve kariyer atılımları içindeyseniz, farklı bir sektörde iş planlarınız varsa bunu 3 ay kadar sonraya ertelemeniz sizin için daha uygun olacak diyor yıldızlar. Mars, Pluton ve Jüpiter üçgeninde iş konusu ile ilgili kendinizi profesyonel anlamda iyi olduğunuz ne varsa ona devam etmelisiniz. Bekar olan Aslan burçları için, evlilik adına adımlar atılması söz konusu olabilir ya da beklediğiniz insan karşınıza çıkabilir. Satürn, bazı olaylarda ve ilişkilerde size netlik kazandıracak; size ise ya tamam, ya devam demek düşecek…

Tavsiye: Sağlıklı bir köylü olmak, hasta bir imparator olmaktan iyidir…


Başak Burcu ve Yükselen Başak

başak burcu haftalık burç yorumları
başak burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Sevgili Başaklar, bu hafta aile, ebeveynler, çocuklar ve ilişkiniz ile ilgili konular gündeminizde olacak. Sürekli bu konular arasında mekik dokurken göreceksiniz kendinizi. Bu hafta vaktinizin çoğunu değer verdiğiniz insanlar ile geçirmek istiyorsunuz ve bu konuda planlar yapacaksınız. İkili ilişkiler ve özel hayatınız ile ilgili bazı konularda kararsızlıklarınız var ve hemen karar vermekten kaçınmanız gerekiyor, bu dönem biraz gözlem yapmanızda fayda var sevgili başaklar. Kestirip atma noktasında olabilirsiniz, bıçak kemiğe dayanmış olabilir ya da her şeyin bittiğini hissediyor olabilirsiniz; ancak ani bir karar verirseniz zararlı çıkabilirsiniz. Sakin kalmalı, sabırlı olmalı ve beklemelisiniz. Ödemelerinizi aksatmamanız, ilerleyen dönemlerde varsa borçlarınızı kapatmanızda size yardımcı olacak. Uzun zamandır sizi üzen ve daraltan ne varsa, önümüzdeki hafta bu konuda bazı iç açıcı gelişmeler olabilir.

Satürn, sağlık ve iş konularında size yeni bazı sınavlar sunacak. Farklı bir iş yapabilir, farklı kariyer planlarınız olabilir; büyük bir yenilik fırsatı olabilir karşınızda, iyi değerlendirebilirseniz, kazançlı çıkacaksınız. Dikkatli hareket etmelisiniz. Kendinizin ve çevrenizin sağlığı konusunda endişelenmeyin ancak, göz ardı da etmemelisiniz.

Tavsiye: Haklı olduğuna inanıyorsan, sakin kalmayı bilmelisin…


Terazi Burcu ve Yükselen Terazi

terazi burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
terazi burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Sevgili Teraziler için ailevi konularda oldukça yoğun bir hafta olacak. Özellikle gündelik hayatınızın, iş ve kariyer ile ilgili planlarınızın ortasında, göz ardı ettiğiniz sevdikleriniz varsa, anne-baba, aile büyükleri, çocuklar ve eş gibi, onların gönlünü almalı, vaktinizi onlara ayırmalısınız bu hafta. Borç ya da alacaklar konusunda canınızı sıkacak bazı haberler alabilirsiniz, ani kararlar vermemelisiniz. Gayrimenkul alım-satım gibi bazı konular açığa çıkıyor bu dönem. Taşınma ya da başka bir yerde yaşama isteğiniz göze çarpıyor. Eğer böyle bir hazırlığınız ve planınız varsa, bu dönem bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Satürn’ün kova burcuna geçmesi, size duygusal hayatınızda bazı kazanımlar verecek. Hayatınızın aşkını bulabilirsiniz, evlilik ile ilgili adım atabilir, çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Satürn, sizin için aile ve aşk hayatında bazı sorumluluklar sunacak ve size bu durumla ilgili daha net kararlar vermek kalacak. Yılbaşından beri, ya da son iki aydır yaşamış olduğunuz bir sağlık problemi varsa artık bu konuda vakit yitirmemeniz gerektiğini söylüyor yıldızlar. Bu konunun önemli olduğunu vurgulamak yerinde olacaktır sizin için sevgili terazi burçları…

Tavsiye: Sağlık, en büyük zenginliktir…


Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Haftalık Burç Yorumları 16-22 Mart 2020

akrep burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
akrep burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Akrep burçları için maddi konular bu hafta ön planda olacak gibi görünüyor. İletişim trafiğinizin yoğun olacağı günler sizi bekliyor. Bir takım sıkıntılar ve sorunları bertaraf edecek, bu konularla ilgili yeni atılımlar var gündeminizde ve sonuçları sizin adınıza oldukça güzel ve etkileyici olacak. Başka insanların fikirleri ile hareket etmemeli, kendi kararlarınızı uygulamaya koymalısınız. Yeni bir aşk ya da eski de kalan bir kimsenin tekrar kalbinize girmesi söz konusu olabilir. Süregelen bir ilişkiniz varsa, karşı tarafın düşüncelerine değer vermeli ve bunu ona göstermelisiniz. Güneşin koç burcuna geçmesi, genel anlamda iş ve kariyer anlamında size yeni fırsatlar sunacak. Satürn size çok çabaladığınız bazı konularda, hangi konu olursa olsun artık bir adım atma vakti geldiğini gösterecek. Ve siz ister istemez kararını verdiğiniz ancak uygulamaya koymadığınız konuda varlık gösterebileceksiniz. Yine burada özellikle tavsiyemiz, başkalarının yönlendirmelerine kulak asmayarak, sadece kendi isteğiniz doğrultusunda, kendi çıkarlarınız için hareket etmeniz olacaktır sevgili akrep burçları…

Tavsiye: Başkalarının düşüncelerine göre hareket edeceksek, kendi düşüncelerimizin ne anlamı kalır…


Yay Burcu ve Yükselen Yay

yay burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
yay burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Yay burçları için kendi istekleri ve beklentileri daha öncelikli olacak. Bazı konularda kafanızda oluşan kararsızlıklar özellikle ilişkide bulunduğunuz kimseleri hayal kırıklığına uğratıyor olabilir. Verdiğiniz ya da veremediğiniz kararları, uygulamak istediklerinizi, kısacası planlarınızı hayatınızda bulunan kimseler ile paylaşmanız, o kimselerin size karşı daha uyumlu ve yumuşak bir bakış açısı sergilemesine imkan tanıyabilir. Yaşadığınız ev ya da ortamda sıkıntı varsa, bu durumu değiştirmek adına planlar kuruyor ancak bir adım atmıyorsunuz; bu durumun maddi konularla ilgili elbette payı var ancak bu konunun arkasına sığınmayın Sevgili Yay Burçları; değer verdiğiniz kimselerle bunları paylaşmalısınız, yardım tekliflerini kabul etmelisiniz. Ne demişler; bir elin nesi var, iki elin sesi var!

Güneşin koç burcuna geçmesi, bu haftaya biraz hareket getirecek, ilişkinize vakit ayırabilir, güzel ve keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru maddi olarak güzel haberler alabilir, planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Özellikle uzun zamandır alamadığınız maddi bir beklentiniz varsa, buna kavuşabilirsiniz. Satürn size, yakınlarınıza karşı nasıl bir tavır içinde olmanız gerektiğini hatırlatacak, belki bazı konularda gerilen ipler kopabilir ya da onarılabilir; yeni kararlar alabilir, bakış açınızı değiştirebilirsiniz, orası size kalmış.

Tavsiye: Kararsızlık, pişmanlıklarımızın tek sebebidir…


Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak

oğlak burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
oğlak burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Sevgili Oğlakların enerjileri bu hafta biraz düşük gibi görünüyor; duygusal anlamda özellikle bazı kararsızlıklar baş rolde görünüyor. Sezgilerinize güvenin sevgili oğlaklar; başkalarının ne dediği değil, sizin ne hissettiğiniz önemli. Özellikle ikili ilişkilerinizde, başkalarının düşünce ve sözleri ile hareket ederseniz; Midyat’a pirince giderken, evde ki bulgurdan olabilirsiniz. Akrabalarınıza ve özellikle değer verdiklerinize karşı olan cömertliğin sınırını aştığınızı düşünmüyor musunuz? Dikkatli kararlar almak için, uzun vadede düşünmeli ve duygularınız ile çıkarlarınızı birbirine karıştırmamalısınız. İyi niyet gösterilerinizi Satürn sayesinde bitireceksiniz sevgili oğlaklar; Satürn size, neyin doğru, neyin yanlış; kimin haklı, kimin haksız olduğunu gösterecek.

Özellikle bazı konularda size söylenen, tavsiye edilen ve uzun zamandır görmediğiniz, görmek istemediğiniz, kulaklarınızı tıkadığınız gerçeklere karşı tarafsız bir tutum içine gireceğiniz görülüyor. Hayatınız ile ilgili vereceğiniz çok önemli bir karar için, artık beklememeli ve kendi varlığınızı göz önüne almalısınız. Bu hafta sonu özellikle şans kapınızı çalacak ve maddi açıdan yüz güldüren gelişmeler yaşanacağını söylüyor yıldızlar. Özellikle parasal konularda, iş ile ilgili konularda ağırlığınızı koymanız ve kendinizi hissettirmeniz söz konusu ve önümüzdeki günlerde bu konuda bazı adımlar atacağınız görülüyor.

Tavsiye: Hiç kimse görmek istemeyen bir kişi kadar kör değildir…


Kova Burcu ve Yükselen Kova

kova burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
kova burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Sevgili Kovalar haftaya yeni başlangıçlar ile başlıyor. Özellikle uzun zamandır haber alamadığınız, görüşmediğiniz birisi ya da birilerinden gelen bazı haberler keyfinizi kaçırsa da, gündelik yaşamın getirdiği alacak verecek gibi konulara olan ilginiz ile oldukça yoğun bir hafta sizi bekliyor. Genel anlamda bakıldığında, iş ve ticari ilişkilerin göz önünde olduğu bir hafta olacak. İşte burada yeni ortaklıklar ve yeni anlaşmaların kesinliğe kavuşması söz konusu olabilir çünkü güneşin koç burcuna geçmesi bu konuda size zemin hazırlayacak. Kovaların geçtiğimiz aylarda kadersel anlamda bazı sorunlar yaşandığı göz önüne alındığında özellikle Pazar günü Satürn girişi ile bu sorunların aslında neden yaşandığı, nasıl bir durumda karşılarına çıktığı ve bu sorunların aslında onlara neleri gösterdiğinin bilincine net bir şekilde varacaklar. İyi ile kötünün her zaman iç içe olduğunun sınavını verecek sevgili kova burçları…

Çevrenizde yaşanan olumsuz durumlara karşı, olumsuz bir ruh haline bürünmemeli, önlem almalı ve sabırlı, soğukkanlı hareket etmelisiniz. Satürn’ün sizin burcunuza geçişi aslında size huzurlu ve planlı bir hayatın kapılarını açmanız için fırsat sunacak; görmeniz gerekenleri görecek ve sağduyulu hareket ederseniz, yaşam planlarınızı gerçekleştireceksiniz. Satürn sabırlı olmanızı tavsiye ediyor, sabırlı olduğunuz takdirde size dönüşü gerçekten muhteşem olacak…

Tavsiye: Sağduyu, insanlığın dehasıdır…


Balık Burcu ve Yükselen Balık

balık burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
balık burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Yeni haftaya, yeni kariyer planları ile başlıyorsunuz sevgili Balıklar ve bu da demektir ki; maddi anlamda yeni hedefler ve yeni beklentiler sağlamak istiyorsunuz kendinize. Ancak sabırsız ve kararsız tutumunuz devam ettiği sürece attığınız her adım, yerinizde saymanıza neden olacak ve siz bir bakmışsınız ki, bir arpa boyu yol alamamışsınız. İlişkilerinize ve çevrenizdeki insanların size karşı olan tutumlarına at gözlüğü ile bakmaktan vazgeçtiğiniz takdirde, kimin dost, kimin düşman olduğunu daha net göreceksiniz. Siz, görmek mi istemiyorsunuz; yoksa canınızın yanmasından mı korkuyorsunuz? Öncelikle buna karar vermeli, evrenin size sunduğu şeyleri kabullenmelisiniz sevgili balıklar… Size kötü görünen bazı şeylerin arkasında, aslında hayatınıza olumlu katkı yapacak gerçeklerin olduğunun farkına varacaksınız; nasıl olacak bu?

Elbette Satürn sayesinde… Satürn, o başöğretmen sıfatı ile size öğrenmeniz gereken her şeyi öğretecek, görmeniz gereken her şeyi net bir şekilde görmenizi sağlayacak. Hislerinize güvenin, özellikle altıncı hissinizi yabana atmayın. Hayatınızda bazı temizlikler yapacak ve artık kalıcı adımlar atacaksınız, Bundan hiç kuşkunuz olmasın!

Tavsiye: Karar vermek özgürlüktür, kararsızlık ise en büyük işkence…

Bir önceki yazımız olan Haftalık Burç Yorumları 9-15 Mart 2020 Haftaya Bakış başlıklı makalemizde Koronavirüs ve Mart Ayı Burç Yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir