Hadimlerin İyisi Kötüsü Var mı?

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

hadimlerin iyisi kotusu var mi

Hadimlerin İyisi Kötüsü Var Mı? Neye Göre Ayrılır?

Hadimlerin İyisi Kötüsü Var mı, Hadimler yardımcı görevli varlıklardır, Bedensiz varlık sınıfından olan Cin grubundan yada Nurani varlıklardan olan Meleklerden olabilir..

Hadimler; Günlere; saatlere; gezegenlere, kutsal metinlere, rakamlar ve harflere, sembollere ait olabilir ve bunlara göre kategorize edilir.. Davetler sonucu elde edildigi gibi bir davranışa ve eyleme karşılık kendi iradesi ilede gelip görevlenebilir.
Yukarıda yazılanlarda anlatıldığı üzere, Hadimler cinlerdende olabilir. Meleklerin iyisi kötüsü yani ulvisi suflisi yoktur. Yemezler, içmezler, uyumazlar, nefisleri olmadığı için sevişmezler, üremezler. Sadece ve sadece hakka hizmet için evrenin hizmetine verilmiş varlıklardır.

Hadimlerin İyisi Kötüsü Var Mı? Hakkında Gerçek Bilgiler

Ancak Cinler için aynı şeyi söyleyemeyiz. Nefisleri vardır. İstekleri, arzuları, nefretleri, kızgınlıkları, kırgınlıkları olabilir. Yerler içerler. İhtiyaçları vardır. Bu nedenle iyileri olduğu gibi kötü niyetli olanlarıda vardır. Şeytan cin soyundandır. Müslüman olanı vardır. Gayri Müslim olanı da…

Havass İlmi ‘nde hadim deyince akla gelen kesinlikle ulvi cinler ve melekler olurlar. Bu varlıklar hizmetlilerdir. Ayetlerin yada Esmaların hizmetindedirler. Ve kesinlikle kötülük yapmazlar. Bu nedenle büyülerde kullanılmazlar. Genellikle, koruma ve korunma ile muhabbet ve aşk için kullanılırlar. Ayrıca başka bir çok hayır işinde kullanılabilirler. Nasip Kısmet Açıklığı, Kızların Evlenebilmesi, Maişet genişliği, Müşteri Celbi, Kalplerin Celbi, Zihin açıklığı vb.

Zeynel Eroglu
23.03.2012 Avcılar

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Kehribar